Vilniaus centre - artilerijos sviedinys

Kariuomenės "Geležinio vilko" brigados išminuotojai trečiadienį apie 11 val. netoli Trijų Kryžių kalno papėdės, prie Vilnelės, susprogdino Katedros aikštėje rastą pavojingą artilerijos sviedinį.
Pusvalandį, kol išminuotojai iš Katedros aikštės per Vilnelės tiltą nešė pavojingą sprogmenį, buvo sustabdytas automobilių ir pėsčiųjų eismas Šventargio gatve, palei Arkikatedrą, taip pat Sereikiškių parke.

Nuo Antrojo pasaulinio karo likusį vokišką 85 milimetrų kalibro sprogmenį priešais Vidaus reikalų ministeriją antradienį rado darbininkai, klojantys naują Katedros aikštės dangą. Artilerijos sviedinį jie aptiko, kasdami griovį.

Pasak Vilniaus vyriausiojo policijos komisariato atstovės spaudai Dalios Petrauskienės, sprogmuo buvo rastas toje aikštės dalyje, kuri yra aptverta ir žmonės per ją nevaikšto.

Artilerijos sviedinį darbininkai patys pernešė tolėliau nuo radimo vietos, kad galėtų tęsti darbą.

Policijai apie radinį pranešta tik trečiadienio rytą. Tada į įvykio vietą atvyko policija ir kitos specialiosios tarnybos.

Vilniaus vyriausiojo policijos komisariato operatyvaus valdymo skyriaus atsakingas budėtojas Robertas Akelis BNS sakė, kad sprogmuo buvo pavojingas, jo skeveldros lėkė 200 metrų spinduliu.

Pasak R. Akelio, sviedinys galėjo sprogti darbininkams jį pajudinus.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kriminalai ir nelaimės

Eišiškėse - dar vienas vandalizmo išpuolis (4)

Sekmadienį ryte Eišiškių gyventojus papiktino nupjautas krikščionybės simbolis - kryžius. Panašus vandalizmo aktas užfiksuotas ir prieš dvi savaites, prieš pirmąjį rinkimų turą, bei 2015-ais.

Šiaulių r. gauja sumušė girtą oro gynybos eilinį (8)

Šeštadienį į Šiaulių ligoninę pristatytas sužalotas neblaivus Radviliškio oro gynybos bataliono ryšininkas, jaunesnysis eilinis.

Kario pasivažinėjimas su girtu draugu baigėsi smūgiu į medį (2)

Šeštadienį Varėnos r. neblaivus vyras nuvažiavo nuo kelio, trenkėsi į pakelės medžius ir susižalojo. Taip pat nukentėjo kartu važiavęs „Geležinio vilko“ brigados eilinis.

Vyras susikišo į burną narkotikų ir įkando pareigūnui (10)

Penktadienio vakarą kelyje Vilnius-Klaipėda patikrintas vyras į burną susikišo galimai narkotines medžiagas ir tyčia įkando jas išimti bandžiusiam pareigūnui į pirštą.

Reanimacijoje komos būsenos - sumušta 2 metų mergytė (47)

Šeštadienį į ligoninę iš buto Gargžduose atvežta žiauriai sumušta vos 2 metų mergaitė.