Vilniuje bandyta padegti naktinį klubą „Malibu“

 (18)
Vilniuje pasikėsinta sudeginti naktinį klubą „Malibu“. Jį nuo didesnių nuostolių išgelbėjo apsaugininkai. Naktį iš sekmadienio į pirmadienį, apie 23 val. trys tamsiai apsirengę jaunuoliai išdaužė klubo, esančio Žirmūnų g. 106D, langą, pripylė į vidų degaus skysčio ir padegė. Klubas sekmadieniais neveikia.
Vilniuje bandyta padegti naktinį klubą „Malibu“
© DELFI (A.Gurevičiaus nuotr.)

Bandyta sudaužyti ir įėjimo durų stiklą, tačiau nepavyko – stiklas tik suskilo. Tada nusikaltėliai ėmėsi lango.

Policijos teigimu, atskubėję klubą saugančios bendrovės darbuotojai spėjo laiku užgesinti ugnį ir didesnio gaisro buvo išvengta. Atvažiavus ugniagesiams gaisras jau buvo nuslopintas. Padegėjai spėjo pabėgti – jie paspruko kiemais.

Per gaisrą suskilo dar du gretimi langų stiklai. Nuostolį „Malibu“ įvertino 10 tūkst. litų.

Pirmadienį klubą tvarkė ir remontavo darbininkai.

www.DELFI.lt
Registruoti (0) Anonimiški (18)
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Kriminalai ir nelaimės

Prieš pat atidarymą, Jurbarko Jaunimo parką nusiaubė vagys (9)

Nusikaltėliai nusitaikė į dar nebaigtą Jaunimo parką Jurbarko Naujamiestyje.

Neprasilenkė „Audi“ ir BMW: iš metalo gniaužtų žmogų ištraukė ugniagesiai (22)

Šeštadienį apie vidurdienį bendruoju pagalbos telefonu pranešta, kad netoli Nemenčinės per avariją automobilio nuolaužos prispaudė žmogų. Dėl avarijos buvo susidariusi nemenka spūstis.

Vandens telkiniuose nuskendo du žmonės (4)

Lietuvos vandens telkiniuose penktadienį nuskendo du žmonės, pajūryje nelaimių kol kas neužfiksuota, pranešė LRT radijo žinių tarnyba.

Ant parduotuvės – prieš sąjungininkus nukreipti užrašai (164)

Vilniaus Kairėnų gatvėje įsikūrusios krautuvėlės pardavėja liko nemaloniai nustebinta, kai šeštadienį ryte, atskubėjusi į darbą, ant sienos pamatė vandalų paliktas žymes.

Ilgojo savaitgalio reidas Vilniuje: ne visi išvažiavo linksmintis į pajūrį įkliuvo be teisių, girti ir nelegalai iš Nigerijos  (89)

Penktadienio vakarą gausybė žmonių iš Vilniaus patraukė į pajūrį, tačiau per naktį trukusio reido metu paaiškėjo, kad ne visi sostinės gyventojai linksmybių ieško už miesto ribų. Kelių policijos pareigūnams įkliuvo net penki vairuotojo pažymėjimo neturintys vyrai, trys – buvo girti. Vienam jų gresia automobilio konfiskavimas, mat įkliūva jau ne pirmą kartą – neblaivus, o ir vairuotojo pažymėjimo dar neatgavęs.