A. Butkevičius ministrą pavadino šunsnukiu

 (1)
Vakar Krašto apsaugos ministerijos (KAM) kavinėje "Salvė" įvyko konferencija "Lietuvos krašto apsaugos sistemos atkūrimas", skirta atkurtos kariuomenės dešimtmečiui paminėti.

LŽ pavyko išsiaiškinti, kad į ginkluotųjų pajėgų dešimtmečiui skirtą renginį KAM nebuvo pakviestas pirmasis krašto apsaugos (KA) ministras Audrius Butkevičius. Jis laikomas ir vienu pagrindinių ginkluotųjų pajėgų atkūrėjų.

Telefonu pakalbintas parlamentaras A.Butkevičius tvirtino neįsižeidęs negavęs kvietimo. Jis teigė, kad pažinodamas dabartinį ministrą Česlovą Stankevičių net nesitikėjo jokio kvietimo į renginį. Pasak A.Butkevičiaus, už jį kaip parlamentarą konferencijoje "atbuvo" Seimo pirmininkas. Tačiau pirmąjį KA ministrą kur kas labiau sujaudino tai, kad kvietimo į konferenciją negavo ir pirmasis Lietuvos laivyno komandoras Eugenijus Nazelskis.

Tokį netaktą A.Butkevičius aiškino dabartinio KA ministro principais. "Jis yra šunsnukis, ir didelis, LŽ teigė parlamentaras. - O pagrindinis dalykas tas, kad jis mėgina sau priskirti tai, ko nedarė, aš kalbu apie derybas su Rusija".

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Meine sulaikytas eismą blokavęs žmogus-medis

Pirmadienį policijos pareigūnai sulaikė eismą blokavusį JAV Portlando valstijos Meino miesto gyventoją – vyras buvo persirengęs medžiu.

Dėl fotografijų socialiniame tinkle santuoka iširo praėjus dviem valandoms po vestuvių (11)

Saudo Arabijoje pora išsiskyrė praėjus dviem valandoms po vestuvių dėl nuotraukų socialiniuose tinkluose. Tai trečiadienį pranešė „The Independent“.

Ožkos ant stogo Prahoje padeda garsinti bendruomeninių sodų idėją

Šias ožkas gal sunku suprasti, bet 1920 m. statybos garsius pastatus Prahoje jos ėmė keisti.

Drąsuoliai nendriniu indėnų laivu ketina perplaukti Ramųjį vandenyną (1)

Keletas drąsuolių tik iš nendrių pagamintu laivu ketina leistis į ekspediciją per Ramųjį vandenyną. Plaukdami iš Pietų Amerikos jie planuoja pasiekti Australijos krantus.

Ispanijoje 62 metų moteris trečiąkart tapo mama (17)

Viena 62 metų ispanė pagimdė sveiką mergaitę ir ragina kitas panašaus amžiaus moteris sekti jos pavyzdžiui, jeigu tik nori.