Anglas paliko 10 000 dolerių arbatpinigių

 (7)
Turbūt nieko labiau padavėja nekeikia kaip kliento, palikusio mažai arbatpinigių, tačiau Melanie Uczen iš Čikagos tikrai neturėjo kuo skųstis, kai ant staliuko rado net 10 000 dolerių arbatpinigių.
23-jų metų merginą tiesiog ištiko šokas, kai ant čekio už tris puodelius arbatos su ledais ji pastebėjo apvalią arbatpinigių sumelę.

“Suma buvo parašyta skaičiais ir žodžiais, tačiau aš paprašiau vadybininko, kad patikrintų, ar nėra jokios klaidos. Klientas patvirtino, kad tai tikrai buvo būtent tiek, kiek jis ir ketino man palikti arbatpinigių,” pasakojo Uczen.

Gydytoju iš Anglijos prisistatęs nežinomas klientas buvo vienas iš trijų vyrų, užsukusių į “Leg Room” barą pirmadienį antrą valandą nakties.

Mergina įsikalbėjo su trijule ir atskleidė savo planus tęsti mokslus bei gauti psichologijos magistro laipsnį. Vienas vyriškis prisipažino kilęs iš turtingos Anglijos šeimos ir pasiūlė jai apmokėti išlaidas už mokslus.

“Jis buvo puikios išvaizdos, gerai apsirengęs, džentelmeniškas vyriškis,” teigė Uczen. “Jis sakė, kad jam patinka rūpintis žmonėmis.”

Nepaisant įspūdingų arbatpinigių, mergina visgi nepriėmė anglo pasiūlymo papusryčiauti kartu.

“Aš turėjau užbaigti savo pamainą ir padaryti dar daug dalykų,” paaiškino Melanie. “Aš jam paspaudžiau ranką ir padėkojau. Tikiuosi, kad kada nors jis ir vėl užsuks į mūsų barą.”

Beje, tą dieną anglo dosnumu įsitikino ir kita padavėja, sulaukusi 1 000 dolerių arbatpinigių.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Drąsuoliai nendriniu indėnų laivu ketina perplaukti Ramųjį vandenyną (1)

Keletas drąsuolių tik iš nendrių pagamintu laivu ketina leistis į ekspediciją per Ramųjį vandenyną. Plaukdami iš Pietų Amerikos jie planuoja pasiekti Australijos krantus.

Ispanijoje 62 metų moteris trečiąkart tapo mama (17)

Viena 62 metų ispanė pagimdė sveiką mergaitę ir ragina kitas panašaus amžiaus moteris sekti jos pavyzdžiui, jeigu tik nori.

Kelias dienas buvo gelbėjami baseine užsibuvę drambliai

Antradienį, spalio 11 d., pietvakarinėje Kinijos dalyje esančioje Junano provincijoje miškų priežiūros pareigūnams pavyko išgelbėti tris į baseiną įkliuvusius azijinius dramblius. Kalvos viršūnėje iškastame baseine gyvūnai išbuvo net dvi dienas.

Jaunojo V. Putino portretas iš vinių ir siūlų - Kirgizijos menininko dovana (4)

Menininkas iš Kirgizijos Azamatas Džanalijevas dėlioja baigiamuosius savo naujausio kūrinio štrichus – jis iš vinių ir siūlų pagamino jauno Rusijos prezidento Vladimiro Putino portretą. Autorius paaiškina, kad šis portretas skirtas 64-ojo Rusijos prezidento gimtadienio proga.

Tarsi iš S. Kingo siaubo romano nužengę klounai šiurpina paauglius (2)

Pranešimai apie akistatą su šiurpiais klounais, pasiekiantys policijos pareigūnus iš visų Jungtinių Amerikos Valstijų, gąsdina ne tik tėvus, bet ir policiją. Incidentai atrodo tarsi ką tik nužengę iš Stepheno Kingo siaubo romano.