Anglas bandė parvežti uošvio lavoną turistiniu autobusu

 (3)
Anglijos regbio sirgalius bandė turistiniu autobusu parvežti mirusio uošvio lavoną iš Škotijos į namus, pranešė policija.
Šis keistas incidentas įvyko praėjusį savaitgalį. Šeštadienį abu vyrai stebėjo regbio lygos finalą Edinburge, o po nakties Glazgo viešbučio kambaryje pabudo tik žentas.

"Dėl jam vienam žinomų priežasčių jis nutarė aprengti numirėlį, - atrodo, marškiniais, kaklaraiščiu ir kostiumu, - ir pasodinti į autobusą. Negyvėliui ant akių, regis, užtraukė beisbolo kepurę, nes kiti autobuso keleiviai nežinojo, kad vyras miręs", sakė Glazgo policijos atstovė spaudai.

Apgavystė paaiškėjo, kai žentas iš autobuso paskambino savo žmonai ir pasakė, kad jos 77 metų tėvas mirė. Anglijos policija, tai sužinojusi, sustabdė autobusą pakeliui, kad išneštų lavoną. Žentui kaltinimai nepareikšti.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Ožkos ant stogo Prahoje padeda garsinti bendruomeninių sodų idėją

Šias ožkas gal sunku suprasti, bet 1920 m. statybos garsius pastatus Prahoje jos ėmė keisti.

Drąsuoliai nendriniu indėnų laivu ketina perplaukti Ramųjį vandenyną (1)

Keletas drąsuolių tik iš nendrių pagamintu laivu ketina leistis į ekspediciją per Ramųjį vandenyną. Plaukdami iš Pietų Amerikos jie planuoja pasiekti Australijos krantus.

Ispanijoje 62 metų moteris trečiąkart tapo mama (17)

Viena 62 metų ispanė pagimdė sveiką mergaitę ir ragina kitas panašaus amžiaus moteris sekti jos pavyzdžiui, jeigu tik nori.

Kelias dienas buvo gelbėjami baseine užsibuvę drambliai

Antradienį, spalio 11 d., pietvakarinėje Kinijos dalyje esančioje Junano provincijoje miškų priežiūros pareigūnams pavyko išgelbėti tris į baseiną įkliuvusius azijinius dramblius. Kalvos viršūnėje iškastame baseine gyvūnai išbuvo net dvi dienas.

Jaunojo V. Putino portretas iš vinių ir siūlų - Kirgizijos menininko dovana (4)

Menininkas iš Kirgizijos Azamatas Džanalijevas dėlioja baigiamuosius savo naujausio kūrinio štrichus – jis iš vinių ir siūlų pagamino jauno Rusijos prezidento Vladimiro Putino portretą. Autorius paaiškina, kad šis portretas skirtas 64-ojo Rusijos prezidento gimtadienio proga.