Anglės nesižavi "Posh Spice" lieknumu

 (2)
Grupės "Spice Girls" merginų "Baby Spice" ir "Sporty Spice" išvaizda kur kas labiau imponuoja moterims negu "Posh Spice", nors pastaruoju metu ji ir ėmė rodytis ant podiumo.
Posh Spice
Lieknoji "Posh Spice" - Victoria Beckham (Viktorija Bekem) daro sėkmingą modelio karjerą, tačiau dauguma bričių labiau norėtų būti panašios į kiek apvalesnių formų jos grupės koleges. Tai rodo Britanijos televizijos "Channel Four" atlikta apklausa.

Jos rezultatai rodo, kad 45 proc. moterų pasirinktų "Baby Spice" - Mel C (Mel Si) figūrą, 40 proc. - "Sporty Spice" Emmos Bunton (Emos Banton), ir tik 15 proc. norėtų būti panašios į V. Beckham. Šie laidos apie dietą ir gerą formą "Why Weight" duomenys nustebino pačius apklausos organizatorius.

"Mus šiek tiek nustebino rezultatai, turint galvoje tą ažiotažą, kurį kelia "Posh", sakė vienas apklausos organizatorių.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Drąsuoliai nendriniu indėnų laivu ketina perplaukti Ramųjį vandenyną (1)

Keletas drąsuolių tik iš nendrių pagamintu laivu ketina leistis į ekspediciją per Ramųjį vandenyną. Plaukdami iš Pietų Amerikos jie planuoja pasiekti Australijos krantus.

Ispanijoje 62 metų moteris trečiąkart tapo mama (17)

Viena 62 metų ispanė pagimdė sveiką mergaitę ir ragina kitas panašaus amžiaus moteris sekti jos pavyzdžiui, jeigu tik nori.

Kelias dienas buvo gelbėjami baseine užsibuvę drambliai

Antradienį, spalio 11 d., pietvakarinėje Kinijos dalyje esančioje Junano provincijoje miškų priežiūros pareigūnams pavyko išgelbėti tris į baseiną įkliuvusius azijinius dramblius. Kalvos viršūnėje iškastame baseine gyvūnai išbuvo net dvi dienas.

Jaunojo V. Putino portretas iš vinių ir siūlų - Kirgizijos menininko dovana (4)

Menininkas iš Kirgizijos Azamatas Džanalijevas dėlioja baigiamuosius savo naujausio kūrinio štrichus – jis iš vinių ir siūlų pagamino jauno Rusijos prezidento Vladimiro Putino portretą. Autorius paaiškina, kad šis portretas skirtas 64-ojo Rusijos prezidento gimtadienio proga.

Tarsi iš S. Kingo siaubo romano nužengę klounai šiurpina paauglius (2)

Pranešimai apie akistatą su šiurpiais klounais, pasiekiantys policijos pareigūnus iš visų Jungtinių Amerikos Valstijų, gąsdina ne tik tėvus, bet ir policiją. Incidentai atrodo tarsi ką tik nužengę iš Stepheno Kingo siaubo romano.