Vaikams prieglobstį teikęs 59 m. kaunietis nuteistas už globotinių seksualinį prievartavimąnuteistojo žmona: viskas dėl Kedžių

 (91)
Kauno apygardos teismas antradienį baigė nagrinėti baudžiamąją bylą, kurioje kaunietis Robertas Daugvila kaltinamas seksualiai išnaudojęs tris mažamečius vaikus. Teismas pripažino 59 metų vyrą kaltu ir septyneriems metams pasiuntė už grotų. Be to, vyriškis savo aukoms turės sumokėti po 5 tūkst. Lt.
Robertas Daugvilas
Robertas Daugvilas
© DELFI (R.Achmedovo nuotr.)

Kaltinamajame akte teigiama, kad R. Daugvila laikotarpyje tarp 2003 ir 2007 metų seksualiai prievartavo tris mažamečius globojamus vaikus – du berniukus ir mergaitę, kurių amžius svyravo nuo 2 iki 5 metų.

Kaip DELFI yra sakęs prokuroras Andrius Kiuršinas, vaikai apie patirtą seksualinę prievartą laikinųjų globėjų namuose papasakojo mokykloje pedagogams.

Tuo tarpu kaltinamojo žmona įsitikinusi, kad vaikai seksualinę prievartą galėjo patirti dar prieš patekdami į globėjų šeimą.

„Tai Kedžių išaskaluota tema. Vaikus globojome iš tokių šeimų, kuriuose buvo narkomanai, kapinių vagys, naktimis girtuokliaudavo, amoraliai elgdavosi. Aš pateiksiu teismui dokumentus – nuogus kūnus demonstruodavo. Ir vaikai į mūsų šeimą iš tokių šeimų patekę...“, - yra sakiusi Nijolė Daugvilienė.

Daugvilų šeimoje laikinąjį prieglobstį rasdavo eilė vaikų. N. Daugvilienė tikina, kad labai rūpinosi globotiniais – jei reikdavo, vesdavo ir pas logopedus, ir pas psichiatrus.

Moteris kategoriškai neigia, kad jos vyras galėjo prievartauti mažamečius.

„Aš pasakiau: jūs mano vyro tokiais žodžiais nevadinsite. Aš su savo vyru draugavau nuo 15 metų. Mes susituokėme, kai jam buvo 18 metų. Netrukus bus 40 metų, kai mes vedę. Aš pažįstu vyro kiekvieną gyslą. Mes likome taip apšmeižti... Ir viskas dėl tos eskaluotos Kedžių bylos“, - teigia N. Daugvilienė.

www.DELFI.lt
Savaitės naujienų prenumerata
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Kriminalai ir nelaimės

Klaipėdos r. Australijos pilietis neteko sąmonės vairuodamas, įvyko avarija (1)

Penktadienį, apie 17.52 val., Klaipėdos r., Jakų kaime, Jubiliejaus g., įvyko eismo įvykis per kurį nukentėjo žmonės. Avarijos kaltininkas - Australijos pilietis.

Dėl „kelių gaidelio“ su BMW magistralėje susidūrė ir nuo kelio nulėkė du automobiliai, kiti du apdaužyti atsiliepė liūdytojai (122)

Penktadienio vakarą, apie 18.25 val., magistralėje Vilnius-Kaunas, netoli Elektrėnų, susidūrė ir nuo kelio nulėkė automobiliai „Opel“ bei „Mitsubishi“. Avarijos dalyvių teigimu, dėl šios nelaimės kaltas BMW vairuotojas, nuvažiavęs iš įvykio vietos.

Nužudytos moters vaikams valstybė turės sumokėti 40 tūkst. eurų (19)

Klaipėdos apygardos teismas penktadienį patvirtino, kad dėl smurto artimoje aplinkoje nužudytos moters vaikams valstybė turės sumokėti 40 tūkst. eurų, penktadienį pranešė „Lietuvos ryto“ televizija.

Vilniuje automobilis susidūrė su motociklu (33)

Penktadienį, 15.23 val., Vilniaus policijai pranešta, kad Ozo g., ties sporto klubu „Impuls“, automobilis „Mitsubishi“ susidūrė su motociklu BMW.

Girtas avarijos kaltininkas liejo ašaras ir atsiprašymus (11)

„Atsiprašau, nežinau, kodėl girtas sėdau prie automobilio vairo“, - ašarodamas atsiprašinėjo penktadienio popietę Raudonkalnio gatvėje Alytuje kaktomuša į priešais važiavusį „Volkswagen“ automobilį atsitrenkęs tokios pačios markės mašina važiavęs jaunas vairuotojas, kuriam nustatytas 2,85 promilių girtumas.