83-metis tikisi, kad jam pavyks išlaikyti egzaminus

 (1)
83-ejų metų nepalietis ketina ir vėl laikyti aukštosios mokyklos egzaminus, nors jis tai jau bando kiekvienais metais pastaruosius 50 metų.
Dalas Bahaduras Karki teigią esąs galbūt ne pats protingiausias studentas, tačiau labiausiai užsispyręs.

Karki kartu su 250 000 studentų, iš kurių daugelis yra tokio pat amžiaus kaip ir jo 17 anūkų, laikys egzaminus balandžio pabaigoje.

Atkaklusis vyriškis prisipažino, kad jis siekia išlaikyti egzaminus dėl asmeninio pasitenkinimo, o ne dėl akademinės būtinybės. Anot Karki, pagrindinė jo užsispyrimo priežastis yra noras įrodyti sūnui, kuris dirba vienos iš mokyklų direktoriumi, kad jis visgi gali išlaikyti egzaminus.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Drąsuoliai nendriniu indėnų laivu ketina perplaukti Ramųjį vandenyną (1)

Keletas drąsuolių tik iš nendrių pagamintu laivu ketina leistis į ekspediciją per Ramųjį vandenyną. Plaukdami iš Pietų Amerikos jie planuoja pasiekti Australijos krantus.

Ispanijoje 62 metų moteris trečiąkart tapo mama (17)

Viena 62 metų ispanė pagimdė sveiką mergaitę ir ragina kitas panašaus amžiaus moteris sekti jos pavyzdžiui, jeigu tik nori.

Kelias dienas buvo gelbėjami baseine užsibuvę drambliai

Antradienį, spalio 11 d., pietvakarinėje Kinijos dalyje esančioje Junano provincijoje miškų priežiūros pareigūnams pavyko išgelbėti tris į baseiną įkliuvusius azijinius dramblius. Kalvos viršūnėje iškastame baseine gyvūnai išbuvo net dvi dienas.

Jaunojo V. Putino portretas iš vinių ir siūlų - Kirgizijos menininko dovana (4)

Menininkas iš Kirgizijos Azamatas Džanalijevas dėlioja baigiamuosius savo naujausio kūrinio štrichus – jis iš vinių ir siūlų pagamino jauno Rusijos prezidento Vladimiro Putino portretą. Autorius paaiškina, kad šis portretas skirtas 64-ojo Rusijos prezidento gimtadienio proga.

Tarsi iš S. Kingo siaubo romano nužengę klounai šiurpina paauglius (2)

Pranešimai apie akistatą su šiurpiais klounais, pasiekiantys policijos pareigūnus iš visų Jungtinių Amerikos Valstijų, gąsdina ne tik tėvus, bet ir policiją. Incidentai atrodo tarsi ką tik nužengę iš Stepheno Kingo siaubo romano.