Vilniuje kūdikį pagrobusio indo ieško policija ir pasieniečiai

 (101)
Trečiadienį Vilniuje, Antakalnio poliklinikoje, iš lietuvės, ištekėjusios už Indijos piliečio, sutuoktinis iš rankų išplėšė jų 8 mėnesių kūdikį ir paspruko.
Vilniuje kūdikį pagrobusio indo ieško policija ir pasieniečiai
© Vida Press

Sutuoktinių santykiai senokai pašliję, moteris nori skyrybų, tačiau formaliai jie vis dar susituokę.

Vilnietė iškart kreipėsi į policiją. Pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą ne pagal Baudžiamojo kodekso straipsnį, o dėl vaiko buvimo vietos nustatymo, nes kūdikis laikomas dingusiu be žinios.

Dieną buvo gauta informacijos, kad indas su kūdikiu jau Rygoje. Bet paskui vėl atsirado pagrindas manyti, kad jis vis dar Lietuvoje.

Kūdikio ieškantys policijos pareigūnai bendradarbiauja su Valstybės sienos apsaugos tarnyba ir Vaiko teisių apsaugos tarnyba.

Vilniaus 1 policijos komisariato Kriminalinės policijos 2 skyriaus viršininkė Danutė Brazdeikienė DELFI sakė, jog dabar dar anksti kalbėti apie kūdikio tėvo atsakomybę: „Reiks įvertinti visas aplinkybes, tada spręsime, ar tėvui gresia baudžiamoji atsakomybė. Bus viskas įvertinta“.

www.DELFI.lt
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus
 

Kriminalai ir nelaimės

Lukiškių kalėjime kalinys nusprendė nebegyventi

Rugpjūčio 23 d., apie 19.06 min., Vilniuje, Lukiškių skg., Lukiškių tardymo izoliatoriuje–kalėjime, kameroje, rastas pasikorusio nuteistojo (gim. 1970 m.) pagal LR BK 135 str. 2 d. lavonas.

Sulaikytasis kaklą persipjovė teismo tualete (2)

Antradienį, apie 16.20 val., Vilniuje, Laisvės pr., Vilniaus miesto apylinkės teismo tualete, Vilniaus m. 1 policijos komisariato pareigūnų konvojuotas į teismo posėdį dėl kardomosios priemonės skyrimo vyras (gim. 1973 m.) plastiko nuolauža tyčia susižalojo kaklą.

Krekenavoje apvogta bazilika (1)

Rugpjūčio 23 d., apie 12.30 val., pastebėta, kad Panevėžio r., Krekenavoje, iš Šv. Mergelės Marijos ėmimo į dangų bazilikos pavogti keturi votai (senoviniai gintariniai karoliai).

Naktį nepažįstamasis sumušė merginą ir nuvažiavo su jos BMW (2)

Naktį iš antradienio į trečiadienį, apie 1.40 val., Vilniaus r., Kalviškių kaime, Europos Tarybos g., merginai (gim. 1991 m.) automobiliu „BMW 530D“ (pagamintas 2006 m.) privažiavus prie namų ir išlipus iš jo, prie jos pribėgo nepažįstamas vyras, kuris pagriebė moterį už plaukų, nutempė nuo mašinos bei tris kartus trenkęs per veidą, sėdo į BMW ir nuvažiavo.

Drąsūs, įžūlūs, bet kvaili: suklupo po pižoniškos vagystės iš „Maximos“ (24)

Devyniolikmečiai Kėdainių gyventojai savo elgesiu pribloškė ne tik „Maximos“ darbuotojus, bet ir policijos pareigūnus, tyrusius jaunų vyrų nusikaltimus – drąsūs ir įžūlūs vaikinai be konkurencijos galėtų pretenduoti ir į kvailiausių nusikaltėlių titulą.