Vilniuje bandyta padegti naktinį klubą „Malibu“

 (18)
Vilniuje pasikėsinta sudeginti naktinį klubą „Malibu“. Jį nuo didesnių nuostolių išgelbėjo apsaugininkai. Naktį iš sekmadienio į pirmadienį, apie 23 val. trys tamsiai apsirengę jaunuoliai išdaužė klubo, esančio Žirmūnų g. 106D, langą, pripylė į vidų degaus skysčio ir padegė. Klubas sekmadieniais neveikia.
Vilniuje bandyta padegti naktinį klubą „Malibu“
© DELFI (A.Gurevičiaus nuotr.)

Bandyta sudaužyti ir įėjimo durų stiklą, tačiau nepavyko – stiklas tik suskilo. Tada nusikaltėliai ėmėsi lango.

Policijos teigimu, atskubėję klubą saugančios bendrovės darbuotojai spėjo laiku užgesinti ugnį ir didesnio gaisro buvo išvengta. Atvažiavus ugniagesiams gaisras jau buvo nuslopintas. Padegėjai spėjo pabėgti – jie paspruko kiemais.

Per gaisrą suskilo dar du gretimi langų stiklai. Nuostolį „Malibu“ įvertino 10 tūkst. litų.

Pirmadienį klubą tvarkė ir remontavo darbininkai.

www.DELFI.lt
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Kriminalai ir nelaimės

Policininkus pribloškęs širvintiškis pretenduoja į žiopliausio vagies titulą (21)

Širvintų gyventojas Jonas Gerčiukas drąsiai galėtų pretenduoti į žiopliausių vagišiaus titulą, jeigu toks konkursas Lietuvoje būtų rengiamas.

Į namus grįžęs „žolytės“ mėgėjas svečiuose rado pareigūnus: beliko prisipažinti (15)

Pirmadienio vakarą Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Patrulių rinktinės pareigūnai, sekdami karštais pėdsakais, sulaikė į butą įsibrovusį plėšiką. Tos pačios dienos rytą, atvykę padėti ugniagesiams gelbėtojams patekti į butą, patruliai gaisro nerado, tačiau aptiko narkotikų.

Iš namų ryte išėjusi kaunietė dingo be žinios, prašoma visuomenės pagalbos (15)

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kauno miesto Panemunės policijos komisariato pareigūnai ieško dingusios be žinios kaunietės Vytautės Juozapavičienės, gim. 1957 m.

Per slaptą operaciją sulaikyti Pasvalį šūviais drebinę vyrai: iškrėtus jų namus rasta narkotikų (11)

Panevėžio apskrities pareigūnai itin operatyviai sureagavo į gautą pranešimą apie Pasvalyje suniokotą automobilį ir jau kitą dieną, siekdami užkardyti galimas nusikalstamas veikas, sulaikė penkis įtariamuosius.

„Žalio“ vairuotojo skrydis magistralėje – užfiksuotas 186 km/val. greitis (6)

Praėjusią savaitę, rugsėjo 28–spalio 4 dienomis, kaip ir kiekvieną savaitę, Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos valdybos pareigūnai vykdė transporto priemonių greičio kontrolę.