Aktorių pavyzdys yra pavojingas jaunoms merginoms

Julia Roberts
Harvardo Visuomenės sveikatos mokyklos Bostone mokslininkai sako, kad 10 populiariausių 1997-ųjų aktorių moterų rūkė maždaug 44 proc. savo filmų. Šis skaičius yra beveik dvigubai didesnis nei rūkančių amerikiečių procentas.

Režisieriai perša mintį, kad rūkymas padeda įveikti stresą, sako mokslininkai ir tvirtina, kad Holivudas turėtų atsakingiau pagalvoti apie ekrane rūkančias moteris.

Tyrimo metu buvo peržiūrėta 50 filmų, kuriuose vaidino 10 populiariausių 1997-ųjų aktorių, tarp jų - Gwyneth Paltrow (Gvinet Peltrou), Demi Moore (Demi Mur), Sandra Bullock (Sandra Bulok), Cameron Diaz (Kameron Dias). Filmai buvo sukurti 1993-1997 metais.

Gretos Garbo ir Marlene Dietrich (Marlenos Ditrich) laikais rūkymas buvo laikomas patrauklia elgsena, o dabar jis vaizduojamas kaip puikus būdas nusiraminti.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Ispanija: išsiblaškęs rinkėjas įmetė į balsadėžę 200 eurų (3)

Sekmadienį Ispanijoje išsiblaškęs rinkėjas iš Pontevedros provincijos Redondelos miestelio per Galisijos autonominio regiono parlamento rinkimus į balsadėžę vietoj biuletenio įmetė voką su 200 eurų, kuriuos jis ketino padovanoti pažįstamiems krikštynų proga, praneša „El Mundo“.

Tyrimas: Japonijoje per 40 proc. jaunų suaugusiųjų nėra lytiškai santykiavę (14)

Japonijoje daugiau kaip 40 proc. jaunų vienišų suaugusiųjų nėra lytiškai santykiavę, o beveik trys ketvirtadaliai tokio amžiaus vyrų neturi jokių lytinių partnerių, parodė vyriausybės atliktas tyrimas.

H. Clinton ir D. Trumpo manekenai pakilo į naujas aukštumas

Ketvirtadienį, rugsėjo 15 d., kandidatai į JAV prezidento postą pakilo į naujas aukštumas. Deja, tik simboliškai, mat pietų Kalifornijoje virš paplūdimio praskriejo Donaldo Trumpo ir Hillary Clinton manekenai.

Supykęs vyras nusprendė parduoti žmoną... per „eBay“ (38)

Žmonos elgesiu nepatenkintas britas sugalvojo originalų ir juokingą būdą jai atkeršyti. Jis nusprendė savo antrąją pusę parduoti... internetiniame „eBay“ aukcione, rašo britų dienraštis „The Daily Mail“.

Australijoje A. Hitlerio kostiumą vilkintis moksleivis pasirodė renginyje, kuriame dalyvavo žydų vaikai (25)

Vienas australų moksleivis, persirengęs Hitleriu, laimėjo prizą už geriausią kostiumą renginyje, kuriame dalyvavo ir žydų vaikai.