Lietuvių atsakas į „Brexit“ – antroji „BackTo.LT“ konferencija Londone

 (32)
Atsakydami išstojimo iš ES procesą aktyvavusiai Didžiosios Britanijos premjerei balandžio 8 d. Londone lietuviai rengia antrąją „BackTo.LT“ projekto „Atgal į Lietuvą!“ konferenciją Londone. Projekto iniciatoriai siekia parodyti Lietuvoje atsiradusias naujas karjeros ir verslo galimybes bei pakviesti lietuvius iš viso pasaulio prisidėti prie modernios Lietuvos kūrimo, užmegzti naujus verslo ryšius.
© Organizacijos nuotr.

Konferencijos metu į gimtinę sugrįžę lietuviai bei Lietuvos verslo atstovai Jungtinėje Karalystėje studijuojantiems ir gyvenantiems lietuviams pristatys mūsų šalies telekomunikacijų, informacinių technologijų, finansų, nekilnojamojo turto, inžinerijos ir kt. sektorius, papasakos apie šių sektorių perspektyvas. Pranešimus skaitys Western Union, TELIA, Citco, Alliance for Recruitment, GO Vilnius imoniu atstovai bei LR Ministro Pirmininko Sauliaus Skvernelio patarėja. Jurgis Didžiulis

„Mūsų žinia užsienyje gyvenantiems lietuviams yra aiški – Lietuva tampa vis patrauklesne vieta gyventi, kurti verslą, dirbti, kurti šeimas ir auginti vaikus. Konferencijoje bus pristatytos triju lietuviu sekmes istorijos, kurie po pirmosios „BackTo.LT konferencijos jau sugrįžo į Lietuvą“, - teigia konferencijos iniciatorius ir projekto „BackTo.LT" vadovas Linas Stankus.

Didžiajai Britanijai nusprendus pasitraukti iš ES, Lietuvai atsiranda dar daugiau galimybių, teigia „Alliance for Recruitment“ partneris Andrius Francas.

„Londone įsikūrę finansų ir technologijų kompanijos sieks išlikti ES teritorijoje. Šios kompanijos dairosi ir į Lietuvą. Po to, kai Lietuvos bankas pareiškė, jog visus prašymus dėl licencijų užsiimti finansų veikla išnagrinės dvigubai greičiau nei ES vidurkis, turime ką pasiūlyti finansų milžinėms Londone“, - sako A. Francas.

Konferencija vyks 2017 m. balandžio 8 d. Lietuvos Respublikos ambasadoje Londone, 2 Bessborough Gardens, London SW1V 2JE. Būtina iš anksto užsiregistruoti: http://www.backto.lt/anketa (Vietų skaičius ribotas)

Durys atveriamos ir registracija vyks nuo 12.30 val.
Pradžia: 13:00 val.

Pabaiga: 17:00 val.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuviai svetur

Lietuvė Škotijoje dirba darbą, kurį imigrantai gauna retai (96)

Iš Pakruojo kilusi Laura Jarošienė dabar gyvena Škotijoje, mažame miestelyje šalia sostinės Edinburgo. Čia Laurai pavyko įsidarbinti valstybiniame pašte. Kaip ir visoje Didžiojoje Britanijoje, taip ir Škotijoje pašto tarnyba vadinama karališkąja.

Emigrantas šauktinis: jeigu grįšiu į Lietuvą, rizikuoju prarasti viską (989)

Septynerius metus Londone gyvenantis 25-erių lietuvis Vaidotas (tikrasis vardas redakcijai žinomas - DELFI) piktinasi ir sako esantis nusivylęs dėl to, kad turi mesti viską ir grįžti į Lietuvą, nes buvo pašauktas į privalomąją karo tarnybą.

Lietuvio gyvenimas Barselonoje: kitokie santykiai darbe, kitos kainos ir daugiau saulės (23)

Tomui gerai sekėsi Lietuvoje, bet jis išvyko gyventi ir dirbti į Ispaniją. „Drabužių kainos [Barselonoje] yra mažesnės vienareikšmiškai. Lietuvoje labai brangu rengtis, kiek palyginu. Čia mažesnės išlaidos šildymui, o Lietuvoje visi su baime laukia šildymo sezono. Čia to nėra, nereikia šiltų žieminių drabužių, tas turbūt kaupiasi, tauposi. Čia susidaro įspūdis, kad žmonės mažiau serga, nežinau, galbūt dėl saulės“, – sako LRT TELEVIZIJOS laidos „Emigrantai“ pašnekovas.

Dėl viešnamyje sutiktos lietuvaitės galvą pametęs britas užsakė savo žmonos žmogžudystę (96)

Teisme Londone narpliojama byla, kurioje savo žmonos nužudymo užsakymu kaltinamas vyras – sutuoktine jis atsikratyti norėjo dėl to, kad galėtų pasisavinti jos turtą ir gyventi su jauna prostitute iš Lietuvos.

Lietuviai Vašingtone paminėjo Holokausto atminimo dieną (3)

Ketvirtadienį Lietuvos ambasada JAV Vašingtone surengė Holokausto dienos – Yoma HaShoah minėjimo renginį, skirtą Japonijos Generalinio konsulo Kaune Čiune (Sempo) Sugiharos atminimui. Renginys organizuotas kartu su partneriais - JAV Valstybės departamentu, Japonijos ir Izraelio ambasadomis. Čiune Sempo Sugiharos 1940 m. liepos – rugpjūčio mėnesiais išduotų vizų dėka buvo išgelbėti 6000 žydų kilmės asmenų.