Aukcione parduotas Honeckerio limuzinas

 (1)
Vienas automobilių kolekcininkas iš vakarinės Vokietijos labdaros aukcione už 20 tūkstančių Vokietijos markių (40 tūkstančių JAV dolerių, 1,6 mln. litų) įsigijo Prancūzijoje pagamintą "Citroen" markės limuziną, kuris kažkada priklausė komunistinės Rytų Vokietijos vadovui Erichui Honeckeriui (Erichui Honekeriui).
Už žalios spalvos 1978 metais pagamintą automobilį "Citroen CX 2300" buvo pasiūlyta pradinė 5 tūkstančių markių (10 tūkstančių litų) suma. Asmens, nupirkusio automobilį, pavardė nebuvo skelbiama.

Vakaruose pagaminti automobiliai buvo laikomi didžiule prabanga komunistinėje Rytų Vokietijoje, kuri vidaus rinkai gamino tik du kuklius, žemos technologijos modelius, įskaitant plastiko korpusu išsiskiriantį automobilį "Trabant".

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Drąsuoliai nendriniu indėnų laivu ketina perplaukti Ramųjį vandenyną (1)

Keletas drąsuolių tik iš nendrių pagamintu laivu ketina leistis į ekspediciją per Ramųjį vandenyną. Plaukdami iš Pietų Amerikos jie planuoja pasiekti Australijos krantus.

Ispanijoje 62 metų moteris trečiąkart tapo mama (17)

Viena 62 metų ispanė pagimdė sveiką mergaitę ir ragina kitas panašaus amžiaus moteris sekti jos pavyzdžiui, jeigu tik nori.

Kelias dienas buvo gelbėjami baseine užsibuvę drambliai

Antradienį, spalio 11 d., pietvakarinėje Kinijos dalyje esančioje Junano provincijoje miškų priežiūros pareigūnams pavyko išgelbėti tris į baseiną įkliuvusius azijinius dramblius. Kalvos viršūnėje iškastame baseine gyvūnai išbuvo net dvi dienas.

Jaunojo V. Putino portretas iš vinių ir siūlų - Kirgizijos menininko dovana (4)

Menininkas iš Kirgizijos Azamatas Džanalijevas dėlioja baigiamuosius savo naujausio kūrinio štrichus – jis iš vinių ir siūlų pagamino jauno Rusijos prezidento Vladimiro Putino portretą. Autorius paaiškina, kad šis portretas skirtas 64-ojo Rusijos prezidento gimtadienio proga.

Tarsi iš S. Kingo siaubo romano nužengę klounai šiurpina paauglius (2)

Pranešimai apie akistatą su šiurpiais klounais, pasiekiantys policijos pareigūnus iš visų Jungtinių Amerikos Valstijų, gąsdina ne tik tėvus, bet ir policiją. Incidentai atrodo tarsi ką tik nužengę iš Stepheno Kingo siaubo romano.