Vaikams su negalia - atnaujintas reabilitacijos baseinas

 (8)
Baseinas darželyje "Žolynėlis"
Baseinas darželyje "Žolynėlis"
© Organizatorių archyvo nuotr.

Vilniaus specialiajame lopšelyje – darželyje „Žolynėlis“ duris atvėrė atnaujintas vaikų su judėjimo negalia reabilitacijos baseinas. Tarptautinis visuomeninis klubas „Round Table“ Lietuvoje praneša, kad jo iniciatyva suremontuotame terapiniame baseine apie 50 darželio auklėtinių galės patogiau ir visaverčiai atlikti kineziterapijos užsiėmimus.

„Žolynėlis“ yra bene vienintelė sostinės ikimokyklinė įstaiga, tenkinanti vaikų su vidutine ir žymia fizine negalia poreikius. Puoselėjame iniciatyvas, kad vaikų ugdymo aplinka ir sąlygos būtų kuo palankesnės – tai yra viena svarbiausių mūsų klubo vienminčių veiklos krypčių“, – sako Andrius Oržekauskas, visuomeninės organizacijos „Round Table Lietuva“ prezidentas.

Specialiajame lopšelyje – darželyje „Žolynėlis“ (Žolyno g. 44, Vilnius) atnaujintas terapijos baseinas ir suremontuotos jo prieigos, atnaujintos dušo kabinos. Šiame specialiame 40 cm gylio baseine lopšelio – darželio vaikams, turintiems atramos ir judėjimo aparato sutrikimų, sergantiems vidutinio ir sunkaus laipsnio cerebraliniu paralyžiumi, nuolat vedami specialūs kineziterapijos užsiėmimai, pratimai ir sveikatinimo mankštos.

Šio baseino infrastruktūros atnaujinimas nėra vienintelis paramos projektas puoselėjant ir gerinant vaikų su negalia terapijos aplinką. „Round Table Lietuva“ jau ketverius metus įvairiomis iniciatyvomis remia specialųjį lopšelį – darželį „Žolynėlis“. Vykdomos įvairios paramos iniciatyvos: tvarkoma aplinka ir prieigos, atnaujinamos vaikų žaidimo aukštelės, apželdinami gėlynai. Papildomai renkamos lėšos vaikų būtinai lavinimo infrastruktūrai ir gerbūviui praturtinti.

www.DELFI.lt
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinakte su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Jaunimo sodas

Ką supermamos dovanoja supervaikeliams: baisu, kas vyksta (48)

2014 gruodžio mėn. 18 d. 17:44
Prieššventiniu laikotarpiu bene kiekvieną kankina klausimas: ką padovanoti artimiesiems? Didžiausias galvos skausmas apima tuos, kurie turi išrinkti dovanas vaikams.

Košmaras Panevėžyje: trečiokas terorizuoja visą miestą (438)

2014 gruodžio mėn. 18 d. 14:39
Vienoje Panevėžio pagrindinėje mokykloje besimokantis trečiaklasis ant kojų baigia sukelti visą miestą. Dėl neprognozuojamo vaiko elgesio kenčia mokyklų bendruomenių nariai, tačiau jį pažaboti trukdo įstatymai.

VU tarybos pirmininke išrinkta I. Šimonytė (60)

2014 gruodžio mėn. 17 d. 12:26
Ingrida Šimonytė
DELFI (K.Čachovskio nuotr.)
Vilniaus universiteto tarybos pirmininke išrinkta Lietuvos banko valdybos pirmininko pavaduotoja Ingrida Šimonytė.

Kada vaiką pradėti mokyti užsienio kalbos? (33)

2014 gruodžio mėn. 17 d. 08:22
Vaiką reikėtų pradėti mokyti užsienio kalbos kuo anksčiau, jeigu vaiko kalbos raida yra normali, „Žinių radijui“ trečiadienį sakė darželių „Vaikystės sodas“ įkūrėja, edukologijos mokslų daktare Austėja Landsbergienė.

Valstybė verčia rinktis: jei nori studijuoti – neaugink vaiko (47)

2014 gruodžio mėn. 17 d. 06:58
Į Klaipėdą pagal studentų mainų programą atvykusi Olga Kanayama verčiama spręsti neįtikėtiną dilemą: mesti mokamas studijas arba atsisakyti auginti savo vienų metukų sūnų.