Vaikams prieglobstį teikęs 59 m. kaunietis nuteistas už globotinių seksualinį prievartavimąnuteistojo žmona: viskas dėl Kedžių

 (91)
Robertas Daugvilas
Robertas Daugvilas
© DELFI (R.Achmedovo nuotr.)

Kauno apygardos teismas antradienį baigė nagrinėti baudžiamąją bylą, kurioje kaunietis Robertas Daugvila kaltinamas seksualiai išnaudojęs tris mažamečius vaikus. Teismas pripažino 59 metų vyrą kaltu ir septyneriems metams pasiuntė už grotų. Be to, vyriškis savo aukoms turės sumokėti po 5 tūkst. Lt.

Kaltinamajame akte teigiama, kad R. Daugvila laikotarpyje tarp 2003 ir 2007 metų seksualiai prievartavo tris mažamečius globojamus vaikus – du berniukus ir mergaitę, kurių amžius svyravo nuo 2 iki 5 metų.

Kaip DELFI yra sakęs prokuroras Andrius Kiuršinas, vaikai apie patirtą seksualinę prievartą laikinųjų globėjų namuose papasakojo mokykloje pedagogams.

Tuo tarpu kaltinamojo žmona įsitikinusi, kad vaikai seksualinę prievartą galėjo patirti dar prieš patekdami į globėjų šeimą.

„Tai Kedžių išaskaluota tema. Vaikus globojome iš tokių šeimų, kuriuose buvo narkomanai, kapinių vagys, naktimis girtuokliaudavo, amoraliai elgdavosi. Aš pateiksiu teismui dokumentus – nuogus kūnus demonstruodavo. Ir vaikai į mūsų šeimą iš tokių šeimų patekę...“, - yra sakiusi Nijolė Daugvilienė.

Daugvilų šeimoje laikinąjį prieglobstį rasdavo eilė vaikų. N. Daugvilienė tikina, kad labai rūpinosi globotiniais – jei reikdavo, vesdavo ir pas logopedus, ir pas psichiatrus.

Moteris kategoriškai neigia, kad jos vyras galėjo prievartauti mažamečius.

„Aš pasakiau: jūs mano vyro tokiais žodžiais nevadinsite. Aš su savo vyru draugavau nuo 15 metų. Mes susituokėme, kai jam buvo 18 metų. Netrukus bus 40 metų, kai mes vedę. Aš pažįstu vyro kiekvieną gyslą. Mes likome taip apšmeižti... Ir viskas dėl tos eskaluotos Kedžių bylos“, - teigia N. Daugvilienė.

www.DELFI.lt
 
91
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Kriminalai ir nelaimės

„Niekieno“ motoroleriu prieš automobilį išlėkęs vyras sunkiai susižalojo

2014 rugpjūčio mėn. 1 d. 10:17
„Niekieno“ motoroleriu prieš automobilį išlėkęs vyras sunkiai susižalojo
Telšių aps. VPK
Neaišku kieno ir kokios techninės būklės motoroleriu pasivažinėti sumanęs vyras - reanimacijoje.

Kretingos rajone, gesinant gaisrą mirė ugniagesys (2)

2014 rugpjūčio mėn. 1 d. 10:06
Kretingos rajone, gesinant gaisrą mirė ugniagesys
T. Janonio nuotr.
Į didelį gaisrą Kretingos rajone sulėkę netekovieno kolegos. Vėlų vakarą Kretingos rajone, Žalgirio seniūnijoje, Greičių kaime degė ūkio paskirties pastatai. Papildyti cisterną išvažiavęs ugniagesys staiga pasijuto blogai.

Aukštos įtampos laidus meškere kliudęs žvejys žuvo, nuo iškrovos net sprogo valtis (9)

2014 rugpjūčio mėn. 1 d. 09:46
Bendrosios pagalbos centras penktadienį ryte sulaukė pranešimo, kad Šiauliuose, Margių tvenkinyje, žvejys meškerę užmetė ant aukštos įtampos elektros Pirminiais duomenimis, meškeriotojo valas prisilietė prie LITGRID aukstos itampo oro linijos.

Varėnos r. garbaus amžiaus moteris apdegė veidą ir rankas

2014 rugpjūčio mėn. 1 d. 09:19
Ankstų ketvirtadienio rytą Varėnos rajone, Valkininkų miestelyje, Užuperkasio gatvėje, atvira liepsna degė gyvenamasis namas. Per gaisrą nukentėjo garbaus amžiaus moteris.

Už neištikimybę mylimąjai į nugarą smeigė peiliu (11)

2014 rugpjūčio mėn. 1 d. 09:03
Vilniaus apygardos teismo nuosprendžiu 23 m. Ukmergės rajono gyventojas V. A. pripažintas kaltu sunkiai sužalojęs sugyventinę ir nuteistas 2 m. 6 mėn. laisvės atėmimo bausme.