Vietoj baudos policininkas pareikalavo "meilės"

 (18)
Į Klaipėdos policijos areštinę uždarytas policijos pareigūnas, sumušęs ir bandęs išžaginti 24 metų klaipėdietę.
Dėl pasikėsinimo išžaginti Klaipėdos rajono prokuratūra trečiadienį Klaipėdos vyriausiojo policijos komisariato viešosios policijos patrulinės tarnybos bataliono vyresniajam policininkui 29 metų Dariui Kazakauskui iškėlė baudžiamąją bylą.

Trečiadienį į Klaipėdos 1-ąjį policijos komisariatą kreipėsi 24-erių metų klaipėdietė ir pareiškė, kad patyrė policininko smurtą.

Pasak merginos, trečiadienio naktį, apie 1 valandą, H. Manto gatvės sankryžoje, vairuodama automobilį "Audi 90", ji pažeidė kelių eismo taisykles bei buvo sustabdyta uniformuoto D. Kazakausko.

Už avarinės situacijos sudarymą merginai buvo liepta mokėti baudą. Kadangi vairuotoja reikiamos pinigų sumos neturėjo, policininkas paėmė iš jos dokumentus ir liepė atvažiuoti jų pasiimti į policijos batalioną. Policininkas pasiūlė susitikti po tarnybos, kad jai nereikėtų mokėti baudos.

Trečiadienį apie 2 valandą nakties mergina atvyko prie bataliono, kur į jos automobilį įsėdo D. Kazakauskas. Jie važinėjosi po miestą ir gėrė alkoholinius gėrimus.

Apie 8 valandą ryte mergina kartu su policininku nuvyko prie Klaipėdos rajono Triušelių kaimo esančio karjero.

Uniformuotas policininkas merginą sumušė, surakino antrankiais ir bandė išžaginti.

Vėliau policininkas paėmė merginos automobilį, juo važinėjosi ir apgadino. Įskėlęs priekinį lango stiklą ir sugadinęs ratus jis nukentėjusiajai padarė nuostolių už 800 litų.

Po įvykio mergina kreipėsi į medikus, kurie jai diagnozavo daugybinius galvos sumušimus, smegenų sukrėtimą, piršto kaulo lūžimą.

Mergina gydoma Klaipėdos ligoninės neurochirurgijos skyriuje.

Vyresnysis policininkas D. Kazakauskas po apklausos uždarytas į areštinę. Įvykį tiria Klaipėdos rajono apylinkės prokuratūra.

D. Kazakauskas policijoje dirba nuo 1991 metų.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kriminalai ir nelaimės

Vilniuje prieš eismą išvažiavęs girtas vairuotojas sukėlė avariją (7)

Antradienio vakarą į Vilniaus pakraštyje įvykusią avariją skubėjo policijos pareigūnai ir medikai. Įvykio vietoje paaiškėjo, kad avarijos kaltininkas neblaivus.

Sakė, kad nieko draudžiamo neturi, tačiau muitinės pareigūnai vis tiek ėmė ardyti automobilius (7)

Vilniaus teritorinės muitinės kelio postuose stringa kontrabandininkų automobiliai – pastarosiomis dienomis keliuose užsieniečių automobiliuose muitininkai aptiko nelegaliai gabentų cigarečių už beveik 26 tūkst. eurų.

Garsusis bėglys M. Jonkus – vėl nerimsta: nesiekiau praturtėti iš mirties (17)

Klaipėdos verslininką Vilmantą Dundulį nušovęs ir iš jo šaunamąjį ginklą pagrobęs klaipėdietis Marius Jonkus, kuris šį pavasarį išgarsėjo pasprukęs iš Vilniaus ligoninės, prarado bet kokias viltis įrodyti, kad itin sunkų nusikaltimą padarė ne tyčia, kaip nustatė teismas, o tai esą įvyko dėl neatsargumo.

„Agurkinių“ gaujos narys atsidūrė Švedijos kalėjime ir neteko beveik 29 tūkst. Eurų (9)

„Agurkinių“ bylą nagrinėti ketinęs teismas vėl nesulaukė vieno kaltinamojo, kurį yra paleidęs už įspūdingą užstatą. Paaiškėjo, kad vyras ne tik spruko iš Lietuvos, bet spėjo „pasižymėti“ ir Švedijoje.

Direktoriumi apsimetę apgavikai įtikino buhalterę pervesti pinigus į sąskaitą užsienyje (5)

Į direktoriaus prašymą reagavusi buhalterė, tik atlikusi pavedimą sužinojo, kad užkibo ant sukčių kabliuko.