Vilniuje bandyta padegti naktinį klubą „Malibu“

 (18)
Vilniuje pasikėsinta sudeginti naktinį klubą „Malibu“. Jį nuo didesnių nuostolių išgelbėjo apsaugininkai. Naktį iš sekmadienio į pirmadienį, apie 23 val. trys tamsiai apsirengę jaunuoliai išdaužė klubo, esančio Žirmūnų g. 106D, langą, pripylė į vidų degaus skysčio ir padegė. Klubas sekmadieniais neveikia.
Vilniuje bandyta padegti naktinį klubą „Malibu“
© DELFI (A.Gurevičiaus nuotr.)

Bandyta sudaužyti ir įėjimo durų stiklą, tačiau nepavyko – stiklas tik suskilo. Tada nusikaltėliai ėmėsi lango.

Policijos teigimu, atskubėję klubą saugančios bendrovės darbuotojai spėjo laiku užgesinti ugnį ir didesnio gaisro buvo išvengta. Atvažiavus ugniagesiams gaisras jau buvo nuslopintas. Padegėjai spėjo pabėgti – jie paspruko kiemais.

Per gaisrą suskilo dar du gretimi langų stiklai. Nuostolį „Malibu“ įvertino 10 tūkst. litų.

Pirmadienį klubą tvarkė ir remontavo darbininkai.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kriminalai ir nelaimės

Naktį avarija Vilniuje - girtas vairuotojas sudaužė tris automobilius (3)

Naktį iš šeštadienio į sekmadienį, apie vidurnaktį, Vilniuje susidūrė trys automobiliai, vienas jų, pasak pranešėjo, sprogo.

Iš kalėjimo Kaune pabėgo trys nepilnamečiai nusikaltėliai (136)

Vėlų šeštadienio vakarą iš Kauno nepilnamečių tardymo izoliatoriaus-pataisos namų pabėgo trys paaugliai. Sukelta Kauno policija.

Į šulinį įkrito du žmonės (4)

Spalio 1 d., 20.20 val., Bendrajame pagalbos centre bendruoju pagalbos telefono numeriu 112 gautas pranešimas apie tai, kad Šiaulių r. Kairių sen., Mikailaičių kaime į šulinį įkrito du žmonės.

Žuvusio Kauno „daktarinio“ palikimas – namas su mįslingais požemiais (77)

Su gyvenamuoju namu sujungtas požeminis ginklų ir šaudmenų sandėlis prestižiniame Kauno Vičiūnų rajone. Šiame išskirtiniame objekte dienas leido neseniai mįslingomis aplinkybėmis žuvęs, ko gero, savo valia iš gyvenimo pasitraukęs, su Daktarų gauja sietas kaunietis Nikolajus Archipovas.

14-metis Kuršėnuose peiliu subadė savo močiutę (29)

Rugsėjo 30 d., apie 13.30 val., Šiaulių r., Kuršėnuose, namuose, keturiolikmetis peiliu sužalojo močiutę (gim. 1953 m.), kuri dėl durtinių žaizdų nugaroje gydoma ambulatoriškai.