Lietuvių atsakas į „Brexit“ – antroji „BackTo.LT“ konferencija Londone

 (32)
Atsakydami išstojimo iš ES procesą aktyvavusiai Didžiosios Britanijos premjerei balandžio 8 d. Londone lietuviai rengia antrąją „BackTo.LT“ projekto „Atgal į Lietuvą!“ konferenciją Londone. Projekto iniciatoriai siekia parodyti Lietuvoje atsiradusias naujas karjeros ir verslo galimybes bei pakviesti lietuvius iš viso pasaulio prisidėti prie modernios Lietuvos kūrimo, užmegzti naujus verslo ryšius.
© Organizatorių archyvas

Konferencijos metu į gimtinę sugrįžę lietuviai bei Lietuvos verslo atstovai Jungtinėje Karalystėje studijuojantiems ir gyvenantiems lietuviams pristatys mūsų šalies telekomunikacijų, informacinių technologijų, finansų, nekilnojamojo turto, inžinerijos ir kt. sektorius, papasakos apie šių sektorių perspektyvas. Pranešimus skaitys Western Union, TELIA, Citco, Alliance for Recruitment, GO Vilnius imoniu atstovai bei LR Ministro Pirmininko Sauliaus Skvernelio patarėja. Jurgis Didžiulis

„Mūsų žinia užsienyje gyvenantiems lietuviams yra aiški – Lietuva tampa vis patrauklesne vieta gyventi, kurti verslą, dirbti, kurti šeimas ir auginti vaikus. Konferencijoje bus pristatytos triju lietuviu sekmes istorijos, kurie po pirmosios „BackTo.LT konferencijos jau sugrįžo į Lietuvą“, - teigia konferencijos iniciatorius ir projekto „BackTo.LT" vadovas Linas Stankus.

Didžiajai Britanijai nusprendus pasitraukti iš ES, Lietuvai atsiranda dar daugiau galimybių, teigia „Alliance for Recruitment“ partneris Andrius Francas.

„Londone įsikūrę finansų ir technologijų kompanijos sieks išlikti ES teritorijoje. Šios kompanijos dairosi ir į Lietuvą. Po to, kai Lietuvos bankas pareiškė, jog visus prašymus dėl licencijų užsiimti finansų veikla išnagrinės dvigubai greičiau nei ES vidurkis, turime ką pasiūlyti finansų milžinėms Londone“, - sako A. Francas.

Konferencija vyks 2017 m. balandžio 8 d. Lietuvos Respublikos ambasadoje Londone, 2 Bessborough Gardens, London SW1V 2JE. Būtina iš anksto užsiregistruoti: http://www.backto.lt/anketa (Vietų skaičius ribotas)

Durys atveriamos ir registracija vyks nuo 12.30 val.
Pradžia: 13:00 val.

Pabaiga: 17:00 val.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuviai svetur

Būsto nuoma lietuvių imigrantų pamėgtose Europos šalyse: kur gyventi pigiausia? (171)

Nuomos kainos Jungtinėje Karalystėje (JK) ir būstų krizė – seniai apkalbėta ir nieko nebestebinanti tema. Pripratome, adaptavomės ir sukamės, kaip kiekvienas išmanome: vieni nuomojamės palėpę ar mažą kambariuką, kiti kraustomės į tolimesnius, užtat pigesnius rajonus. Treti dalijamės net ir kambariu, kad tik sutaupytume sunkiai uždirbtus pinigus.

Jungtinėje Karalystėje per eismo įvykį žuvo lietuvė (6)

Užsienio reikalų ministerija patvirtina gavusi informaciją apie Jungtinėje Karalystėje (JK) per eismo įvykį žuvusią lietuvę.

Aštuonmetis lietuvis suvirpino britų širdis – apdovanotas už mirštančios mamos priežiūrą (46)

Aštuonmetis londonietis apdovanotas už mirštančios mamos priežiūrą. Kajus Vaivadas susirgus mamai perėmė visas namų ruošos pareigas. Vos aštuonerių lietuvis apdovanotas princesės Dianos vardu pavadintu apdovanojimu. Berniukas savo vaikišką gyvenimą iškeitė į suaugusiojo pareigas tuomet, kai jo mamai diagnozuotas vėžys.

Papasakojo apie kryžiaus kelius išsikraustant iš JK: gali tekti pakloti nemenką sumelę (143)

Ne vienas lietuvis emigrantas anksčiau ar vėliau nusprendžia palikti Jungtinę Karalystę (JK) ir grįžti į tėvynę arba persikelti į kitą šalį – ypač po britų salas aukštyn kojomis apvertusio „Brexit“. Tačiau išsikraustymas iš šalies gali tapti didžiuliu galvos skausmu. Šio straipsnio autorė, pakuodamasi daiktus kelionei namo, nė nemanė, kad santaupų prireiks ne tik naujo gyvenimo pradžiai, bet ir atsisveikinimui su senuoju.

Moteris lietuviška pavarde Anglijoje iš darbdavio pavogė 120 tūkt. svarų ir išvyko atostogauti į Dubajų (49)

Diana Vyšniauskienė (41 m.) pavogė didelę sumą iš kibernetinio saugumo įmonės „S-RM Intelligence“ Londone. Moteris sakė pavogusi 122 000 svarų (apie 135 tūkst. eurų) iš pykčio, kad jai nesuteikė pareigų paaukštinimo, nes ji buvo ne JK gyventoja, rašo „Daily Mail“ (šio leidinio tekste nurodoma lenkiška D. Vyšniauskienės tautybė – red.).