Vaikams prieglobstį teikęs 59 m. kaunietis nuteistas už globotinių seksualinį prievartavimąnuteistojo žmona: viskas dėl Kedžių

 (91)
Robertas Daugvilas
Robertas Daugvilas
© DELFI (R.Achmedovo nuotr.)

Kauno apygardos teismas antradienį baigė nagrinėti baudžiamąją bylą, kurioje kaunietis Robertas Daugvila kaltinamas seksualiai išnaudojęs tris mažamečius vaikus. Teismas pripažino 59 metų vyrą kaltu ir septyneriems metams pasiuntė už grotų. Be to, vyriškis savo aukoms turės sumokėti po 5 tūkst. Lt.

Kaltinamajame akte teigiama, kad R. Daugvila laikotarpyje tarp 2003 ir 2007 metų seksualiai prievartavo tris mažamečius globojamus vaikus – du berniukus ir mergaitę, kurių amžius svyravo nuo 2 iki 5 metų.

Kaip DELFI yra sakęs prokuroras Andrius Kiuršinas, vaikai apie patirtą seksualinę prievartą laikinųjų globėjų namuose papasakojo mokykloje pedagogams.

Tuo tarpu kaltinamojo žmona įsitikinusi, kad vaikai seksualinę prievartą galėjo patirti dar prieš patekdami į globėjų šeimą.

„Tai Kedžių išaskaluota tema. Vaikus globojome iš tokių šeimų, kuriuose buvo narkomanai, kapinių vagys, naktimis girtuokliaudavo, amoraliai elgdavosi. Aš pateiksiu teismui dokumentus – nuogus kūnus demonstruodavo. Ir vaikai į mūsų šeimą iš tokių šeimų patekę...“, - yra sakiusi Nijolė Daugvilienė.

Daugvilų šeimoje laikinąjį prieglobstį rasdavo eilė vaikų. N. Daugvilienė tikina, kad labai rūpinosi globotiniais – jei reikdavo, vesdavo ir pas logopedus, ir pas psichiatrus.

Moteris kategoriškai neigia, kad jos vyras galėjo prievartauti mažamečius.

„Aš pasakiau: jūs mano vyro tokiais žodžiais nevadinsite. Aš su savo vyru draugavau nuo 15 metų. Mes susituokėme, kai jam buvo 18 metų. Netrukus bus 40 metų, kai mes vedę. Aš pažįstu vyro kiekvieną gyslą. Mes likome taip apšmeižti... Ir viskas dėl tos eskaluotos Kedžių bylos“, - teigia N. Daugvilienė.

www.DELFI.lt
 
91
Registruoti (0) Anonimiški (91)
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Kriminalai ir nelaimės

Vilniuje, apleistame name, rastas miręs narkomanas, jo bičiulį pavyko atgaivinti (26)

2015 kovo mėn. 1 d. 13:35
DELFI (K. Čachovskio nuotr.)
Sekmadienio popietę Vilniuje, apleistame name prie Algirdo ir Geležinkelio gatvių sankryžos, aptikti du narkomanai.

Parduotuvėje nepažįstamasis biržiečius mušė degtinės buteliu (7)

2015 kovo mėn. 1 d. 13:23
Degtinė "Five Wives"
AP/Scanpix
Du Biržų r. gyventojai (gimę 1992 ir 1973 m.) policijai pranešė, kad vasario 28 d., 10.30 val., Biržuose, parduotuvėje, nepažįstamas asmuo degtinės buteliu smogė jiems į veidus.

Visagine areštantas prarijo šaukštą (25)

2015 kovo mėn. 1 d. 13:04
Vasario 28 d., apie 8 val., Visagino policijos komisariato areštinės kameroje, administracinio arešto bausmę atliekantis vyras (gimęs 1988 m.) prarijo šaukštą.

Girtas vairuotojas pervažiavo ant žemės gulėjusį žmogų (24)

2015 kovo mėn. 1 d. 12:59
Šeštadienio vakarą, 19.59 val., Mažeikių r., Grūstės kaime, Malūno g., automobilis „Audi 100“ vairuojamas neblaivaus (1,55 prom.) vyro (gimusio 1981 m.) pervažiavo ir mirtinai sužalojo ant žemės gulėjusį vyriškį (gimusį 1974 m.).

Keturias mergaites vežusi vairuotoja sukėlė avariją - visos mergytės sužalotos (17)

2015 kovo mėn. 1 d. 12:19
Vasario 28 d., 14.35 val., Panevėžyje, Klaipėdos g., reguliuojamoje sankryžoje, automobilis „Alfa Romeo“, vairuojamas Kupiškio gyventojos (gimusios 1985 m.), sukdamas į kairę, nepraleido ir susidūrė su priešpriešiais važiavusiu automobiliu BMW, vairuojamu vyro (gimusio 1985 m.).