Vaikams prieglobstį teikęs 59 m. kaunietis nuteistas už globotinių seksualinį prievartavimąnuteistojo žmona: viskas dėl Kedžių

 (91)
Kauno apygardos teismas antradienį baigė nagrinėti baudžiamąją bylą, kurioje kaunietis Robertas Daugvila kaltinamas seksualiai išnaudojęs tris mažamečius vaikus. Teismas pripažino 59 metų vyrą kaltu ir septyneriems metams pasiuntė už grotų. Be to, vyriškis savo aukoms turės sumokėti po 5 tūkst. Lt.
Robertas Daugvilas
Robertas Daugvilas
© DELFI (R.Achmedovo nuotr.)

Kaltinamajame akte teigiama, kad R. Daugvila laikotarpyje tarp 2003 ir 2007 metų seksualiai prievartavo tris mažamečius globojamus vaikus – du berniukus ir mergaitę, kurių amžius svyravo nuo 2 iki 5 metų.

Kaip DELFI yra sakęs prokuroras Andrius Kiuršinas, vaikai apie patirtą seksualinę prievartą laikinųjų globėjų namuose papasakojo mokykloje pedagogams.

Tuo tarpu kaltinamojo žmona įsitikinusi, kad vaikai seksualinę prievartą galėjo patirti dar prieš patekdami į globėjų šeimą.

„Tai Kedžių išaskaluota tema. Vaikus globojome iš tokių šeimų, kuriuose buvo narkomanai, kapinių vagys, naktimis girtuokliaudavo, amoraliai elgdavosi. Aš pateiksiu teismui dokumentus – nuogus kūnus demonstruodavo. Ir vaikai į mūsų šeimą iš tokių šeimų patekę...“, - yra sakiusi Nijolė Daugvilienė.

Daugvilų šeimoje laikinąjį prieglobstį rasdavo eilė vaikų. N. Daugvilienė tikina, kad labai rūpinosi globotiniais – jei reikdavo, vesdavo ir pas logopedus, ir pas psichiatrus.

Moteris kategoriškai neigia, kad jos vyras galėjo prievartauti mažamečius.

„Aš pasakiau: jūs mano vyro tokiais žodžiais nevadinsite. Aš su savo vyru draugavau nuo 15 metų. Mes susituokėme, kai jam buvo 18 metų. Netrukus bus 40 metų, kai mes vedę. Aš pažįstu vyro kiekvieną gyslą. Mes likome taip apšmeižti... Ir viskas dėl tos eskaluotos Kedžių bylos“, - teigia N. Daugvilienė.

www.DELFI.lt
Registruoti (0) Anonimiški (91)
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Kriminalai ir nelaimės

Rietave vyko girto vairuotojo gaudynės: trys žmonės atsidūrė ligoninėje (91)

Sekmadienio nakį Rietavo policijos pareigūnams teko vaikytis sustoti nepaklususį automobilio vairuotoją. Sprukdamas bėglys sukėlė avariją. Keturi žmonės atsidūrė ligoninėje.

Kaune vanduo pasiglemžė dar vieną auką, žmonės pasibaisėjo, kad tai teko matyti vaikams (118)

Sekmadienio pavakarę Kaune, Lampėdžiuose, įvyko dar vienas skaudus įvykis. Ežero vėsa bandęs atsigaivinti vaikinas nuskendo, ugniagesiai jį ištraukė be jokių gyvybės ženklų.

Po avarijos rado kraupų vaizdą: „Audi“ įstrigo tarp medžių ir stulpo nuolaužų kaimas liko be elektros (30)

Sekmadienio naktį, Anykščių rajone, Juostininkų kaime, lengvasis automobilis, neįsuko į posūkį ir išlaužęs, bei su šaknimis išrovęs keletą krūmų bei medžių, rėžėsi į elektros stulpo atramą taip, kad atrama lūžo ir viena jo dalis liko kaboti įsirėmusi į automobilį.

Kelyje Klaipėda-Kaunas sudegė automobilis, žmonės spėjo išsigelbėti (13)

Iš pajūrio į sostinę sekmadienio popietę važiavę žmonės iš toli pamatė dūmų stulpą, arčiau privažiavus paaiškėjo, kad dega automobilis.

Reidas Klaipėdoje: vieni nė nesiteisino gėrę, kiti promiles aiškino skalavimo skysčiu ir actu (61)

Sekmadienį Klaipėdoje, nuo 7 valandos ryto Lietuvos kelių policijos tarnybos ir uostamiesčio kelių policijos biuro pareigūnai išsirikiavo Vilniaus plente. Panašu, kad mėgėjai išgerti nesijaučia vairuotojais, kai persėda ant dviračių.