Vaikams prieglobstį teikęs 59 m. kaunietis nuteistas už globotinių seksualinį prievartavimąnuteistojo žmona: viskas dėl Kedžių

 (91)
Robertas Daugvilas
Robertas Daugvilas
© DELFI (R.Achmedovo nuotr.)

Kauno apygardos teismas antradienį baigė nagrinėti baudžiamąją bylą, kurioje kaunietis Robertas Daugvila kaltinamas seksualiai išnaudojęs tris mažamečius vaikus. Teismas pripažino 59 metų vyrą kaltu ir septyneriems metams pasiuntė už grotų. Be to, vyriškis savo aukoms turės sumokėti po 5 tūkst. Lt.

Kaltinamajame akte teigiama, kad R. Daugvila laikotarpyje tarp 2003 ir 2007 metų seksualiai prievartavo tris mažamečius globojamus vaikus – du berniukus ir mergaitę, kurių amžius svyravo nuo 2 iki 5 metų.

Kaip DELFI yra sakęs prokuroras Andrius Kiuršinas, vaikai apie patirtą seksualinę prievartą laikinųjų globėjų namuose papasakojo mokykloje pedagogams.

Tuo tarpu kaltinamojo žmona įsitikinusi, kad vaikai seksualinę prievartą galėjo patirti dar prieš patekdami į globėjų šeimą.

„Tai Kedžių išaskaluota tema. Vaikus globojome iš tokių šeimų, kuriuose buvo narkomanai, kapinių vagys, naktimis girtuokliaudavo, amoraliai elgdavosi. Aš pateiksiu teismui dokumentus – nuogus kūnus demonstruodavo. Ir vaikai į mūsų šeimą iš tokių šeimų patekę...“, - yra sakiusi Nijolė Daugvilienė.

Daugvilų šeimoje laikinąjį prieglobstį rasdavo eilė vaikų. N. Daugvilienė tikina, kad labai rūpinosi globotiniais – jei reikdavo, vesdavo ir pas logopedus, ir pas psichiatrus.

Moteris kategoriškai neigia, kad jos vyras galėjo prievartauti mažamečius.

„Aš pasakiau: jūs mano vyro tokiais žodžiais nevadinsite. Aš su savo vyru draugavau nuo 15 metų. Mes susituokėme, kai jam buvo 18 metų. Netrukus bus 40 metų, kai mes vedę. Aš pažįstu vyro kiekvieną gyslą. Mes likome taip apšmeižti... Ir viskas dėl tos eskaluotos Kedžių bylos“, - teigia N. Daugvilienė.

www.DELFI.lt
 
91
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Kriminalai ir nelaimės

Sumuštas klaipėdietis mirė ligoninėje

2014 rugsėjo mėn. 20 d. 10:43
Sumuštas klaipėdietis mirė ligoninėje
A.Stackevič nuotr.
Naktį iš penktadienio į šeštadienį, apie 23.50 val., į Klaipėdos ligoninę iš Klaipėdos, Žardininkų g., buto, pristatytas ir dėl kraujavimo iš virškinamojo trakto bei šoko paguldytas 1962 m. gimęs vyras.

Mokykloje penktokė berniuką sumušė taip, kad jį teko guldyti į ligoninę (3)

2014 rugsėjo mėn. 20 d. 10:28
Mokykloje penktokė berniuką sumušė taip, kad jį teko guldyti į ligoninę
A.Stackevič nuotr.
Rugsėjo 19 d., apie 12.40 val., į Vilniaus ligoninę kreipėsi ir dėl galvos smegenų sukrėtimo paguldytas 2004 m. gimęs berniukas.

Naktį vidury kelio - girtas dviratininkas (1)

2014 rugsėjo mėn. 20 d. 10:16
Vėlų rugsėjo 19-osios vakarą, 22.35 val., Panevėžio r., kelio Velžys-Jotainiai-Pagiriai-Šėta 16-ame km, automobilis „Toyota Avensis“, kurį vairavo blaivus A. Š., gimęs 1990 m., partrenkė kelio viduryje stovėjusį vyriškį su dviračiu.

Moksleivę greitosios pagalbos automobilyje išžaginusiam medikui – žinia iš teismo (52)

2014 rugsėjo mėn. 19 d. 18:05
Kęstutis Stasaitis
DELFI (D.Sinkevičiaus nuotr.)
Moksleivę greitosios pagalbos automobilyje išžaginęs dabar jau buvęs Vilniaus greitosios pagalbos stoties felčeris Kęstutis Stasaitis mano, kad jau galėtų būti išleistas iš Lukiškių kalėjimo.

Vilkiko avarija užkimšo kelią Kaunas-Vilnius (37)

2014 rugsėjo mėn. 19 d. 18:01
Vilkiko avarija kelyje Kaunas-Vilnius. L. Drobelio nuotr.
DELFI skaitytojo nuotr.
DELFI skaitytojas pranešė, kad vilkiko avarija už Vievio paralyžiavo eismą automagistralėje Kaunas-Vilnius.