Atskleidžiama tiesa apie Garbo santykius su įtariama meiluže

Ar Greta Garbo savo laiškuose rašytojai Mercedes de Acostai (Mersedes de Akostai) rašė apie aistringą meilę, ar dalinosi paprasčiausiomis pastabomis apie sodininkystę? Tai paaiškės balandžio 15 dieną, kai laiškų turinys bus paskelbtas viešai.
Greta Garbo
Iki šiol sklandė gandai, kad aktorės draugė Mercedes yra jos meilužė. Laiškų niekas nematė nuo 1960 metų, kai M. de Acosta atidavė laiškus Rosenbacho muziejui ir bibliotekai su sąlyga, kad jų turinys bus atskleistas tik praėjus 10 metų po G. Garbo arba jos pačios mirties.

M. de Acosta mirė 1968 metais, o G. Garbo - 1990-ųjų balandžio 15 dieną.

Laiškai galbūt atskleis tiesą apie šiųdviejų moterų santykius. Jos buvo artimos draugės ir su pertraukomis bendravo nuo 1931-ųjų iki 1959-ųjų. Biografai ir istorikai nesutaria dėl jų meilės romano tikrumo.

G. Garbo biografas Karenas Swensonas (Karenas Svensonas) sakė, jog aktorė rašydavo puikius laiškus. Ji mylėjo kalbą ir mėgo žaisti žodžiais bei prasmėmis tarp eilučių. Jos laiškai draugams visad buvo įdomūs, bet nebūtinai atspindėdavo jausmus.

Rosenbacho bibliotekos darbuotoja Elizabeth E. Fuller (Elizabet E. Fuler) sakė, kad G. Garbo vengdavo rodyti jausmus laiškuose todėl neaišku, kaip juos interpretuoti.

Feministė ir mados žinovė M. de Acosta tvirtino turėjusi pasimatymų su aktore Marlene Dietrich (Marlena Ditrich), šokėja Isadora Duncan (Izadora Dunkan) ir G. Garbo. Tačiau G. Garbo šeima ir kai kurie ekrano legendos biografai tuo abejoja.

Savo autobiografijoje M. de Acosta rašė apie artimus jos ir G. Garbo santykius bei privačias jųdviejų keliones.

G. Garbo 55 laiškai, 17 atvirukų ir 15 telegramų M. de Acostai buvo saugomos užantspauduotoje dėžėje. Nuo balandžio 18 dienos laiškai bus eksponuojami muziejuje.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Meine sulaikytas eismą blokavęs žmogus-medis

Pirmadienį policijos pareigūnai sulaikė eismą blokavusį JAV Portlando valstijos Meino miesto gyventoją – vyras buvo persirengęs medžiu.

Dėl fotografijų socialiniame tinkle santuoka iširo praėjus dviem valandoms po vestuvių (11)

Saudo Arabijoje pora išsiskyrė praėjus dviem valandoms po vestuvių dėl nuotraukų socialiniuose tinkluose. Tai trečiadienį pranešė „The Independent“.

Ožkos ant stogo Prahoje padeda garsinti bendruomeninių sodų idėją

Šias ožkas gal sunku suprasti, bet 1920 m. statybos garsius pastatus Prahoje jos ėmė keisti.

Drąsuoliai nendriniu indėnų laivu ketina perplaukti Ramųjį vandenyną (1)

Keletas drąsuolių tik iš nendrių pagamintu laivu ketina leistis į ekspediciją per Ramųjį vandenyną. Plaukdami iš Pietų Amerikos jie planuoja pasiekti Australijos krantus.

Ispanijoje 62 metų moteris trečiąkart tapo mama (17)

Viena 62 metų ispanė pagimdė sveiką mergaitę ir ragina kitas panašaus amžiaus moteris sekti jos pavyzdžiui, jeigu tik nori.