"Ally McBeal" Singapūre susidūrė su draudimais

Singapūro televizijos stotys uždraudė JAV populiariojo serialo "Ally McBeal" vieną iš epizodų, kuriame rodomos dvi besibučiuojančios moterys. Singapūro televizijos korporacija savo draudimą paaiškino tuo, kad "šis epizodas nukreiptas į alternatyvius seksualinius tyrinėjimus".
Ling Woo
"Mes, kaip atsakingi transliuotojai, labai atsargiai imamės veiksmų, nukreiptų už ar prieš seksualinius ar alternatyvius dalykus," rašoma korporacijos viešajame pranešime. "Mes tai darome nepažeisdami programos vientisumo ir patrauklumo."

Uždraustame epizode, dar vadinamame "Paslėptais malonumais", pagrindinė serialo veikėja Ally, advokatė, kurią vaidina aktorė Calista Flockart, bei jos kolegė Ling Woo eina į pasimatymą...bet visa tai tik sapnuose.

Beje, šis epizodas spalio mėnesį buvo parodytas JAV televizijose bei pritraukė didžiausią serialo auditoriją nuo pat to momento, kai "Ally McBeal" pasirodė televizijos ekranuose.

"Ally McBeal" yra vienas iš populiariausių serialų ir Singapūro televizijose, tačiau ši šalis garsėja griežtu žiniasklaidos kontroliavimu bei į šeimą orientuotų "azijietiškų vertybių" skatinimą.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Sučiuptas pitonas atkeršijo asmenukės užsimaniusiam vyrui

Rugsėjo 23 d. Indijos Šiaurės vakarų dalyje esančioje Radžasthano valstijoje keisto incidento metu pitonas atakavo grupelę žmonių, mėginusių pasidaryti asmenukę.

Ispanija: išsiblaškęs rinkėjas įmetė į balsadėžę 200 eurų (6)

Sekmadienį Ispanijoje išsiblaškęs rinkėjas iš Pontevedros provincijos Redondelos miestelio per Galisijos autonominio regiono parlamento rinkimus į balsadėžę vietoj biuletenio įmetė voką su 200 eurų, kuriuos jis ketino padovanoti pažįstamiems krikštynų proga, praneša „El Mundo“.

Tyrimas: Japonijoje per 40 proc. jaunų suaugusiųjų nėra lytiškai santykiavę (14)

Japonijoje daugiau kaip 40 proc. jaunų vienišų suaugusiųjų nėra lytiškai santykiavę, o beveik trys ketvirtadaliai tokio amžiaus vyrų neturi jokių lytinių partnerių, parodė vyriausybės atliktas tyrimas.

H. Clinton ir D. Trumpo manekenai pakilo į naujas aukštumas

Ketvirtadienį, rugsėjo 15 d., kandidatai į JAV prezidento postą pakilo į naujas aukštumas. Deja, tik simboliškai, mat pietų Kalifornijoje virš paplūdimio praskriejo Donaldo Trumpo ir Hillary Clinton manekenai.

Supykęs vyras nusprendė parduoti žmoną... per „eBay“ (38)

Žmonos elgesiu nepatenkintas britas sugalvojo originalų ir juokingą būdą jai atkeršyti. Jis nusprendė savo antrąją pusę parduoti... internetiniame „eBay“ aukcione, rašo britų dienraštis „The Daily Mail“.