Vaikams prieglobstį teikęs 59 m. kaunietis nuteistas už globotinių seksualinį prievartavimąnuteistojo žmona: viskas dėl Kedžių

 (91)
Kauno apygardos teismas antradienį baigė nagrinėti baudžiamąją bylą, kurioje kaunietis Robertas Daugvila kaltinamas seksualiai išnaudojęs tris mažamečius vaikus. Teismas pripažino 59 metų vyrą kaltu ir septyneriems metams pasiuntė už grotų. Be to, vyriškis savo aukoms turės sumokėti po 5 tūkst. Lt.
Robertas Daugvilas
Robertas Daugvilas
© DELFI (R.Achmedovo nuotr.)

Kaltinamajame akte teigiama, kad R. Daugvila laikotarpyje tarp 2003 ir 2007 metų seksualiai prievartavo tris mažamečius globojamus vaikus – du berniukus ir mergaitę, kurių amžius svyravo nuo 2 iki 5 metų.

Kaip DELFI yra sakęs prokuroras Andrius Kiuršinas, vaikai apie patirtą seksualinę prievartą laikinųjų globėjų namuose papasakojo mokykloje pedagogams.

Tuo tarpu kaltinamojo žmona įsitikinusi, kad vaikai seksualinę prievartą galėjo patirti dar prieš patekdami į globėjų šeimą.

„Tai Kedžių išaskaluota tema. Vaikus globojome iš tokių šeimų, kuriuose buvo narkomanai, kapinių vagys, naktimis girtuokliaudavo, amoraliai elgdavosi. Aš pateiksiu teismui dokumentus – nuogus kūnus demonstruodavo. Ir vaikai į mūsų šeimą iš tokių šeimų patekę...“, - yra sakiusi Nijolė Daugvilienė.

Daugvilų šeimoje laikinąjį prieglobstį rasdavo eilė vaikų. N. Daugvilienė tikina, kad labai rūpinosi globotiniais – jei reikdavo, vesdavo ir pas logopedus, ir pas psichiatrus.

Moteris kategoriškai neigia, kad jos vyras galėjo prievartauti mažamečius.

„Aš pasakiau: jūs mano vyro tokiais žodžiais nevadinsite. Aš su savo vyru draugavau nuo 15 metų. Mes susituokėme, kai jam buvo 18 metų. Netrukus bus 40 metų, kai mes vedę. Aš pažįstu vyro kiekvieną gyslą. Mes likome taip apšmeižti... Ir viskas dėl tos eskaluotos Kedžių bylos“, - teigia N. Daugvilienė.

www.DELFI.lt
Registruoti (0) Anonimiški (91)
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Kriminalai ir nelaimės

Krepšiuose koviniai ginklai, kišenėse – narkotikai (1)

Gegužės 22 d. apie 12 val. Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Elektrėnų policijos komisariato pareigūnai gavo informaciją, kad nuosavų gyvenamųjų namų rajone girdimi šūviai.

Baisią avariją sukėlęs ir iš jos pasprukęs vairuotojas drebėdamas išklausė nuosprendį (24)

Baisią avariją Vilniaus Žirmūnų gatvėje sukėlęs ir iš jos pasišalinęs 24 metų vilnietis Erikas Šalgunovas drebėdamas išklausė nuosprendį – bijoti jam buvo ko, nes sunkiai sužaloti nukentėjusieji teismo prašė chuliganiškai vairavusiam vyrui skirti realią laisvės atėmimo bausmę.

BMW apšaudžiusį biržietį policija uždarė už grotų

Biržų rajono policijos komisariato Kriminalinės policijos skyriaus pareigūnai sulaikė įtariamąjį, savaitgalį apgadinusį svetimą turtą.

Vėlyvą svečią palaikė žmonos meilužiu ir aptalžė kirviu (6)

Vėlų vakarą į savo pažįstamo namus pro langą patekti bandęs Alytaus rajono gyventojas buvo aptalžytas kirviu per galvą. Įvykio dalyviai konflikto versijas policijai aiškina skirtingai. Paaiškinimus sieja tik viena bendra detalė – moteris.

Didelės ugniagesių pajėgos gesino daugiabutį Kaune (2)

Pirmadienį gaisras kilo Kaune, Romainių mikrorajono Žemynos gatvėje. Pirminiais duomenimis, gaisras keturių aukštų daugiabutyje galėjo kilti nuo netvarkingo kamino.