30-metis kaunietis Dainius Daukšas,

30-metis kaunietis Dainius Daukšas, kuriam iškeltos dvi baudžiamosios bylos, dalyvaus kovo 19 dieną įvyksiančiuose savivaldybių tarybų rinkimuose. D.Daukšas įrašytas tryliktas Tėvynės liaudies partijos kandidatų į Kauno tarybą sąraše.
Nors D.Daukšas prašė išbraukti jį iš partijos kandidatų sąrašo, Vyriausioji rinkimų komisija negalėjo įvykdyti šio pageidavimo. Įstatymai numato, kad politinės organizacijos savo kandidatų sąrašus gali tikslinti iki rinkimų likus ne mažiau kaip mėnesiui.

Praėjusį ketvirtadienį Kauno apylinkės teismas neleido suimti D.Daukšo, kuris yra įtariamas turto prievartavimu. Jam iškelta baudžiamoji byla ir už teismo įpareigojimų nevykdymą. Teisėsaugos pareigūnų duomenimis, D.Daukšas bendravo su nusikalstamų susivienijimų nariais, todėl jam buvo skirti įpareigojimai.

Sporto klubo "Dainralfas" prezidentas ir krovinių gabenimu užsiimančios bendrovės "Abulija" direktoriaus pavaduotojas bendriesiems reikalams D.Daukšas išgarsėjo šios savaitės pradžioje, kai paaiškėjo, kad jo pavardė yra Tėvynės liaudies partijos kandidatų į Kauno tarybą sąraše.

Policijos pareigūnų duomenimis, D.Daukšas prisidėjo organizuojant "Abulijos" sunkvežimio pagrobimą, o vėliau su dar vienu žmogumi reikalavo 4 tūkst. dolerių išpirkos iš savo darbdavių.

D.Daukšui iškelta baudžiamoji byla, jam pareikšti kaltinimai.

"Lietuvos rytas"
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Panda tuščiai laiko nešvaisto - daro atsilenkimus (4)

Neįtikėtinai miela panda gulėdama bambukų pataluose daro atsilenkimus. Neįprasti gyvūno judesiai patraukė lankytojų dėmesį.

Australijoje voras antrą kartą per pusmetį įkando vyrui į varpą (29)

Australijoje statybininkas, prieš pusmetį patekęs į ligoninę, kai jam į varpą įkando nuodingas voras, vėl atsidūrė dėmesio centre. Kaip praneša BBC, antradienį voras vėl įkando nelaimingajam į penį, beje, į beveik tą pačią vietą.

Paryžiuje įrengs vietą, kur nudistai galės vaikščioti nuogi (9)

Kitą vasarą nudistai galės nuogi vaikščioti tam paskirtoje Prancūzijos sostinės Paryžiaus vietoje. Miesto tarybos nariai pritarė planui įsteigti mieste bandomąją nudistų zoną galimai viename iš Paryžiaus parkų ar miškingoje teritorijoje miesto pakraštyje, praneša agentūra BBC.

Sučiuptas pitonas atkeršijo asmenukės užsimaniusiam vyrui (2)

Rugsėjo 23 d. Indijos Šiaurės vakarų dalyje esančioje Radžasthano valstijoje keisto incidento metu pitonas atakavo grupelę žmonių, mėginusių pasidaryti asmenukę.

Ispanija: išsiblaškęs rinkėjas įmetė į balsadėžę 200 eurų (6)

Sekmadienį Ispanijoje išsiblaškęs rinkėjas iš Pontevedros provincijos Redondelos miestelio per Galisijos autonominio regiono parlamento rinkimus į balsadėžę vietoj biuletenio įmetė voką su 200 eurų, kuriuos jis ketino padovanoti pažįstamiems krikštynų proga, praneša „El Mundo“.