Alanis Morissette parduoda MP3.com akcijas

Dainininkė Alanis Morissette (Alanis Moriset) ketina parduoti 1 mln. JAV dolerių (4 mln. litų) vertės on-line muzikos kompanijos "MP3.com Inc." akcijų.
Alanis Morissette
Tokią sumą ji nurodė dokumentuose, pateiktuose Vertybinių popierių komisijai.

Kanadoje gumusi rokerė planuoja išmesti į rinką 100 tūkst. paprastųjų akcijų. Jos yra iš 329 328 akcijų, kurias A. Morissette įsigijo 1999-ųjų balandį.

San Diege įsikūrusios "MP3.com Inc." atstovas spaudai sakė, kad kompanija yra sudariusi susitarimą dėl konsultavimo su A. Morissette kompanija "Atlas/Third Rail Management Inc.".

Pagal šį susitarimą "MP3.com Inc." subsidijavo A. Morissette ir jos draugės dainininkės Tori Amos (Tori Amos) 1999-ųjų vasaros gastroles.

Be to, "MP3.com Inc." suteikė kompanijai "Atlas/Third Rail Management Inc." teisę nusipirkti 658 653 savo akcijas, kurių kiekviena kainavo 33 centus (1,42 lito).

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Ožkos ant stogo Prahoje padeda garsinti bendruomeninių sodų idėją

Šias ožkas gal sunku suprasti, bet 1920 m. statybos garsius pastatus Prahoje jos ėmė keisti.

Drąsuoliai nendriniu indėnų laivu ketina perplaukti Ramųjį vandenyną (1)

Keletas drąsuolių tik iš nendrių pagamintu laivu ketina leistis į ekspediciją per Ramųjį vandenyną. Plaukdami iš Pietų Amerikos jie planuoja pasiekti Australijos krantus.

Ispanijoje 62 metų moteris trečiąkart tapo mama (17)

Viena 62 metų ispanė pagimdė sveiką mergaitę ir ragina kitas panašaus amžiaus moteris sekti jos pavyzdžiui, jeigu tik nori.

Kelias dienas buvo gelbėjami baseine užsibuvę drambliai

Antradienį, spalio 11 d., pietvakarinėje Kinijos dalyje esančioje Junano provincijoje miškų priežiūros pareigūnams pavyko išgelbėti tris į baseiną įkliuvusius azijinius dramblius. Kalvos viršūnėje iškastame baseine gyvūnai išbuvo net dvi dienas.

Jaunojo V. Putino portretas iš vinių ir siūlų - Kirgizijos menininko dovana (4)

Menininkas iš Kirgizijos Azamatas Džanalijevas dėlioja baigiamuosius savo naujausio kūrinio štrichus – jis iš vinių ir siūlų pagamino jauno Rusijos prezidento Vladimiro Putino portretą. Autorius paaiškina, kad šis portretas skirtas 64-ojo Rusijos prezidento gimtadienio proga.