Vaikams prieglobstį teikęs 59 m. kaunietis nuteistas už globotinių seksualinį prievartavimąnuteistojo žmona: viskas dėl Kedžių

 (91)
Robertas Daugvilas
Robertas Daugvilas
© DELFI (R.Achmedovo nuotr.)

Kauno apygardos teismas antradienį baigė nagrinėti baudžiamąją bylą, kurioje kaunietis Robertas Daugvila kaltinamas seksualiai išnaudojęs tris mažamečius vaikus. Teismas pripažino 59 metų vyrą kaltu ir septyneriems metams pasiuntė už grotų. Be to, vyriškis savo aukoms turės sumokėti po 5 tūkst. Lt.

Kaltinamajame akte teigiama, kad R. Daugvila laikotarpyje tarp 2003 ir 2007 metų seksualiai prievartavo tris mažamečius globojamus vaikus – du berniukus ir mergaitę, kurių amžius svyravo nuo 2 iki 5 metų.

Kaip DELFI yra sakęs prokuroras Andrius Kiuršinas, vaikai apie patirtą seksualinę prievartą laikinųjų globėjų namuose papasakojo mokykloje pedagogams.

Tuo tarpu kaltinamojo žmona įsitikinusi, kad vaikai seksualinę prievartą galėjo patirti dar prieš patekdami į globėjų šeimą.

„Tai Kedžių išaskaluota tema. Vaikus globojome iš tokių šeimų, kuriuose buvo narkomanai, kapinių vagys, naktimis girtuokliaudavo, amoraliai elgdavosi. Aš pateiksiu teismui dokumentus – nuogus kūnus demonstruodavo. Ir vaikai į mūsų šeimą iš tokių šeimų patekę...“, - yra sakiusi Nijolė Daugvilienė.

Daugvilų šeimoje laikinąjį prieglobstį rasdavo eilė vaikų. N. Daugvilienė tikina, kad labai rūpinosi globotiniais – jei reikdavo, vesdavo ir pas logopedus, ir pas psichiatrus.

Moteris kategoriškai neigia, kad jos vyras galėjo prievartauti mažamečius.

„Aš pasakiau: jūs mano vyro tokiais žodžiais nevadinsite. Aš su savo vyru draugavau nuo 15 metų. Mes susituokėme, kai jam buvo 18 metų. Netrukus bus 40 metų, kai mes vedę. Aš pažįstu vyro kiekvieną gyslą. Mes likome taip apšmeižti... Ir viskas dėl tos eskaluotos Kedžių bylos“, - teigia N. Daugvilienė.

www.DELFI.lt
 
91
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Kriminalai ir nelaimės

Vilniuje, logistikos įmonėje, žuvo darbininkas pildoma (1)

2014 spalio mėn. 20 d. 15:21
Pirmadienio popietę į logistikos įmonę Vilniaus pakraštyje skubėjo medikai ir policijos pareigūnai. Pranešta, kad nukrito vyras.

Norėjo nusipirkti amerikietišką svajonę: liko ir be pinigų, ir be automobilių (6)

2014 spalio mėn. 20 d. 14:41
Mažai naudotus automobilius į Lietuvą iš Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) klientams žadėjęs sostinės verslininkas įklimpo į tokią duobę, iš kurios iki šiol negali išbristi: jį persekioja daugiau kaip pusės milijono litų skola.

Kaune dėl rastų granatų uždaryta judri gatvė (26)

2014 spalio mėn. 20 d. 14:25
Sprogmenų karštligė Kaune tęsiasi. Pirmadienį pranešta apie rastus įtartinus daiktus Lietuvos sveikatos mokslų universiteto (LSMU) padalinyje A. Mickevičiaus gatvėje.

Pasieniečiai iškratė baltarusio kišenes, radinys to buvo vertas (9)

2014 spalio mėn. 20 d. 13:25
Pasieniečiai iškratė baltarusio kišenes, radinys to buvo vertas
VSAT
Raigardo punkte pasieniečiai sulaikė baltarusį, kuris į savo šalį iš Lietuvos bandė išvežti nedeklaruotus grynuosius pinigus už maždaug 117 tūkst. litų. Dabar užsieniečiui gresia bauda arba laisvės atėmimas iki 8 metų.

Klaipėdos policija ieško įtariamojo (6)

2014 spalio mėn. 20 d. 12:50
Klaipėdos policija ieško įtariamojo
Klaipėdos aps. VPK
Klaipėdos miesto antrajame policijos komisariate atliekamas ikiteisminis tyrimas dėl liepos 28 d. prekybos centro parduotuvėje galimai pavogto mobiliojo ryšio telefono.