ABC transliuos Clintono ir DiCaprio interviu

ABC televizija ketina parodyti interviu, kurį iš JAV prezidento Billo Clintono (Bilo Klintono) ėmė Leonardo DiCaprio (Leonardas Dikaprijas), nors ABC žurnalistai ir buvo nepatenkinti tuo, jog jų darbą atlieka kiti.
Leonardo Di Caprio
Interviu buvo sumanytas Žemės dienos proga ir nufilmuotas Baltuosiuose rūmuose.

Laikraščio žurnalistas Army Archerdas (Armis Arčerdas) pacitavo "ABC News" direktorių Davidą Westiną (Deividą Vestiną), sakiusį, jog balandžio 22 dieną bus parodyta tik "nedidelė ištrauka" iš 15-20 min. trukusio interviu.

D. Westinas sutiko su antradienį paskelbtu A. Archerdo rašiniu, kuriame 25 metų L. DiCaprio pavadintas idealiu Žemės dienos programų vedėju, galinčiu jaunimui įtaigiai priminti apie aplinkosaugą.

"ABC News" yra sakiusios, kad L. DiCaprio susitikimas su B. Clintonu planuotas kaip pasivaikščiojimas po Baltuosius rūmus ir elektros energiją taupančių lempų bei panašių patobulinimų apžiūrėjimas. Tačiau aktorius prezidento siūlymu atsisėdo su juo pasišnekučiuoti.

Tuo tarpu Baltieji rūmai tvirtina, kad iš anksto buvo tariamasi kaip tik dėl interviu.

Kaip ten bebūtų, žurnalistai susirūpino, ar ABC derėjo siųsti aktorių dirbti žurnalistų darbo.

Anot A. Archerdo, D. Westinas sakęs, jog interviu vis dar ruošiamas eteriui.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Drąsuoliai nendriniu indėnų laivu ketina perplaukti Ramųjį vandenyną (1)

Keletas drąsuolių tik iš nendrių pagamintu laivu ketina leistis į ekspediciją per Ramųjį vandenyną. Plaukdami iš Pietų Amerikos jie planuoja pasiekti Australijos krantus.

Ispanijoje 62 metų moteris trečiąkart tapo mama (17)

Viena 62 metų ispanė pagimdė sveiką mergaitę ir ragina kitas panašaus amžiaus moteris sekti jos pavyzdžiui, jeigu tik nori.

Kelias dienas buvo gelbėjami baseine užsibuvę drambliai

Antradienį, spalio 11 d., pietvakarinėje Kinijos dalyje esančioje Junano provincijoje miškų priežiūros pareigūnams pavyko išgelbėti tris į baseiną įkliuvusius azijinius dramblius. Kalvos viršūnėje iškastame baseine gyvūnai išbuvo net dvi dienas.

Jaunojo V. Putino portretas iš vinių ir siūlų - Kirgizijos menininko dovana (4)

Menininkas iš Kirgizijos Azamatas Džanalijevas dėlioja baigiamuosius savo naujausio kūrinio štrichus – jis iš vinių ir siūlų pagamino jauno Rusijos prezidento Vladimiro Putino portretą. Autorius paaiškina, kad šis portretas skirtas 64-ojo Rusijos prezidento gimtadienio proga.

Tarsi iš S. Kingo siaubo romano nužengę klounai šiurpina paauglius (2)

Pranešimai apie akistatą su šiurpiais klounais, pasiekiantys policijos pareigūnus iš visų Jungtinių Amerikos Valstijų, gąsdina ne tik tėvus, bet ir policiją. Incidentai atrodo tarsi ką tik nužengę iš Stepheno Kingo siaubo romano.