Vilniuje kūdikį pagrobusio indo ieško policija ir pasieniečiai

 (101)
Trečiadienį Vilniuje, Antakalnio poliklinikoje, iš lietuvės, ištekėjusios už Indijos piliečio, sutuoktinis iš rankų išplėšė jų 8 mėnesių kūdikį ir paspruko.
Vilniuje kūdikį pagrobusio indo ieško policija ir pasieniečiai
© Vida Press

Sutuoktinių santykiai senokai pašliję, moteris nori skyrybų, tačiau formaliai jie vis dar susituokę.

Vilnietė iškart kreipėsi į policiją. Pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą ne pagal Baudžiamojo kodekso straipsnį, o dėl vaiko buvimo vietos nustatymo, nes kūdikis laikomas dingusiu be žinios.

Dieną buvo gauta informacijos, kad indas su kūdikiu jau Rygoje. Bet paskui vėl atsirado pagrindas manyti, kad jis vis dar Lietuvoje.

Kūdikio ieškantys policijos pareigūnai bendradarbiauja su Valstybės sienos apsaugos tarnyba ir Vaiko teisių apsaugos tarnyba.

Vilniaus 1 policijos komisariato Kriminalinės policijos 2 skyriaus viršininkė Danutė Brazdeikienė DELFI sakė, jog dabar dar anksti kalbėti apie kūdikio tėvo atsakomybę: „Reiks įvertinti visas aplinkybes, tada spręsime, ar tėvui gresia baudžiamoji atsakomybė. Bus viskas įvertinta“.

www.DELFI.lt
Savaitės naujienų prenumerata
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Kriminalai ir nelaimės

Žiaurus buvusio mylimojo kerštas: padegta moteris šaukėsi pagalbos, tačiau niekas nereagavo (17)

Vieno Romos universiteto studentę gyvą sudegino jos buvęs vaikinas, pirmadienį pranešė Italijos policijos pareigūnai.

Į kraupią avariją Kaune sulėkė visos tarnybos (56)

Pirmadienį vakare Kaune į Užnemunės gatvę iškviesti policijos pareigūnai, medikai ir ugniagesiai. Po avarijos bendruoju pagalbos telefonu skambinę liudininkai abejojo, ar metalo nuolaužos neprispaudė žmonių.

Policijos reidai virto nesėkmingais girtų vairuotojų nuotykiais (3)

Savaitgalį, Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos skyriaus pareigūnai vykdė eismo dalyvių kontrolę, kurios metu įkliuvo net 28 pažeidėjai. Eismo dalyviai viršijo leistiną važiavimo greitį, vairavo transporto priemones neturėdami tam teisės ir būdami neblaivūs.

Kinijoje stipriai sužalotas eskalatoriuje užstrigęs žmogus

Pietvakarių Kinijoje esančiame Čongčingo mieste daugybines traumas patyrė eskalatoriuje užstrigęs remonto meistras. Nutikimas įvyko šio miesto Beibei rajone, šalia prekybos centro.

Girta vairavusi policijos tyrėja nuo teisingumo neišsisuko (2)

Girta avariją sukėlusi policijos tyrėja iš Alytaus sulaukė teismo verdikto. Už policijos pareigūno vardo pažeminimą iš pareigų atleistai Sandrai Struckaitei teks ne tik patuštinti piniginę, bet ir trejiems metams atsisveikinti su vairuotojo pažymėjimu. Buvusi tyrėja teismo sprendimo išklausyti neatvyko.