Atsirado dar viena "Oskaro" statulėlė

Ketvirtadienį atsirado dar viena dingusi "Oskaro" statulėlė. Ji buvo rasta garsaus Los Andželo teisininko kontoroje.
Ši statulėlė - tai viena iš 55-ių kovo 8-ą dieną paslaptingai dingusių "Oskaro" statulėlių, kurios sunkvežimiu buvo gabenamos iš gamintojų Čikagoje į kovo 26-ą dieną Los Andžele turėjusią įvykti ceremoniją.

Praėjus kelioms dienoms po dingimo, 52 statulėles atsitiktinis praeivis netikėtai rado šiukšlių dėžėje Los Andželo korėjiečių kvartale. Paauksuoto vyriškio figūrėlės buvo nedelsiant grąžintos Kino akademijai, o jas radęs vyras buvo apdovanotas 50 000 dolerių čekiu bei bilietu į pirmąją eilę "Oskarų" ceremonijoje.

Civilinių teisių advokatas Stephenas Yagmanas ketvirtadienį prisipažino turįs vieną iš trijų iki šiol dar ieškomų statulėlių, tačiau visas detales, iš kur jis ją gavo, teisininkas pažadėjo atskleisti tik penktadienį per spaudos konferenciją.

Kalbama, kad advokatas šią statulėlę ketina panaudoti kaip daiktinį įrodymą byloje prieš Los Andželo policijos departamentą, kurią ketina kelti areštuotas, tačiau "Oskarų" vagyste taip ir neapkaltintas, sunkvežimių kompanijos darbuotojas.

Kompanijos "Raodway Express" darbuotojas Anthony Hartas buvo areštuotas kovo 18-ą dieną, tačiau policijai nepavykus rasti tiesioginių įrodymų, kad vyras dalyvavo "oskarų" vagystėje, per kelias dienas jam nebuvo pateiktas joks kaltinimas.

Nepaisant to, Hartas vis tiek neteko savo darbo, o jo reputacija buvo sugriauta, vyriškis ketina iš policijos departamento reikalauti žalos atlyginimo.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Drąsuoliai nendriniu indėnų laivu ketina perplaukti Ramųjį vandenyną (1)

Keletas drąsuolių tik iš nendrių pagamintu laivu ketina leistis į ekspediciją per Ramųjį vandenyną. Plaukdami iš Pietų Amerikos jie planuoja pasiekti Australijos krantus.

Ispanijoje 62 metų moteris trečiąkart tapo mama (17)

Viena 62 metų ispanė pagimdė sveiką mergaitę ir ragina kitas panašaus amžiaus moteris sekti jos pavyzdžiui, jeigu tik nori.

Kelias dienas buvo gelbėjami baseine užsibuvę drambliai

Antradienį, spalio 11 d., pietvakarinėje Kinijos dalyje esančioje Junano provincijoje miškų priežiūros pareigūnams pavyko išgelbėti tris į baseiną įkliuvusius azijinius dramblius. Kalvos viršūnėje iškastame baseine gyvūnai išbuvo net dvi dienas.

Jaunojo V. Putino portretas iš vinių ir siūlų - Kirgizijos menininko dovana (4)

Menininkas iš Kirgizijos Azamatas Džanalijevas dėlioja baigiamuosius savo naujausio kūrinio štrichus – jis iš vinių ir siūlų pagamino jauno Rusijos prezidento Vladimiro Putino portretą. Autorius paaiškina, kad šis portretas skirtas 64-ojo Rusijos prezidento gimtadienio proga.

Tarsi iš S. Kingo siaubo romano nužengę klounai šiurpina paauglius (2)

Pranešimai apie akistatą su šiurpiais klounais, pasiekiantys policijos pareigūnus iš visų Jungtinių Amerikos Valstijų, gąsdina ne tik tėvus, bet ir policiją. Incidentai atrodo tarsi ką tik nužengę iš Stepheno Kingo siaubo romano.