Vaikams prieglobstį teikęs 59 m. kaunietis nuteistas už globotinių seksualinį prievartavimąnuteistojo žmona: viskas dėl Kedžių

 (91)
Robertas Daugvilas
Robertas Daugvilas
© DELFI (R.Achmedovo nuotr.)

Kauno apygardos teismas antradienį baigė nagrinėti baudžiamąją bylą, kurioje kaunietis Robertas Daugvila kaltinamas seksualiai išnaudojęs tris mažamečius vaikus. Teismas pripažino 59 metų vyrą kaltu ir septyneriems metams pasiuntė už grotų. Be to, vyriškis savo aukoms turės sumokėti po 5 tūkst. Lt.

Kaltinamajame akte teigiama, kad R. Daugvila laikotarpyje tarp 2003 ir 2007 metų seksualiai prievartavo tris mažamečius globojamus vaikus – du berniukus ir mergaitę, kurių amžius svyravo nuo 2 iki 5 metų.

Kaip DELFI yra sakęs prokuroras Andrius Kiuršinas, vaikai apie patirtą seksualinę prievartą laikinųjų globėjų namuose papasakojo mokykloje pedagogams.

Tuo tarpu kaltinamojo žmona įsitikinusi, kad vaikai seksualinę prievartą galėjo patirti dar prieš patekdami į globėjų šeimą.

„Tai Kedžių išaskaluota tema. Vaikus globojome iš tokių šeimų, kuriuose buvo narkomanai, kapinių vagys, naktimis girtuokliaudavo, amoraliai elgdavosi. Aš pateiksiu teismui dokumentus – nuogus kūnus demonstruodavo. Ir vaikai į mūsų šeimą iš tokių šeimų patekę...“, - yra sakiusi Nijolė Daugvilienė.

Daugvilų šeimoje laikinąjį prieglobstį rasdavo eilė vaikų. N. Daugvilienė tikina, kad labai rūpinosi globotiniais – jei reikdavo, vesdavo ir pas logopedus, ir pas psichiatrus.

Moteris kategoriškai neigia, kad jos vyras galėjo prievartauti mažamečius.

„Aš pasakiau: jūs mano vyro tokiais žodžiais nevadinsite. Aš su savo vyru draugavau nuo 15 metų. Mes susituokėme, kai jam buvo 18 metų. Netrukus bus 40 metų, kai mes vedę. Aš pažįstu vyro kiekvieną gyslą. Mes likome taip apšmeižti... Ir viskas dėl tos eskaluotos Kedžių bylos“, - teigia N. Daugvilienė.

www.DELFI.lt
 
91
Registruoti (0) Anonimiški (91)
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Kriminalai ir nelaimės

Siaubinga kaktomuša Šilutės r.: girtas UAZ vairuotojas rėžėsi į „Audi“ (102)

2015 sausio mėn. 26 d. 02:45
Sekmadienį vakare Šilutės rajone įvyko avarija. Senas UAZ automobilis kaktomuše rėžėsi į „Audi“, abu automobiliai visiškai sumaitoti.

Kuo mažiau langų pastatuose, tuo didesnis nusikalstamumas gatvėse (6)

2015 sausio mėn. 25 d. 20:59
Lietuvoje atliktas tyrimas, kaip miestų planavimas ir dizainas įtakoja nusikalstamumą. Buvo ištirtos kelios teritorijos Vilniuje, Kaune ir Panevėžyje.

Dėl keisto pranešimo Kretingoje įvestas planas „Skydas“ (14)

2015 sausio mėn. 25 d. 18:34
Kretingos M. Valančiaus viešoji biblioteka       kretingosenciklopedija.lt nuotr.
Sekmadienio pavakarę Kretingoje įvestas planas "Skydas". Tai padaryta po anonimo skambučio į Bendrąjį pagalbos centrą.

Kamuoliniai Berlyne koordinavo prabangių parduotuvių plėšikų veiksmus (142)

2015 sausio mėn. 25 d. 18:07
Panašu, kad kelerius metus Lietuvoje ir užsienyje siautėję Kauno „Kamuolinių“ gaujos nariai ilgam sės už grotų. Kaip DELFI jau pranešė, gruodžio mėnesį Berlyne buvo sulaikyti šios gaujos lyderiais laikomi Giedrius Janonis, pravarde Kamuolys, ir Gruzino pravarde išgarsėjęs Andrius Juodis.

Reidas: moteris, tris kartus bandžiusi gauti vairuotojo pažymėjimą, įkliuvo policijai (91)

2015 sausio mėn. 25 d. 13:56
Sekmadienio rytą sostinės pakraštyje, Eišiškių plente, Vilniaus kelių policija surengė reidą. Jo metu baudas užsidirbo ir vairuotojai, ir pėstieji.