Žagintojui užteko vieno būsimos aukos mosto

 (9)
Vyriškiui užteko vieno nepažįstamos merginos mosto pro autobuso langą, kad jis įsiaudrintų ir ją išprievartautų.
Panevėžio apylinkės teismas už nepilnametės išžaginimą ir tyčinį apysunkį kūno sužalojimą 27 metų Vygintą Misiūną nuteisė penkerius metus kalėti griežtojo režimo pataisos darbų kolonijoje.

Pridėjus neatliktą bausmę už ankstesnius nusikaltimus, V.Misiūnas už grotų praleis septynerius metus.

Pernai birželio 4 dieną V.Misiūnas, papietavęs su draugu vienoje Panevėžio kavinėje, taksi grįžo namo. Priešais važiavusiame autobuse jis pamatė stovinčias linksmai nusiteikusias merginas. Viena jų netgi pamojavo taksi keleiviui ranka.

V.Misiūnui tokio ženklo pakako. Jis paliepė taksi vairuotojui aplenkti autobusą ir jo stotelėje sustoti. Taip susipažino su merginomis.

Nukentėjusioji mergina teisme neneigė pamojavusi taksi sėdinčiam V.Misiūnui. Tačiau sakė nemaniusi, kad vyriškis ims taip prie jos kabinėtis.

Sutrikusi dėl V.Misiūno šiurkštumo, mergina visaip bandė ištrūkti.

Viename Radviliškio gatvės namų V.Misiūnas įsitempė nepilnametę į butą antrame aukšte. Nieko nelaukdamas jis paklojo lovą, liepė nusirengti ir gultis.

Nepilnametė buvo išžaginta.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kriminalai ir nelaimės

Mergaites prievartavęs paauglys pareiškė, kad jos atrodė „normaliai“ (116)

Kėdainių gyventojai galės būti bent kiek ramesni – mažamečių išnaudotojas ir prievartautojas aštuoneriems metams pasiųstas už grotų.

Įžūli vagystė: dienos metu išlaužtas langas, išnešta kone 26 tūkst. eurų (11)

Kėdainių rajone gyvenanti moteris dienos metu pastebėjo išlaužtą langą. Patikrinusi namus ji suprato, kas įvyko.

Po kelių lauktų laiškų nelaukti svečiai: panevėžiečio namus iškrėtė Muitinės kriminalistai (14)

Panevėžyje nuteistas 26 metų A. J., iš užsienio „pabandymui“ atsisiuntęs įvairių narkotinių bei psichotropinių medžiagų – smulkintų kanapių, MDMA ir kokaino. Visiškai savo kaltę pripažinusiam jaunam vyrui teismas skyrė lygtinę laisvės atėmimo bausmę ir uždraudė vartoti psichiką veikiančias medžiagas.

Naktį siautėjusi kompanija nuo policijos spruko palikusi vieną bičiulį (2)

Radviliškyje naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį siautėjanti kompanija sudomino policijos pareigūnus, tačiau dauguma spėjo pasprukti.

Itin humaniškas teismas: perėjoje užmušęs moterį ir sprukęs vairuotojas nesiunčiamas už grotų anksčiau teistas, vairavo girtas (136)

Ketvirtadienį Klaipėdos apygardos teismas, išnagrinėjęs nukentėjusiųjų apeliacinį skundą, paliko nepakeistą Klaipėdos miesto apylinkės teismo nuosprendį, kuriuo už pėsčiųjų perėjoje automobiliu partrenktą ir dėl to žuvusią moterį 58 metų nuteistajam Aleksandrui Zabolotnui skirta dvejų metų laisvės atėmimo bausmė, jos vykdymą atidedant tokiam pat laikotarpiui.