Vokietė nuteista už savo vaikų numarinimą troškuliu

 (2)
Vokietijos teismas nuteisė jauną moterį kalėti iki gyvos galvos už tai, kad ji paliko du savo sūnus užrakintus namuose 12 dienų ir šie mirė nuo troškulio.
Teismas pareiškė, kad 24 metų moteris pademonstravo neįtikėtiną savanaudiškumą ir nejausmingumą palikdama savo vaikus ilgam laikui be užrakintus be priežiūros. Dviejų ir trejų metų sūnus pernai birželio 26 d. rado jų močiutė.

Kaltinamoji sakė palikusi namų raktus spynoje iš vidaus, tačiau ji niekam nepranešė, kad išvyksta, net vaikų seneliams, kurie gyveno gretimame name ir dažnai prižiūrėdavo berniukus. Policija pranešė, kad moteris išvyko pas savo vaikiną.

Teismas tvirtino, kad, nepaisant to, kad moteris tyčia nenužudė savo vaikų, ji privalėjo žinoti, kad tokie maži vaikai reikalingi rūpesčio, maisto ir skysčių, be kurių jie pasmerkti lėtai ir skausmingai mirčiai.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kriminalai ir nelaimės

Kraupus nusikaltimas: pareigūnas nužudė kūdikį ir žmoną, nes įtarė, kad ji neištikima (3)

Sverdlovsko srityje atliekamas tyrimas dėl moters ir naujagimio nužudymo, o nusikaltimą, kaip įtariama, įvykdęs specialiųjų tarnybų pareigūnas. Remiantis viena iš keliamų versijų, Federalinės saugumo tarnybos (FST) tarnautojas nužudė namiškius būdamas apsvaigęs nuo narkotikų.

Šiauliuose ieškomos nemokios moterys, gal žinote, kas jos? (5)

Šiaulių miesto ir rajono komisariato pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą dėl vagystės iš parduotuvės „Drogas“ Šiauliuose.

Raseinių rajone per avariją lengvojo automobilio vairuotoją prispaudė nuolaužos (6)

Penktadienį 14 val. 13 min. bendruoju pagalbos telefono numeriu 112 gautas pranešimas, kad Raseinių rajone, Ariogalos seniūnijoje, Turbinavos kaime, įvykęs auto įvykis, susidūrė lengvasis automobilis su sunkiasvore transporto priemone, yra prispaustas žmogus.

Kriminalistai pričiupo „Žydą“ ir „Šaibą“, kurį laiką sostinėje bus ramiau (41)

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos Nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos pareigūnams su įkalčiais įkliuvę gerai žinomi kišenvagiai atsidūrė areštinėje.

JAV pakrančių apsaugos pareigūnai konfiskavo 17 tonų kokaino

JAV San Diego karinėje jūrų laivyno bazėje pakrančių apsaugos pareigūnai žurnalistams parodė pastarųjų mėnesių laimikį - 17,6 tonų kokaino, kurio vertė juodojoje rinkoje – 560 mln. dolerių.