Australai sukūrė "kalbantį" elektroninį ginklą

Ginklas turi apsauginį įrenginį, užtikrinantį, kad juo iššaus tik asmuo, dėvintis specialų žiedą. Šis žiedas turi mažytį radijo įrenginį, kuris palaiko ryšį su ginklu.

Elektroninio ginklo išvaizda bemaž niekuo nesiskiria nuo paprasto automatinio pistoleto. Apie šį išradimą buvo pranešta praėjus vos dienai po to, kai JAV Merilendo valstijoje priimtas įstatymas, reikalaujantis, kad nauji pistoletai turėtų vidinius apsauginius užraktus.

Ginklus kurianti Brisbeno bendrovė "Metal Storm Ltd" pareiškė, kad didžiausia šio naujo lengvojo ginklo rinka turėtų tapti JAV kariuomenė ir policija. Švedija, Didžioji Britanija, Prancūzija ir Vokietija taip pat jau teiravosi dėl šios firmos technologijos naudojimo. Anksčiau "Metal Storm" yra sukūrusi novatorišką prototipinį pistoletą "O'Dwyer VLE".

Naujasis pistoletas turėtų būti pigesnis už įprastinius ginklus. Jo rankenoje yra trys elektroninių įrenginių grupės. Apkaba rankenoje juda įprastiniu automatiniu būdu ir iš eilės įstūmia kulkas į vamzdį. Pats ginklas neturi judančių dalių.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Drąsuoliai nendriniu indėnų laivu ketina perplaukti Ramųjį vandenyną (1)

Keletas drąsuolių tik iš nendrių pagamintu laivu ketina leistis į ekspediciją per Ramųjį vandenyną. Plaukdami iš Pietų Amerikos jie planuoja pasiekti Australijos krantus.

Ispanijoje 62 metų moteris trečiąkart tapo mama (17)

Viena 62 metų ispanė pagimdė sveiką mergaitę ir ragina kitas panašaus amžiaus moteris sekti jos pavyzdžiui, jeigu tik nori.

Kelias dienas buvo gelbėjami baseine užsibuvę drambliai

Antradienį, spalio 11 d., pietvakarinėje Kinijos dalyje esančioje Junano provincijoje miškų priežiūros pareigūnams pavyko išgelbėti tris į baseiną įkliuvusius azijinius dramblius. Kalvos viršūnėje iškastame baseine gyvūnai išbuvo net dvi dienas.

Jaunojo V. Putino portretas iš vinių ir siūlų - Kirgizijos menininko dovana (4)

Menininkas iš Kirgizijos Azamatas Džanalijevas dėlioja baigiamuosius savo naujausio kūrinio štrichus – jis iš vinių ir siūlų pagamino jauno Rusijos prezidento Vladimiro Putino portretą. Autorius paaiškina, kad šis portretas skirtas 64-ojo Rusijos prezidento gimtadienio proga.

Tarsi iš S. Kingo siaubo romano nužengę klounai šiurpina paauglius (2)

Pranešimai apie akistatą su šiurpiais klounais, pasiekiantys policijos pareigūnus iš visų Jungtinių Amerikos Valstijų, gąsdina ne tik tėvus, bet ir policiją. Incidentai atrodo tarsi ką tik nužengę iš Stepheno Kingo siaubo romano.