Anglė pagimdė pirma laiko dėl mirštančio vyro

Britė pagimdė dviem savaitėmis pirma laiko, kad mirtinai sergantis vyras galėtų prieš mirtį palaikyti rankose savo kūdikį, pirmadienį pranešė laikraštis "The Times".
Tai įvyko Šiaurės Rytų Anglijos Saut Tainsaido miestelio ligoninėje. 31 metų Angela Moon (Andžela Mūn) paprašė gydytojų paskubinti vaiko gimimą, sužinojusi, kad jos vėžiu sergantis 29 metų vyras Gavinas (Geivinas) gali neišgyventi iki gimdymo.

Viskas buvo sutarta, ir mergaitė Imogen (Imoudžen) gimė balandžio 14 dieną. Jos tėvas po trijų dienų mirė, vos kartą tepalaikęs dukrelę rankose.

"Mes trise įsitvėrėme vienas į kitą. Tai buvo tik vienas apsikabinimas, tačiau tą akimirką aš atminsiu visą likusį gyvenimą", pasakojo A. Moon.

Pasak jos, vyras pažvelgė į naujagimę ir pasakė: "Tu graži. Aš tavo tėtis, prisimink mane".

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Meine sulaikytas eismą blokavęs žmogus-medis

Pirmadienį policijos pareigūnai sulaikė eismą blokavusį JAV Portlando valstijos Meino miesto gyventoją – vyras buvo persirengęs medžiu.

Dėl fotografijų socialiniame tinkle santuoka iširo praėjus dviem valandoms po vestuvių (11)

Saudo Arabijoje pora išsiskyrė praėjus dviem valandoms po vestuvių dėl nuotraukų socialiniuose tinkluose. Tai trečiadienį pranešė „The Independent“.

Ožkos ant stogo Prahoje padeda garsinti bendruomeninių sodų idėją

Šias ožkas gal sunku suprasti, bet 1920 m. statybos garsius pastatus Prahoje jos ėmė keisti.

Drąsuoliai nendriniu indėnų laivu ketina perplaukti Ramųjį vandenyną (1)

Keletas drąsuolių tik iš nendrių pagamintu laivu ketina leistis į ekspediciją per Ramųjį vandenyną. Plaukdami iš Pietų Amerikos jie planuoja pasiekti Australijos krantus.

Ispanijoje 62 metų moteris trečiąkart tapo mama (17)

Viena 62 metų ispanė pagimdė sveiką mergaitę ir ragina kitas panašaus amžiaus moteris sekti jos pavyzdžiui, jeigu tik nori.