Ankstyvi švedžių lytiniai santykiai susiję su greitesne branda

 (8)
Kuo anksčiau lytiškai subręsta Švedijos paauglės, tuo anksčiau jos yra linkusios pradėti lytinius santykius, ketvirtadienį paskelbė mokslininkai.
Daugiau kaip 2 000 septyniolikmečių tyrimas parodė, kad dvigubai daugiau merginų, pradėjusių lytinį gyvenimą nesulaukę 15 metų, mėnesinėmis pirmą kartą susirgo būdamos 10-11 metų.

“17-metės švedės jau turi nemažai seksualinės patirties,” savo ataskaitoje teigė daktarė Karin Edgardh iš Oslo Ullevalo universitetinės ligoninės.

Daugiau kaip du trečdaliai tyrime dalyvavusių merginų prisipažino užsiimančios seksu, o 16% iš jų pirmą kartą mylėjosi dar nesulaukusios 15 metų.

Anksčiau lytinį gyvenimą pradėjusios merginos atrodė kiek vyresnės palyginus su kitomis merginomis, be to, daugiau rūkė bei buvo bandžiusios silpnų narkotikų.

1 iš 5 merginų prisipažino susidūrusios su seksualine prievarta, kai tuo tarpu su tuo susidūrė tik kas dešimta seksualinius santykius vėliau pradėjusi mergina.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Drąsuoliai nendriniu indėnų laivu ketina perplaukti Ramųjį vandenyną (1)

Keletas drąsuolių tik iš nendrių pagamintu laivu ketina leistis į ekspediciją per Ramųjį vandenyną. Plaukdami iš Pietų Amerikos jie planuoja pasiekti Australijos krantus.

Ispanijoje 62 metų moteris trečiąkart tapo mama (17)

Viena 62 metų ispanė pagimdė sveiką mergaitę ir ragina kitas panašaus amžiaus moteris sekti jos pavyzdžiui, jeigu tik nori.

Kelias dienas buvo gelbėjami baseine užsibuvę drambliai

Antradienį, spalio 11 d., pietvakarinėje Kinijos dalyje esančioje Junano provincijoje miškų priežiūros pareigūnams pavyko išgelbėti tris į baseiną įkliuvusius azijinius dramblius. Kalvos viršūnėje iškastame baseine gyvūnai išbuvo net dvi dienas.

Jaunojo V. Putino portretas iš vinių ir siūlų - Kirgizijos menininko dovana (4)

Menininkas iš Kirgizijos Azamatas Džanalijevas dėlioja baigiamuosius savo naujausio kūrinio štrichus – jis iš vinių ir siūlų pagamino jauno Rusijos prezidento Vladimiro Putino portretą. Autorius paaiškina, kad šis portretas skirtas 64-ojo Rusijos prezidento gimtadienio proga.

Tarsi iš S. Kingo siaubo romano nužengę klounai šiurpina paauglius (2)

Pranešimai apie akistatą su šiurpiais klounais, pasiekiantys policijos pareigūnus iš visų Jungtinių Amerikos Valstijų, gąsdina ne tik tėvus, bet ir policiją. Incidentai atrodo tarsi ką tik nužengę iš Stepheno Kingo siaubo romano.