Vaikams prieglobstį teikęs 59 m. kaunietis nuteistas už globotinių seksualinį prievartavimąnuteistojo žmona: viskas dėl Kedžių

 (91)
Kauno apygardos teismas antradienį baigė nagrinėti baudžiamąją bylą, kurioje kaunietis Robertas Daugvila kaltinamas seksualiai išnaudojęs tris mažamečius vaikus. Teismas pripažino 59 metų vyrą kaltu ir septyneriems metams pasiuntė už grotų. Be to, vyriškis savo aukoms turės sumokėti po 5 tūkst. Lt.
Robertas Daugvilas
Robertas Daugvilas
© DELFI (R.Achmedovo nuotr.)

Kaltinamajame akte teigiama, kad R. Daugvila laikotarpyje tarp 2003 ir 2007 metų seksualiai prievartavo tris mažamečius globojamus vaikus – du berniukus ir mergaitę, kurių amžius svyravo nuo 2 iki 5 metų.

Kaip DELFI yra sakęs prokuroras Andrius Kiuršinas, vaikai apie patirtą seksualinę prievartą laikinųjų globėjų namuose papasakojo mokykloje pedagogams.

Tuo tarpu kaltinamojo žmona įsitikinusi, kad vaikai seksualinę prievartą galėjo patirti dar prieš patekdami į globėjų šeimą.

„Tai Kedžių išaskaluota tema. Vaikus globojome iš tokių šeimų, kuriuose buvo narkomanai, kapinių vagys, naktimis girtuokliaudavo, amoraliai elgdavosi. Aš pateiksiu teismui dokumentus – nuogus kūnus demonstruodavo. Ir vaikai į mūsų šeimą iš tokių šeimų patekę...“, - yra sakiusi Nijolė Daugvilienė.

Daugvilų šeimoje laikinąjį prieglobstį rasdavo eilė vaikų. N. Daugvilienė tikina, kad labai rūpinosi globotiniais – jei reikdavo, vesdavo ir pas logopedus, ir pas psichiatrus.

Moteris kategoriškai neigia, kad jos vyras galėjo prievartauti mažamečius.

„Aš pasakiau: jūs mano vyro tokiais žodžiais nevadinsite. Aš su savo vyru draugavau nuo 15 metų. Mes susituokėme, kai jam buvo 18 metų. Netrukus bus 40 metų, kai mes vedę. Aš pažįstu vyro kiekvieną gyslą. Mes likome taip apšmeižti... Ir viskas dėl tos eskaluotos Kedžių bylos“, - teigia N. Daugvilienė.

www.DELFI.lt
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Kriminalai ir nelaimės

Vilniaus tabore sudegė 9 mėnesių mergaitė (5)

Naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį Vilniuje, čigonų tabore sudegė namas. Ugniagesiams apie gaisrą pranešta 3.32 val.

Į teismą siunčiama V. Dundulio nužudymo byla (1)

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos Sunkių nusikaltimų tyrimo valdybos (SNTV) ir Klaipėdos apygardos prokuratūros pareigūnai baigė ikiteisminį tyrimą dėl verslininko Vilmanto Dundulio nužudymo.

Vilniaus taboro klientai narkomanai ėmė kristi it musės (443)

Vilniaus čigonų tabore trečiadienį, apie 16 val., rastas dar vienas nuo heroino numiręs vyras (gim. 1980 m.). Šią savaitę tai trečias narkomanas, numiręs nuo čigonų parduoto heroino.

Pensininkė maniakė iš Sankt Peterburgo įtariama dešimčia nužudymų (16)

Sankt Peterburgo teisėsaugos pareigūnai tiria šiurpias žmogžudystes. Įtariamoji – inteligentiška pensininkė, dirbusi sovietinėje turistų iš užsienio aptarnavimo sistemoje.

Baltarusijoje vyras nuvarė Mikės Pūkuotuko formos mašiną - atrakcioną (7)

Baltarusijos milicija sulaikė vyrą, kuris iš prekybos centro sostinėje Minske pagrobė žaislinį Mikės Pūkuotuko formos automobilį, pranešė vietos žiniasklaida. Saugumo kamerų įrašą, kuriame užfiksuota vagystė, Minsko milicija paskelbė praėjus kelioms dienoms nuo gegužės 6-osios, kai buvo įvykdytas šis nusikaltimas.