Ateityje internetu naudosis ir lėlės bei buitinė įranga

 (1)
Po penkerių metų protingos "Barbie" lėlės ir skalbimo mašinos generuos daugiau internetu cirkuliuojančios informacijos nei patys žmonės.
Sparčios technologijų pažangos dėka, netolimos ateities lėlės ir buitinė įranga bus tiesiogiai sujungtos su internetu, iš kurio galės automatiškai parsisiųsti naujausią informaciją ir automatiškai persiprogramuoti, teigė profesorius Nicholas Negroponte.

"Po trijų ar penkerių metų gausiausia interneto vartotojų dalimi taps skalbimo mašinos, indų plovyklės, šaldytuvai bei žaislai," sakė mokslininkas kompanijos "Ihavemoved.com Inc." surengtame verslo seminare Londone.

Profesorius Negroponte iš Masačiūsetso Technologijos instituto pasakojo: "Buitinei įrangai ir žaislams internetas taps 'proto' šaltiniu. Ateities lėlės taps protingos ir galės kalbėti bet kokia kalba. Mobilių siuųtuvų dėka jos sugebės mokytis parsisiųsdamos iš interneto skirtingų kalbų programinę įrangą."

Atrodo, kad ateityje nebus svarbu pirkti pačią naujausią buitinę techniką, nes ir senesnės skalbimo mašinos ar indų plovyklės galės persiprogramuoti ir atsinaujinti per internetą.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Dėl fotografijų socialiniame tinkle santuoka iširo praėjus dviem valandoms po vestuvių (7)

Saudo Arabijoje pora išsiskyrė praėjus dviem valandoms po vestuvių dėl nuotraukų socialiniuose tinkluose. Tai trečiadienį pranešė „The Independent“.

Ožkos ant stogo Prahoje padeda garsinti bendruomeninių sodų idėją

Šias ožkas gal sunku suprasti, bet 1920 m. statybos garsius pastatus Prahoje jos ėmė keisti.

Drąsuoliai nendriniu indėnų laivu ketina perplaukti Ramųjį vandenyną (1)

Keletas drąsuolių tik iš nendrių pagamintu laivu ketina leistis į ekspediciją per Ramųjį vandenyną. Plaukdami iš Pietų Amerikos jie planuoja pasiekti Australijos krantus.

Ispanijoje 62 metų moteris trečiąkart tapo mama (17)

Viena 62 metų ispanė pagimdė sveiką mergaitę ir ragina kitas panašaus amžiaus moteris sekti jos pavyzdžiui, jeigu tik nori.

Kelias dienas buvo gelbėjami baseine užsibuvę drambliai

Antradienį, spalio 11 d., pietvakarinėje Kinijos dalyje esančioje Junano provincijoje miškų priežiūros pareigūnams pavyko išgelbėti tris į baseiną įkliuvusius azijinius dramblius. Kalvos viršūnėje iškastame baseine gyvūnai išbuvo net dvi dienas.