Vaikams prieglobstį teikęs 59 m. kaunietis nuteistas už globotinių seksualinį prievartavimąnuteistojo žmona: viskas dėl Kedžių

 (91)
Robertas Daugvilas
Robertas Daugvilas
© DELFI (R.Achmedovo nuotr.)

Kauno apygardos teismas antradienį baigė nagrinėti baudžiamąją bylą, kurioje kaunietis Robertas Daugvila kaltinamas seksualiai išnaudojęs tris mažamečius vaikus. Teismas pripažino 59 metų vyrą kaltu ir septyneriems metams pasiuntė už grotų. Be to, vyriškis savo aukoms turės sumokėti po 5 tūkst. Lt.

Kaltinamajame akte teigiama, kad R. Daugvila laikotarpyje tarp 2003 ir 2007 metų seksualiai prievartavo tris mažamečius globojamus vaikus – du berniukus ir mergaitę, kurių amžius svyravo nuo 2 iki 5 metų.

Kaip DELFI yra sakęs prokuroras Andrius Kiuršinas, vaikai apie patirtą seksualinę prievartą laikinųjų globėjų namuose papasakojo mokykloje pedagogams.

Tuo tarpu kaltinamojo žmona įsitikinusi, kad vaikai seksualinę prievartą galėjo patirti dar prieš patekdami į globėjų šeimą.

„Tai Kedžių išaskaluota tema. Vaikus globojome iš tokių šeimų, kuriuose buvo narkomanai, kapinių vagys, naktimis girtuokliaudavo, amoraliai elgdavosi. Aš pateiksiu teismui dokumentus – nuogus kūnus demonstruodavo. Ir vaikai į mūsų šeimą iš tokių šeimų patekę...“, - yra sakiusi Nijolė Daugvilienė.

Daugvilų šeimoje laikinąjį prieglobstį rasdavo eilė vaikų. N. Daugvilienė tikina, kad labai rūpinosi globotiniais – jei reikdavo, vesdavo ir pas logopedus, ir pas psichiatrus.

Moteris kategoriškai neigia, kad jos vyras galėjo prievartauti mažamečius.

„Aš pasakiau: jūs mano vyro tokiais žodžiais nevadinsite. Aš su savo vyru draugavau nuo 15 metų. Mes susituokėme, kai jam buvo 18 metų. Netrukus bus 40 metų, kai mes vedę. Aš pažįstu vyro kiekvieną gyslą. Mes likome taip apšmeižti... Ir viskas dėl tos eskaluotos Kedžių bylos“, - teigia N. Daugvilienė.

www.DELFI.lt
 
91
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Kriminalai ir nelaimės

Lietuvių pora Anglijoje teisiama už sunkų savo kūdikio sužalojimą (14)

2014 spalio mėn. 30 d. 22:54
Lietuvių pora Anglijoje teisiama už sunkų savo kūdikio sužalojimą
AOP nuotr.
Didžiojoje Britanijoje dėl sunkaus trijų mėnesių sūnaus sužalojimo prieš teismą stojo lietuvių pora. Berniuko mama kaltinama tuo, kad smarkiai purtė vaiką, dėl ko jam buvo pažeistos smegenys, o vėliau 12 valandų laukė pieš iškviesdama greitąją pagalbą.

Prienų r. nuo teismo pasislėpė šeši vyrai (17)

2014 spalio mėn. 30 d. 20:58
Prienų r. nuo teismo pasislėpė šeši vyrai
Alytaus apskr. VPK
Prienų rajono policijos komisariato (PK) Kriminalinės policijos skyriaus pareigūnai ieško asmenų, besislapstančių nuo teismo.

Vienai dienai į Tėvynę grįžęs emigrantas sutrikdė eismą Palangos kelyje (21)

2014 spalio mėn. 30 d. 20:12
Vienai dienai į Tėvynę grįžęs emigrantas sutrikdė eismą Palangos kelyje
DELFI (P.Sadausko nuotr.)
Ketvirtadienį, apie 11.30 val., Klaipėdos policija gavo pranešimą, apie rimtą avariją Palangos kelyje. Susidūrus dviem automobiliams žmonės nenukentėjo, tačiau buvo stipriai apgadinti automobiliai, sutriko eismas.

Sumušti vaikinai pakilo į kovą prieš naktinio klubo „Pegasas“ apsaugininkus (69)

2014 spalio mėn. 30 d. 17:53
"Šiaulių naujienos" nuotr.
Į dienraščio „Šiaulių naujienos“ redakciją kreipėsi Šiaulių naktiniame klube „Pegasas“ sumušti jauni šiauliečiai. Jie teigia esą klubo apsaugos darbuotojų savivalės aukos, todėl pasiryžę viską paviešinti ir suburti visuomeninę organizaciją „Savigyna“, kuri padėtų žmonėms, susidūrusiems su tokia neteisėta veikla.

Kelmės r. policija ieško prieš keletą metų dingusių žmonių (3)

2014 spalio mėn. 30 d. 17:15
Tomas Guzėjus
Telšių aps. VPK
Kelmės rajono policijos komisariato pareigūnai ieško prieš keletą metų dingusių be žinios vyrų.