Vilniuje kūdikį pagrobusio indo ieško policija ir pasieniečiai

 (101)
Trečiadienį Vilniuje, Antakalnio poliklinikoje, iš lietuvės, ištekėjusios už Indijos piliečio, sutuoktinis iš rankų išplėšė jų 8 mėnesių kūdikį ir paspruko.
Vilniuje kūdikį pagrobusio indo ieško policija ir pasieniečiai
© Vida Press

Sutuoktinių santykiai senokai pašliję, moteris nori skyrybų, tačiau formaliai jie vis dar susituokę.

Vilnietė iškart kreipėsi į policiją. Pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą ne pagal Baudžiamojo kodekso straipsnį, o dėl vaiko buvimo vietos nustatymo, nes kūdikis laikomas dingusiu be žinios.

Dieną buvo gauta informacijos, kad indas su kūdikiu jau Rygoje. Bet paskui vėl atsirado pagrindas manyti, kad jis vis dar Lietuvoje.

Kūdikio ieškantys policijos pareigūnai bendradarbiauja su Valstybės sienos apsaugos tarnyba ir Vaiko teisių apsaugos tarnyba.

Vilniaus 1 policijos komisariato Kriminalinės policijos 2 skyriaus viršininkė Danutė Brazdeikienė DELFI sakė, jog dabar dar anksti kalbėti apie kūdikio tėvo atsakomybę: „Reiks įvertinti visas aplinkybes, tada spręsime, ar tėvui gresia baudžiamoji atsakomybė. Bus viskas įvertinta“.

www.DELFI.lt
Savaitės naujienų prenumerata
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Kriminalai ir nelaimės

Sostinės pareigūnai ieško be žinios dingusio Rusijos piliečio

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Vilniaus miesto pirmasis policijos komisariatas ieško dingusio be žinios Rusijos Federacijos piliečio Alexander Molozhavykh (gimusio 1975 m.). Balandžio 30 d. keturiasdešimtmetis vyras išėjo iš namų Kernavės g., Vilniuje, ir iki šiol negrįžo.

Beribis narkotikų platintojų įžūlumas – vienam netrukdė net pareigūnų priežiūra (1)

Palangoje ir Klaipėdoje narkotinių ir psichotropinių medžiagų platinimo „tinklą“ organizavusios gaujos nariai su policijos pareigūnai ne kartą turėjo reikalų. Vienas sulaikytųjų ant kojos dėvėjo intensyvios probacijos priežiūros elektroninę stebėjimo priemonę.

Po avarijos išsiskirstė be ginčų, tačiau netrukus septynmetė atsidūrė reanimacijoje

Trečiadienį apie 11.30 val., Vilniuje, Liepkalnio gatvėje, 62 metų vyras, vairuodamas automobilį „VW Golf“, atsitrenkė į priekyje važiavusį ir sustojusį automobilį „Mercedes Benz E 270 Cdi“, vairuojamą 29 metų vyro. Nors po avarijos vairuotojai priekaištų nereiškę, netrukus septynmetę teko vežti į ligoninę.

Pabėgęs kalinys laisve džiaugėsi tik pusantros valandos, bet spėjo išgerti (2)

Birželio 29 d., apie 16.55 val., Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos Kriminalinės žvalgybos skyriuje buvo gauta informacija, kad iš darbo vietos Pravieniškių miestelyje savavališkai pasišalino šioje įstaigoje bausmę atliekantis A. P. (gim. 1987 m.), kuriam dėl minimalios pakartotinio nusikalstamumo rizikos buvo suteikta teisė be sargybos dirbti pagalbiniu darbininku.

Dėl muštynių sulaikyti jaunikaičiai policijai jau buvo žinomi: nuskandino šunį, „užminavo“ „Akropolį“ (2)

Joninių naktį vietoje paparčio žiedo paieškų chuliganišką išpuolį prieš 19-metį Šiaulių rajone, Gruzdžiuose, surengę du šių apylinkių gyventojai jau po trijų dienų atsidūrė policijos pareigūnų rankose ir išklausė dėl viešosios tvarkos pažeidimo jiems pareikštus įtarimus.