Vilniuje sulaikytas trotilo pardavėjas

Policijos departamento Organizuoto nusikalstamumo tyrimo tarnybos (ONTT) pareigūnai antradienį Vilniuje sulaikė sprogmenų pardavėją.
Pasak Policijos departamento atstovo spaudai, 30-metis Vaidas Bertašius pirkėjais apsimetusiems policininkams pardavė 280 gramų trotilo.

Tai buvo jau nebe pirmas pardavėjo ir pirkėjais apsimetusių pareigūnų "sandėris". Imituojant nusikalstamą veiką, iš V. Bertašiaus per kelis kartus buvo nupirkta 850 gramų trotilo.

Tęsiant tyrimą, paaiškėjo bendrininkas, iš kurio V. Bertašius gaudavo sprogmenis.

Pareigūnai nustatė, kad tai - 30-metis Švenčionėlių gyventojas Valerijus Lekimovas.

Abu įtariamieji yra sulaikyti, jiems iškelta baudžiamoji byla. Ją tiria sostinės 1-ojo policijos komisariato tardytojai.

Per kratas pas įtariamuosius buvo rasta šovinių, šaltųjų ginklų, užsienio šalių valiutos.

V. Bertašius ir V. Lekimovas anksčiau teisti.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kriminalai ir nelaimės

Įsižiūrėkite į nufilmuotą moterį: šalia jos buvę žmonės dažnai praranda pinigus (2)

Spalio 19 d. apie 15 val. Vilniaus H. Manto gatvėje buvo sulaikyta policijai gerai žinoma 42-jų metų amžiaus čigonė kišenvagė.

Dėl eismo įvykio pirmą kartą nuteistas pėsčiasis, susidūręs su važiuojančiu dviratininku (198)

Dviračių take į perspėjamuosius signalus nereagavęs ir su dviratininku susidūręs 20 metų studentas iš Kretingos nuteistas dėl vos tragiškai nepasibaigusio eismo įvykio. Tai pirmasis toks nuosprendis Lietuvos istorijoje.

Pakaunėje – automobilio „Opel“ ir autobuso kaktomuša (8)

Vyraujant sudėtingoms oro sąlygoms pakaunėje pasipylė avarijos. Gana laimingai baigėsi grėsminga situacija pakaunėje, Išlaužo miestelyje – į priešpriešinę eismo juostą išstumtas „Opel Zafira“ automobilis rėžėsi į autobusą.

Darbu užsienyje suvilioję vargingai gyvenančius vyrus pavertė vergais (3)

Keturi panevėžiečiai ir kėdainiškis pripažinti kaltais dėl prekybos žmonėmis bei kitų nusikaltimų. Jų įkalbėti vyrai Vokietijoje buvo priversti talkinti telefoniniams sukčiams ir rinkti pinigus iš patiklių gyventojų.

Žiema užklupo netikėtai: pirmojo sniego auka spruko nuo policijos? (30)

Ilgai laukti netruko – jau pirmąją sniego dieną sunkios eismo sąlygos pareikalavo maksimalaus susikaupimo. Dėl prasto matomumo ir slidžios kelio dangos Kauno rajone, šalia Domeikavos, apvirto automobilis.