Vilniuje bandyta padegti naktinį klubą „Malibu“

 (18)
Vilniuje pasikėsinta sudeginti naktinį klubą „Malibu“. Jį nuo didesnių nuostolių išgelbėjo apsaugininkai. Naktį iš sekmadienio į pirmadienį, apie 23 val. trys tamsiai apsirengę jaunuoliai išdaužė klubo, esančio Žirmūnų g. 106D, langą, pripylė į vidų degaus skysčio ir padegė. Klubas sekmadieniais neveikia.
Vilniuje bandyta padegti naktinį klubą „Malibu“
© DELFI (A.Gurevičiaus nuotr.)

Bandyta sudaužyti ir įėjimo durų stiklą, tačiau nepavyko – stiklas tik suskilo. Tada nusikaltėliai ėmėsi lango.

Policijos teigimu, atskubėję klubą saugančios bendrovės darbuotojai spėjo laiku užgesinti ugnį ir didesnio gaisro buvo išvengta. Atvažiavus ugniagesiams gaisras jau buvo nuslopintas. Padegėjai spėjo pabėgti – jie paspruko kiemais.

Per gaisrą suskilo dar du gretimi langų stiklai. Nuostolį „Malibu“ įvertino 10 tūkst. litų.

Pirmadienį klubą tvarkė ir remontavo darbininkai.

www.DELFI.lt
Savaitės naujienų prenumerata
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Kriminalai ir nelaimės

Klaipėdoje gėles vežiojęs vyrukas, kaip paaiškėjo, buvo itin girtas (3)

Atrodė, kad pastaruoju metu policijai įkliūnantys vairuotojai vis blaivesni, tačiau antradienio vakarą tai paneigė jaunas klaipėdietis.

Vilniuje motoroleris rėžėsi į stovintį automobilį – du ligoninėje, vienas jų be sąmonės (3)

Antradienio vakarą, apie 19.45 val., Vilniaus pakraštyje, Burbiškių g., prie Venecijos kvartalo, motoroleris rėžėsi į šalikelėje įrengtose automobilių stovėjimo vietose stovėjusį „Volvo“.

Policijai Floridoje teko imtis drastiškų veiksmų besivejant mobiliųjų telefonų vagis

Floridos policijos pareigūnams pavyko sulaikyti dideliu greičiu lėkusius plėšimu įtariamus asmenis. Kad pavyktų užkardyti pabėgimą, jiems teko imtis drastiškų manevrų.

Kauniečio „pasiekimai“: skatino žudyti kitokius, o pats išprievartavo vaiką (53)

Kauno apygardos teismas atvertė baudžiamąją bylą, kurioje Paulius Stankevičius kaltinamas mažametės mergaitės seksualiniu prievartavimu. Beje, 40-metis kaunietis anksčiau teistas už tai, kad kurstė smurtauti dėl to, kad kai kurie žmonės yra netradicinės seksualinės orientacijos.

Kaune apvirtusiame atrakcione sužalotos dvi mergaitės (5)

Praėjusį savaitgalį Kauną drebino net kelios didelės šventės – „Kauno Hanza dienos“, gatvės muzikos diena bei muziejų naktis, tačiau tikrai ne visiems šis savaitgalis bus kupinas džiaugsmingų prisiminimų, ypač šeimoms, mačiusioms, kaip jų atžalos krito iš kelių metrų aukščio pripučiamame atrakcione, kuris dėl neaiškios priežasties apvirto.