Vilniaus rajone savaitgalį - du nužudymai

Vilniaus rajone praėjusį savaitgalį užregistruotos dvi žmogžudystės.
Sekmadienį iš neteisėtai laikyto medžioklinio šautuvo nušautas 35 metų vyras.

Pasak Policijos departamento, Aleksandro Janovičiaus kūnas rastas apie 13 val. Miežonių kaime.

Kaip įtariama, A. Janovičių nušovė pensininkas, iš kurio nužudytasis buvo atėmęs pensiją ir kėsinosi dar kartą pagrobti jo pinigus.

Tris kartus anksčiau teistas A. Janovičius terorizavo kaimynus. Kai neturėdavo pinigų svaigalams, iš 67 metų Kazimiro Kazakevičiaus atiminėdavo pensiją.

Kartą A. Janovičius iš jo atėmė 100 litų, kitą kartą - praėjusį šeštadienį, likus parai iki nužudymo - 10 litų. Po to pinigus jis sumanė atimti dar ir sekmadienį.

Kai A. Janovičius priėjo prie durų, K. Kazakevičius pasiėmė lygiavamzdį 16-ojo kalibro medžioklinį šautuvą "Iž" ir iššovė. Kulka pataikė į širdies plotą.

Sužeistasis dar pašliaužė porą metrų ir numirė.

Įtariamasis K. Kazakevičius sulaikytas dviem paroms.

Apie 20 val. praėjusį šeštadienį Prūdiškių kaime sodo bendrijoje "Melioratorius" 52 metų neblaivi Liudmila Terentjeva peiliu į krūtinę sužalojo savo sugyventinį 50-metį Viačeslavą Glinskį.

Prieš tai sugyventinis L. Terentjevai buvo smogęs į veidą.

Moteris sugyventinį į krūtinę sužalojo duonriekiu peiliu, ruošdama maistą. L. Terentjeva pareigūnams teigė, kad sugyventinio nužudyti neketino, norėjo tik pagąsdinti.

Įtariamoji sulaikyta ir uždaryta į areštinę.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kriminalai ir nelaimės

Naktį siautėjusi kompanija nuo policijos spruko palikusi vieną bičiulį (1)

Radviliškyje naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį siautėjanti kompanija sudomino policijos pareigūnus, tačiau dauguma spėjo pasprukti.

Itin humaniškas teismas: perėjoje užmušęs moterį ir sprukęs vairuotojas nesiunčiamas už grotų anksčiau teistas, vairavo girtas (50)

Ketvirtadienį Klaipėdos apygardos teismas, išnagrinėjęs nukentėjusiųjų apeliacinį skundą, paliko nepakeistą Klaipėdos miesto apylinkės teismo nuosprendį, kuriuo už pėsčiųjų perėjoje automobiliu partrenktą ir dėl to žuvusią moterį 58 metų nuteistajam Aleksandrui Zabolotnui skirta dvejų metų laisvės atėmimo bausmė, jos vykdymą atidedant tokiam pat laikotarpiui.

Gavaltuvos kaime apsilankė darbštūs vagys – išsinešė 100 kg mėsos (3)

Ankstų rytą į mėsos rūkymo patalpą užsukusi moteris nustėro - vagys išsinešė didžiulį kiekį mėsos.

Dramatiška istorija apie pagrobimą: viskas prasidėjo po konflikto su mylimąją (8)

Praėjusią savaitę policija pranešė, kad pagalbos į pareigūnus kreipėsi 23 metų vaikinas, kuris papasakojo, kad buvo užpultas ir sumuštas Tauragėje, o sąmonę atgavo tik Kaune. O visa istorija prasidėjo ne nuo ko kito, o nuo konflikto su mylimąja.

Įkliuvęs vyras dievagojosi, kad tai ne verslas: daug rūkau (6)

29 metų transporto vadybininkas iš Kauno, įkliuvęs Šiaulių apskrities policijos pareigūnams su kontrabandinėmis cigaretėmis, dievagojosi, kad jas nusipirko savo reikmėms.