Aukštesnio intelekto paaugliai linkę uždelsti seksualinių santykių pradžią

 (3)
Mokslininkai nustatė, kad sąmojingesni, išradingesni paaugliai pradeda lytinius santykius vėliau nei jų vidutinio intelekto bendraamžiai.
Kaip teigia JAV mokslininkai, protingi jaunuoliai yra linkę ilgiau atidėti bet kokia seksualinę veiklą, pradedant laikymusi už rankų ir baigiant petingu. Beje, tokia pati tendencija buvo pastebėta ir tiriant žemo intelekto paauglius.

Aukšto intelekto merginos buvo netgi dar mažiau linkusios už savo kolegas pradėti seksą jauno amžiaus. Paauglių apklausos rezultatų analizė atskleidė, kad intelekto koeficientui pakylant viena padala, tuo pačiu metu ankstyvų seksualinių santykių užmezgimo tikimybė sumažėja 2.5% vaikinų tarpe ir1.6% merginų tarpe.

Dažnai teigiama, kad gerai besimokantys moksleiviai yra nelinkę į seksualinius santykius todėl, kad jų visas dėmesys yra nukreiptas į mokslus ir jie nenori griauti savo ateities. Tačiau naujoji apklausa parodė, kad tokie moksleiviai nėra linkę net ir bučiuotis, nes vengia vėliau galimų seksualinbių santykių ir nepageidaujamo nėštumo.

Tuo tarpu atradimas, kad žemo intelekto jaunuoliai taip pat dažnai susilaiko nuo seksualinių santykių, buvo stebėtinas. Šį reiškinį mokslininkai aiškino tuo, kad tokie paaugliai yra labiau globojami tėvų, todėl turi mažiau galimybių pradėti ankstyvus seksualinius santykius.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Paryžiuje įrengs vietą, kur nudistai galės vaikščioti nuogi (8)

Kitą vasarą nudistai galės nuogi vaikščioti tam paskirtoje Prancūzijos sostinės Paryžiaus vietoje. Miesto tarybos nariai pritarė planui įsteigti mieste bandomąją nudistų zoną galimai viename iš Paryžiaus parkų ar miškingoje teritorijoje miesto pakraštyje, praneša agentūra BBC.

Sučiuptas pitonas atkeršijo asmenukės užsimaniusiam vyrui (2)

Rugsėjo 23 d. Indijos Šiaurės vakarų dalyje esančioje Radžasthano valstijoje keisto incidento metu pitonas atakavo grupelę žmonių, mėginusių pasidaryti asmenukę.

Ispanija: išsiblaškęs rinkėjas įmetė į balsadėžę 200 eurų (6)

Sekmadienį Ispanijoje išsiblaškęs rinkėjas iš Pontevedros provincijos Redondelos miestelio per Galisijos autonominio regiono parlamento rinkimus į balsadėžę vietoj biuletenio įmetė voką su 200 eurų, kuriuos jis ketino padovanoti pažįstamiems krikštynų proga, praneša „El Mundo“.

Tyrimas: Japonijoje per 40 proc. jaunų suaugusiųjų nėra lytiškai santykiavę (16)

Japonijoje daugiau kaip 40 proc. jaunų vienišų suaugusiųjų nėra lytiškai santykiavę, o beveik trys ketvirtadaliai tokio amžiaus vyrų neturi jokių lytinių partnerių, parodė vyriausybės atliktas tyrimas.

H. Clinton ir D. Trumpo manekenai pakilo į naujas aukštumas

Ketvirtadienį, rugsėjo 15 d., kandidatai į JAV prezidento postą pakilo į naujas aukštumas. Deja, tik simboliškai, mat pietų Kalifornijoje virš paplūdimio praskriejo Donaldo Trumpo ir Hillary Clinton manekenai.