Armani paskelbė atidarąs tinklalapį

Giorgio Armani (Džordžijaus Armanio) mados namai antradienį paskelbė gegužės mėnesį atidarysią savo tinklalapį. Antradienį adresu giorgioarmani.com paskelbta: "Jau greitai" ir nurodyta, koks būsiąs tinklalapis.
G. Armani interneto galimybes tyrė nuo 1995 metų, kai atidarė parduotuvę armaniexchange.com, kurios dizainas neseniai buvo atnaujintas. Parduotuvė siūlo prekes interneto vartotojams JAV.

Tinklalapyje giorgioarmani.com bus informacija apie mados namus, neišskiriant "Emporio Armani" ir "Armani Parfums". Be to, bus galima rasti buvusių mados pasirodymų nuotraukų, mados istorijai reikšmingų dalykų bei filmams sukurtų kostiumų.

Tinklalapį kartu su mados namais kuria JAV kompanija "Razorfish".

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Drąsuoliai nendriniu indėnų laivu ketina perplaukti Ramųjį vandenyną (1)

Keletas drąsuolių tik iš nendrių pagamintu laivu ketina leistis į ekspediciją per Ramųjį vandenyną. Plaukdami iš Pietų Amerikos jie planuoja pasiekti Australijos krantus.

Ispanijoje 62 metų moteris trečiąkart tapo mama (17)

Viena 62 metų ispanė pagimdė sveiką mergaitę ir ragina kitas panašaus amžiaus moteris sekti jos pavyzdžiui, jeigu tik nori.

Kelias dienas buvo gelbėjami baseine užsibuvę drambliai

Antradienį, spalio 11 d., pietvakarinėje Kinijos dalyje esančioje Junano provincijoje miškų priežiūros pareigūnams pavyko išgelbėti tris į baseiną įkliuvusius azijinius dramblius. Kalvos viršūnėje iškastame baseine gyvūnai išbuvo net dvi dienas.

Jaunojo V. Putino portretas iš vinių ir siūlų - Kirgizijos menininko dovana (4)

Menininkas iš Kirgizijos Azamatas Džanalijevas dėlioja baigiamuosius savo naujausio kūrinio štrichus – jis iš vinių ir siūlų pagamino jauno Rusijos prezidento Vladimiro Putino portretą. Autorius paaiškina, kad šis portretas skirtas 64-ojo Rusijos prezidento gimtadienio proga.

Tarsi iš S. Kingo siaubo romano nužengę klounai šiurpina paauglius (2)

Pranešimai apie akistatą su šiurpiais klounais, pasiekiantys policijos pareigūnus iš visų Jungtinių Amerikos Valstijų, gąsdina ne tik tėvus, bet ir policiją. Incidentai atrodo tarsi ką tik nužengę iš Stepheno Kingo siaubo romano.