Vilniaus vagys labai susidomėję "Naujuoju Baltijos šokiu"

Vilniuje vykstančio ketvirtojo tarptautinio šiuolaikinio šokio festivalio "Naujasis Baltijos šokis 2000" dalyviai tapo vagių aukomis.
Pirmadienį vakare Nacionaliniame dramos teatre buvo apvogti Rusijos kamerinio baleto "Moskva" nariai.

Kaip BNS korespondentui sakė festivalį surengusio Lietuvos šokio informacijos centro vadybininkas Viktoras Karpušenkovas, persirengimo kambariuose vagys iš piniginių ištraukė pinigus. Kambariai buvo užrakinti, įsilaužimo žymių nebuvo.

"Tai nedidelė suma, tačiau tai ne pirmas kartas šiame teatre, kada iš užrakintų persirengimo kambarių dingsta pinigai", sakė V. Karpušenkovas.

Sekmadienį nuo ilgapirščių nukentėjo šokio trupė iš Estijos "Fine 5".

Iš nuosavo trupės narių automobilio, stovėjusio netoli Nacionalinio dramos teatro, vagys pagrobė ne tik asmeninius daiktus, bet ir spektaklio kostiumus. Iš viso trupė patyrė apie 12 tūkst. litų nuostolių.

Kaip sakė V. Karpušenkovas, pirmadienio spektaklyje "Fine 5" nariai vaidino su skolintais rūbais.

"Tai yra mažas privatus teatriukas, nėra aišku, kada vėl galės pasisiūti rūbus", sakė V. Karpušenkovas.

Rengiant festivalį, apsauga buvo pasamdyta ryškiausiai viešinčiai švedų baleto trupei "Cullbergballet". Apsaugos darbuotojai saugo trupės narių kambarius ir įrangą.

Sekmadienį prasidėjęs festivalis "Naujasis Baltijos šokis" vyks iki balandžio 22 dienos.

Jame dalyvauja šokio ir teatro trupės iš Norvegijos, Suomijos, Estijos, Vokietijos, Rusijos, Švedijos, Prancūzijos, Latvijos, Lenkijos, Izraelio, Danijos, Belgijos, Islandijos, Ukrainos.

Lietuvai festivalyje atstovauja Andželika Cholina, Rasa Alksnytė, Kauno šokio teatras "Aura", Vyčio Jankausko šokio trupė, Ramunė Chodorkaitė, Kauno šokio ir dramos teatras.

Festivalio organizatoriams lėšų skyrė Lietuvos kultūros ministerija, Šiaurės šalių fondas, Šiaurės šalių šokio komitetas, festivalyje dalyvaujančių šalių ambasados ar fondai.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kriminalai ir nelaimės

Ignalinoje atvira liepsna degė namas

Sekmadienį vėlai vakare užsiliepsnojo medinis namas Ignalinos mieste.

Kaune kaktomuša susidūrė du BMW: sužeisti trys žmonės (15)

Portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojai pranešė apie sekmadienio vakarą Kaune įvykusią skaudžią avariją. Jos metu sunkiai sužaloti mažiausiai du asmenys.

Vilniuje karys sukėlė avariją, du žmonės sužaloti (5)

Šeštadienio vakarą Vilniuje blaivus LDK Algirdo mechanizuoto pėstininkų bataliono būrio vadas automobiliu „VW Passat“ nepraleido kito tokio paties automobilio ir jie susidūrė.

Vilniuje padegtas BMW, ugnis išplito (11)

Šeštadienio rytą Vilniuje užsiliepsnojo BMW. Liepsnos perėjo ant šalia stovėjusio kito automobilio. Įtariamas padegimas.

Per sprogimą Jonavoje smarkiai nudegė vyras (3)

Kai šeštadienio rytą Jonavoje sprogo katilas, vyras apdegė 50 proc. kūno, pranešė policija.