Vyriškis teisiamas už savo nepilnamečio meilužio "garbės suteršimą"

Egipte prokurorai įsakė iškelti baudžiamąją bylą 36-erių metų vyriškiui, kuris kaltinamas turėjęs homoseksualių santykių su nepilnamečiu meilužiu, antradienį pranešė vietinė spauda.
Muminas Saadeddinas, apkaltintas savo jaunesnio nei 18 metų meilužio "garbės suteršimu" bei "tradicinių visuomenės papročių bei tradicijų laužymu", gegužės mėnesį privalės pasirodyti teisminės bylos nagrinėjime, kuris įvyks Zaqaziqo miestelio, esančio už 60 kilometrų nuo Kairo, vietiniame teisme.

Anot spaudos, porelė jau netgi buvo pasirašiusi saump vedybinius liudijimus.

Jeigu Saadeddinas bus pripažintas kaltu, jam gresia 3 metai kalėjimo. Tačiau vis dar neaišku, ar jo meilužiui, technologijos universiteto studentui, bylą bus taip pat iškelta.

Šis byla atkreipė Egipto spaudos dėmesį į pastebimai pakitusias socialines vertybes konservatyvioje Vidurio Rytų valstybėje, kurioje gyvena 64 milijonai žmonių ir daugelis iš jų yra musulmonai.

Beje, pagal Egipto baudžiamąjį kodeksą homoseksualūs santykiai tarp dviejų suaugusių žmonių nėra traktuojami kaip nusikaltimas.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kriminalai ir nelaimės

Avarijoje Panevėžyje sužalotas 9-metis

Panevėžio policija informavo, kad šeštadienį susidūrus automobiliams nukentėjo vieno jų vairuotoja ir 2007 m. gim. keleivis.

Išalkę vagys nusiaubė kioską

Šeštadienį moteris, atvykusi į darbą spaudos kioske Panevėžyje, pastebėjo, kad buvo įsilaužta. Pavogti šokoladukai ir gaivieji gėrimai.

Šiaulių r. chuliganai užpuolė 15-metę (5)

Šeštadienio vakarą Šiaulių r. buvo sumušta ir apiplėšta 2001 m. gim. paauglė.

Kalėjimo bėglių istorijos: užsimuša arba susilaužo koją ir grįžta į kamerą (9)

Bandė sprukti iš teismo posėdžių salės, bet nukrito ant Laisvės alėjos grindinio ir užsimušė. Šokdamas ant gretimo pastato stogo susilaužė koją ir po kurio laiko buvo sučiuptas policijos. Kasė tunelį, bet juo pasinaudoję pateko atsitiktinai pro šalį ėjusiems policininkas į rankas. Taip baigiasi nusikaltėlių organizuojami pabėgimai.

Gargžduose liepsnojo namas, jame buvo žmogus (1)

Šeštadienio popietę gaisrininkai skubėjo gesinti namo Gargžduose.