Audrius Butkevičius: esu žiaurus!

 (9)
"Šoumenas","fui", - buvo girdėti kino salėje žiūrovų replikos. To negirdėjo Audrius Butkevičius, susirinkusiesiems pasakojęs apie artėjantį sprogimą bei atpildą. Penktadienį sostinės "Vingio" kino teatre buvo pristatomas naujas JAV filmas "Uraganas".
Tikrais faktais paremta juosta pasakoja apie neteisingai žmogžudyste apkaltintą ir du dešimtmečius kalėjusį juodaodį boksininką Rubeną Carterį, pravarde Uraganas.

Prieš filmą su žiūrovais bendravo Seimo narys A.Butkevičius. Norėdama, kad žiūrovai iš pirmų lūpų sužinotų apie gyvenimą kalėjime, jį pakvietė filmą "Uraganas" platinanti bendrovė "BDG filmai". Tačiau pats A.Butkevičius premjeros nežiūrėjo - pabendravęs su publika išskubėjo, pasak jo, namo miegoti.

Pustrečių metų kalėjęs 39 metų parlamentaras neketino demonstruoti savo žaizdų, nes tai, anot jo, nėra įdomu. Dėl to jis nieko nepasakojo, tik atsakinėjo į klausimus.

Apypilnė salė, gurkšnojusi alų bei kramsnojusi spragėsius, seimūną pasitiko šūksniais ir pasyviais plojimais. Besišypsantis A.Butkevičius iškart pasiūlė: "Daugiau nei 10 minučių siūlau su manimi nebendrauti". Salė pritarė.

Kažkam paklausus, ar greitai A.Butkevičius "prikirps" žadėtas uodegas, parlamentaras atsakė teigiamai. Tačiau neatskleidė kaip. Tepasakė, jog tai būsiąs sprogimas. "Esu žiaurus", - prisipažino Seimo narys, nes tokį jį padarę 2,5 metų kalėjimo.

A.Butkevičius tikino, kad tas sprogimas bus ne kerštas, bet atpildas.

A.Butkevičius prisipažino, kad sutiko ateiti prieš seansą tik todėl, jog buvo įdomu pasižiūrėti į žmones.

"Atėjau ne dėl to, kad tikėjausi iš to išspausti kažkokį populiarumą", - teigė seimūnas. Jam patiko bendrauti su publika. "Labai normalūs ir sveiki žmonės", - sakė jis. Jis negirdėjo, kaip kai kurie žiūrovai tyliai viską sarkastiškai komentavo.

Kažkas prajuokino ir A.Butkevičių, ir salę šūktelėjęs: ką, dabar prieš kiekvieną filmą kalinys kalbės?!

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Ožkos ant stogo Prahoje padeda garsinti bendruomeninių sodų idėją

Šias ožkas gal sunku suprasti, bet 1920 m. statybos garsius pastatus Prahoje jos ėmė keisti.

Drąsuoliai nendriniu indėnų laivu ketina perplaukti Ramųjį vandenyną (1)

Keletas drąsuolių tik iš nendrių pagamintu laivu ketina leistis į ekspediciją per Ramųjį vandenyną. Plaukdami iš Pietų Amerikos jie planuoja pasiekti Australijos krantus.

Ispanijoje 62 metų moteris trečiąkart tapo mama (17)

Viena 62 metų ispanė pagimdė sveiką mergaitę ir ragina kitas panašaus amžiaus moteris sekti jos pavyzdžiui, jeigu tik nori.

Kelias dienas buvo gelbėjami baseine užsibuvę drambliai

Antradienį, spalio 11 d., pietvakarinėje Kinijos dalyje esančioje Junano provincijoje miškų priežiūros pareigūnams pavyko išgelbėti tris į baseiną įkliuvusius azijinius dramblius. Kalvos viršūnėje iškastame baseine gyvūnai išbuvo net dvi dienas.

Jaunojo V. Putino portretas iš vinių ir siūlų - Kirgizijos menininko dovana (4)

Menininkas iš Kirgizijos Azamatas Džanalijevas dėlioja baigiamuosius savo naujausio kūrinio štrichus – jis iš vinių ir siūlų pagamino jauno Rusijos prezidento Vladimiro Putino portretą. Autorius paaiškina, kad šis portretas skirtas 64-ojo Rusijos prezidento gimtadienio proga.