Aktorė siūlo uždrausti dramblių išnaudojimą

Holivudo aktorė Goldie Hawn aktyviai dalyvauja kampanijose, siekiančiose uždrausti dramblių išnaudojimą cirkuose ir kituose pramoginiuose renginiuose.
Goldie Hawn
© BBC News
Merilendo įstatymų leidžiamajam susirinkimui svarstant įstatymą dėl uždraudimo šioje valstijoje išnaudoti dramblius pramogų tikslais, 54-erių metų aktorė išplatino atvirą laišką, kuriame rašoma: “Atrodytų, kad cirko drambliams nėra svarbūs tokie dalykai kaip šeimos santykiai, privatumas, fiziniai pratimai bei emocinis išsikrovimas, bet taip juk nėra. Jie privesti vaidinti šou daugiau kaip 98% laiko, o likusia gyvenimo dalį praleidžia sukaustyti grandinėmis, transportuojami didžiulėse mašinose bei mušami.

Kaip vietinė Merilendo gyventoja ir kaip asmuo, besirūpinantis gyvūnų teisėmis, aš tik norėčiau išreikšti pasididžiavimą savo valstijos iniciatyva.”

Goldie Hawn prisijungė ir prie kampanijos “Žmonės už etišką elgesį su gyvūnais” (Peta).

Peta – tai viena iš didžiausių pasaulyje organizacijų, kovojančių už gyvūnų teises, prie kurios jau prisijungė ir tokios žvaigždės kaip Pamela Anderson bei Chrissie Hynde.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Tyrimas: Japonijoje per 40 proc. jaunų suaugusiųjų nėra lytiškai santykiavę (14)

Japonijoje daugiau kaip 40 proc. jaunų vienišų suaugusiųjų nėra lytiškai santykiavę, o beveik trys ketvirtadaliai tokio amžiaus vyrų neturi jokių lytinių partnerių, parodė vyriausybės atliktas tyrimas.

H. Clinton ir D. Trumpo manekenai pakilo į naujas aukštumas

Ketvirtadienį, rugsėjo 15 d., kandidatai į JAV prezidento postą pakilo į naujas aukštumas. Deja, tik simboliškai, mat pietų Kalifornijoje virš paplūdimio praskriejo Donaldo Trumpo ir Hillary Clinton manekenai.

Supykęs vyras nusprendė parduoti žmoną... per „eBay“ (38)

Žmonos elgesiu nepatenkintas britas sugalvojo originalų ir juokingą būdą jai atkeršyti. Jis nusprendė savo antrąją pusę parduoti... internetiniame „eBay“ aukcione, rašo britų dienraštis „The Daily Mail“.

Australijoje A. Hitlerio kostiumą vilkintis moksleivis pasirodė renginyje, kuriame dalyvavo žydų vaikai (25)

Vienas australų moksleivis, persirengęs Hitleriu, laimėjo prizą už geriausią kostiumą renginyje, kuriame dalyvavo ir žydų vaikai.

Neįtikėtina kraujomaiša: suimta moteris, iš pradžių susituokusi su savo sūnumi, o paskui – su dukterimi (55)

Oklahomos valstijoje suimtos motina ir duktė, kaltinamos kraujomaiša. 43 metų Patricia Spann ir 25 metų Misty Spann susituokė šių metų kovo mėnesį Komančio apygardoje, praneša JAV televizijos kanalas KFOR, remdamasis teismo posėdžių protokolais.