Vilniuje bandyta padegti naktinį klubą „Malibu“

 (18)
Vilniuje pasikėsinta sudeginti naktinį klubą „Malibu“. Jį nuo didesnių nuostolių išgelbėjo apsaugininkai. Naktį iš sekmadienio į pirmadienį, apie 23 val. trys tamsiai apsirengę jaunuoliai išdaužė klubo, esančio Žirmūnų g. 106D, langą, pripylė į vidų degaus skysčio ir padegė. Klubas sekmadieniais neveikia.
Vilniuje bandyta padegti naktinį klubą „Malibu“
© DELFI (A.Gurevičiaus nuotr.)

Bandyta sudaužyti ir įėjimo durų stiklą, tačiau nepavyko – stiklas tik suskilo. Tada nusikaltėliai ėmėsi lango.

Policijos teigimu, atskubėję klubą saugančios bendrovės darbuotojai spėjo laiku užgesinti ugnį ir didesnio gaisro buvo išvengta. Atvažiavus ugniagesiams gaisras jau buvo nuslopintas. Padegėjai spėjo pabėgti – jie paspruko kiemais.

Per gaisrą suskilo dar du gretimi langų stiklai. Nuostolį „Malibu“ įvertino 10 tūkst. litų.

Pirmadienį klubą tvarkė ir remontavo darbininkai.

www.DELFI.lt
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Kriminalai ir nelaimės

Persivertęs per BMW motociklininkas kūnu sudaužė galinį automobilio stiklą (41)

Pirmadienio pavakare Kaune nelaimingas eismo įvykis užfiksuotas prie geležinkelio stoties. Po automobilio ir motociklo susidūrimo motociklininkui prireikė medikų pagalbos. Vyras išvežtas į ligoninę.

Kraupus vaizdo įrašas: prekybos centre eskalatorius „praryja“ moterį (33)

Kinijos Hubei provincijoje prekybos centre sekmadienio, liepos 26-osios, rytą į eskalatorių įkrito ir žuvo moteris. Moteris pastūmė berniuką į priekį ir šalia eskalatoriaus stovėjęs prekybos centro darbuotojas čiupo jį ir išgelbėjo. Pati kinė dingo eskalatoriuje. Gelbėtojai moters kūną iš jo ištraukė apie antrą valandą.Vietos valdžia šiuo metu tiria nelaimingą atsitikimą.

Nufilmuotos įspūdingos girto „kelių gaidžio“ gaudynės (145)

Sekmadienio vakarą, 20.40 val., netoli Vilniaus oro uosto, A. Gustaičio g., policijos pareigūnai pastebėjo įtartinai manevruojantį automobilį. Pamatęs stabdančius pareigūnus, jo vairuotojas nepakluso, padidino greitį, nuvažiavo Žirnių g. link, vėliau pasuko į Liepkalnio g. ir dideliu greičiu važiavo toliau, Jašiūnų link.

Ieškomas iš ligoninės pabėgęs vyras (5)

Vilniaus rajono policijos komisariatas ieško be žinios dingusio Marijano Adamovičiaus, gim. 1962 m.

Vilniaus senamiestyje siautėjusius turkus iš Norvegijos rinktinės sučiupo patruliai (26)

Visą praėjusią savaitę Vilniuje vyko žolės riedulio Europos IV diviziono čempionatas. Jame labiausiai nepasisekė Norvegijos rinktinei - ji užėmė paskutinę vietą, o keli jos nariai atsidūrė policijoje ir buvo nubausti už chuliganizmą.