Amerikiečio knygoje – patarimai, kaip permiegoti su lietuvėmis

 (417)
Amerikiečio knygoje – patarimai, kaip permiegoti su lietuvėmis
© Fotolia nuotr.

Amerikietis rašytojas, keliautojas ir žurnalistas Rooshas V rugpjūčio mėnesį išleido knygą, kuri aktuali Lietuvos moterims – „Kaip permiegoti su lietuvėmis Lietuvoje“ (angl. „Bang Lithuania: How To Sleep With Lithuanian Women In Lithuania“).

Internetiniame tinklalapyje „Amazon“ už 10,97 dolerio pardavinėjama knyga, pasak autoriaus, yra „kelionių gidas, kuris pamokys jus, kaip permiegoti su lietuvėmis, nesivarginant jų ieškoti striptizo klubuose ar samdant eskorto merginą“. Knygoje pateikiami tokie patarimai:

- Kiek laiko reikia praleisti Lietuvoje, kad galėtum gauti tai, ko nori;

- Supažindinimas su Lietuvos kultūra ir jos istorija;

- Geriausi Lietuvos miestai vyrams;

- Kur apsistoti, kaip rengtis ir t.t. tam, kad padidintum savo šansus patirti vienos nakties nuotykį.

Negana to, knygoje detaliai aprašomos lietuvių moterų figūros, mentalitetas, pristatomos trys grupės lietuvių merginų, kurias į lovą prisivilioti lengviausia. Paaiškinama, iš kelinto karto galima „pakabinti“ lietuvę. Knygoje lietuvaitės lyginamos su Estijos ir Latvijos dailiosios lyties atstovėmis. Leidinyje aprašomas ir laikas, kada geriausiai moteris „medžioti“ (dienomis, vakarais, darbo dienomis, savaitgaliais ir t.t.).

„Lietuvoje praleidau mėnesį ir supratau, kad čia išties gyvena daugiausia gražiausių moterų, kurias norint sužavėti, reikia naudoti tam tikras taktikas. Tai – vienintelė šalis, kurioje „pitono žaidimas“ (ilgalaikė žaidimo strategija) yra geriausias būdas sužavėti gražiausias moteris“, - knygą trumpai pristato autorius.

33 metų Rooshas V pagal išsilavinimą yra mikrobiologas, ilgą laiką dirbęs pagal profesiją. Pabodus rimtam mokslininko gyvenimui, vyras nusprendė rašyti „blogą“, skirtą vyrams. „Ilgą laiką gyvenau paranojoje, nes bijojau, kad mano darbdaviai perskaitys tinklaraštį ir atleis dėl gausių diskriminuojančių komentarų“, - savo tinklalapyje rooshv.com prisipažįsta knygos autorius.

Netrukus Roosho tinklaraštis susilaukė tokio susidomėjimo, kad vyras galėjo mesti darbą laboratorijoje ir atsidėti rašymui apie merginas ir seksą. Nors daugelis jo įrašų primena hormonų kamuojamo paauglio sapaliones, Rooshas visgi sugebėjo rasti rėmėjų ir išleisti pirmąją knygą, kurioje išdėstė savo patarimus vyrams, kaip „pakabinti“ merginas.

Taip keliaudamas iš vienos šalies į kitą, išleido visą krūvą knygų. Jo biografijoje galime atrasti ir tokius „šedevrus“: „Bang: More lays in 60 days“, „Day Bang: How To Casually Pick Up Girls During The Day“, ir t.t. Stebina ir Roosho produktyvumas – jis per metus išleidžia bent po 4 panašaus pobūdžio gidus. Jo taikinyje atsidūrė Islandija, Lenkija, Brazilija, Danija, Estija ir t.t., o dabar – ir Lietuva.

Savo tinklalapyje Rooshas yra sukūręs forumo temą, kurioje ne tik smulkiai aptariamos lietuvaitės, bet ir vyrai dalinasi nuotraukomis iš „Facebook“ profilių, pagal kurias jos „reitinguojamos“ balais nuo 1 iki 10.

diena.lt
 
417
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Pikantiškos naujienos

Rusijoje plinta anekdotai apie V. Putiną: negaliu pamiršti tos koalos (184)

2014 lapkričio mėn. 28 d. 16:40
Rusijoje plinta anekdotai apie V. Putiną: negaliu pamiršti tos koalos
AP/Scanpix
Rusijos prezidento Vladimiro Putino politika, agresija prieš Ukrainą ir ekonominė krizė Rusijos Federacijoje įkvėpė daug naujų anekdotų apie Rusijos lyderį.

Pietų Amerikos šokių aplink stulpą čempionato pasirodymai vyko gatvėje (9)

2014 lapkričio mėn. 27 d. 17:54
Pirmadienį vienoje pagrindinių Buenos Airių gatvių preivių dėmesį kaustė atvirame ore surengti šokiai aplink stulpą – jų metu vyrai ir moterys iš viso žemyno varžėsi septintojo Pietų Amerikos šokių aplink stulpą čempionato finale. Daugelis dalyvių manė, kad šio konkurso viešumas yra labai svarbus, norint parodyti, kad šie šokiai yra rimtas ir kruopštus sportas, o ne pogrindiniai pasirodymai, siejami su klubais ir striptizu.

Tailande pasiektas didžiausio elfų susibūrimo Guinnesso rekordas (2)

2014 lapkričio mėn. 26 d. 17:26
Tailande pasiektas didžiausio elfų susibūrimo Guinnesso rekordas
Antradienį šimtai Tailando vaikų, susirinko Bankoke siekti didžiausio Kalėdų elfų susibūrimo rekordo. 1 792 Kalėdų senelio pagalbininkai nuo 9 iki 15 metų susirinko prie vieno prekybos centro Tailando sostinėje Bankoke. Kai kurie iš jų išsirikiavo taip, kad sudarytų žodį „Siamas“ – buvusį šalies pavadinimą. Visi vaikai mūvėjo raudonomis, žaliomis ir baltomis kepurėmis, vilkėjo priderintais marškinėliais ir buvo užsidėję plastikines elfo ausis.

Kaip vienas žmogus sugebėjo sugadinti vestuves (3)

2014 lapkričio mėn. 25 d. 10:30
Kaip vienas žmogus sugebėjo sugadinti vestuves
Stopkadras
Dauguma porų svajoja apie tobulą vestuvių dieną, tačiau dėl ceremonijos vedėjo neprofesionalumo šventė virto tragedija.

Siūlo užsidirbti iš dažasvydžio aukos vaidmens (9)

2014 lapkričio mėn. 24 d. 21:04
Dažasvydžio bendrovė „UK Paintball“ pasiūlė britams tapti gyvu taikiniu. Savanoris gaus 40 tūkstančių svarų sterlingų per metus už naujų kamuoliukų bandymą, praneša „The Telegraph“.