Vilniuje bandyta padegti naktinį klubą „Malibu“

 (18)
Vilniuje pasikėsinta sudeginti naktinį klubą „Malibu“. Jį nuo didesnių nuostolių išgelbėjo apsaugininkai. Naktį iš sekmadienio į pirmadienį, apie 23 val. trys tamsiai apsirengę jaunuoliai išdaužė klubo, esančio Žirmūnų g. 106D, langą, pripylė į vidų degaus skysčio ir padegė. Klubas sekmadieniais neveikia.
Vilniuje bandyta padegti naktinį klubą „Malibu“
© DELFI (A.Gurevičiaus nuotr.)

Bandyta sudaužyti ir įėjimo durų stiklą, tačiau nepavyko – stiklas tik suskilo. Tada nusikaltėliai ėmėsi lango.

Policijos teigimu, atskubėję klubą saugančios bendrovės darbuotojai spėjo laiku užgesinti ugnį ir didesnio gaisro buvo išvengta. Atvažiavus ugniagesiams gaisras jau buvo nuslopintas. Padegėjai spėjo pabėgti – jie paspruko kiemais.

Per gaisrą suskilo dar du gretimi langų stiklai. Nuostolį „Malibu“ įvertino 10 tūkst. litų.

Pirmadienį klubą tvarkė ir remontavo darbininkai.

www.DELFI.lt
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus
 

Kriminalai ir nelaimės

Vaikų akivaizdoje ežere nuskendo tėvas

Skaudi nelaimė trečiadienio popietę įvyko Lazdijų rajone, Veisiejų seniūnijoje. Tėvas su vaikais atėjo prie ežero nusimaudyti. Vaikams likus ant kranto vyras išplaukė, tačiau iš vandens taip ir neišlipo. Jo kūną iš ežero ištraukė Alytaus narai.

Kauno centre įkliuvo į politikus taikęs vyras, važiavęs „BRAT2“ numeriais išsiskiriančiame automobilyje (3)

Trečiadienį Kauno apskr. VPK Kelių policijos valdybos pareigūnai nusprendė priminti eismo dalyviams, kaip reikia teisingai elgtis gyvenamojoje zonoje ir surengė reidą.

Romantiška kelione po Ispaniją susiviliojusios merginos nė nenutuokė, kas jų laukia (6)

Pareigūnai po kriminalinės žvalgybos tyrimo užkirto kelią pasikėsinimui iš Lietuvos į Baltarusiją išgabenti apie 40 g hašišo bei 100 ekstazio tablečių ir į Lietuvą iš Ispanijos įvežti per 2,5 kg marihuanos.

Nufilmuota: per naktinę Klaipėdą girtas lėkė didžiuliu greičiu ir nepaisydamas šviesoforų (30)

Trečiadienio naktį, apie 3 val., Klaipėdos policijos pareigūnai po persekiojimo ir gaudynių sulaikė neblaivaus Rusijos Federacijos piliečio vairuotą automobilį „Renault Logan“.

Pareigūnai nepasiduoda: vėl krėtė Romų taborą, atsakomybės sulauks net klientą atvežęs taksistas (18)

Vilniaus miesto antrojo policijos komisariato Kriminalinės policijos skyriaus pareigūnai, kovodami su narkotinių medžiagų platinimu, nuolat organizuoja policines priemones Vilniaus tabore ir jo prieigose. Šį kartą baudžiamojon atsakomybėn patrauktas ir pirkti narkotikų vežęs taksistas.