Vilniuje bandyta padegti naktinį klubą „Malibu“

 (18)
Vilniuje pasikėsinta sudeginti naktinį klubą „Malibu“. Jį nuo didesnių nuostolių išgelbėjo apsaugininkai. Naktį iš sekmadienio į pirmadienį, apie 23 val. trys tamsiai apsirengę jaunuoliai išdaužė klubo, esančio Žirmūnų g. 106D, langą, pripylė į vidų degaus skysčio ir padegė. Klubas sekmadieniais neveikia.
Vilniuje bandyta padegti naktinį klubą „Malibu“
© DELFI (A.Gurevičiaus nuotr.)

Bandyta sudaužyti ir įėjimo durų stiklą, tačiau nepavyko – stiklas tik suskilo. Tada nusikaltėliai ėmėsi lango.

Policijos teigimu, atskubėję klubą saugančios bendrovės darbuotojai spėjo laiku užgesinti ugnį ir didesnio gaisro buvo išvengta. Atvažiavus ugniagesiams gaisras jau buvo nuslopintas. Padegėjai spėjo pabėgti – jie paspruko kiemais.

Per gaisrą suskilo dar du gretimi langų stiklai. Nuostolį „Malibu“ įvertino 10 tūkst. litų.

Pirmadienį klubą tvarkė ir remontavo darbininkai.

www.DELFI.lt
Registruoti (0) Anonimiški (18)
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Kriminalai ir nelaimės

Panevėžio rajono policija ieško sveikatos sutrikimų turinčios moters kartu gali būti dingęs ir vyras

Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Panevėžio rajono policijos komisariatas ieško dingusios be žinios Jolantos Okunevienės, gimusios 1963 m., gyvenančios Panevėžyje, Utenos g.

Linkuviškiai prabilo: kai buvo nužudytas sargas, Š. Žemaitis parėjo kruvinas (74)

Nešini baltomis gėlėmis linkuviškiai antradienio popietę grupelėmis traukė į nedidelę šarvojimo salę, iš kur Samanta Rakauskaitė trečiadienį bus palydėta amžino poilsio.

Ukmergės rajone jaunas arklys sunkiai sužalojo vyrą (5)

Nelaime baigėsi arklio pravažinėjimas Daumantiškių kaime Pabaisko seniūnijoje, Ukmergės rajone. Pirmadienį, balandžio 20-ąją, Ukmergės rajono policija gavo pranešimą apie sunkiai sužalotą vyrą.

Žinomas verslininkas teisiamas dėl tragiškos avarijos: nekaltų čia nėra (49)

Specializuoto automobilių „Peugeot“ ir „Citroen“ autoserviso „Žibintas“ generalinis direktorius Vytautas Judzentavičius stojo prieš teismą – prokurorai jam pateikė kaltinimus dėl Kelių eismo taisyklių (KET) pažeidimo, kai žuvo žmogus.

Studentų dramos Saulėtekyje liudininkas: jis rėkė: „Aš tave užmušiu“ aiškėja, dėl ko įvyko konfliktas (205)

Naktį iš pirmadienio į antradienį prie Saulėtekio rajone esančių studentų bendrabučių sulėkė gausios įvairių tarnybų pajėgos. Jas, pamatęs kaimynų konfliktą, iškvietė Erikas – vienas svarbiausių nutikusio įvykio liudininkų.