Vaikams prieglobstį teikęs 59 m. kaunietis nuteistas už globotinių seksualinį prievartavimąnuteistojo žmona: viskas dėl Kedžių

 (91)
Kauno apygardos teismas antradienį baigė nagrinėti baudžiamąją bylą, kurioje kaunietis Robertas Daugvila kaltinamas seksualiai išnaudojęs tris mažamečius vaikus. Teismas pripažino 59 metų vyrą kaltu ir septyneriems metams pasiuntė už grotų. Be to, vyriškis savo aukoms turės sumokėti po 5 tūkst. Lt.
Robertas Daugvilas
Robertas Daugvilas
© DELFI (R.Achmedovo nuotr.)

Kaltinamajame akte teigiama, kad R. Daugvila laikotarpyje tarp 2003 ir 2007 metų seksualiai prievartavo tris mažamečius globojamus vaikus – du berniukus ir mergaitę, kurių amžius svyravo nuo 2 iki 5 metų.

Kaip DELFI yra sakęs prokuroras Andrius Kiuršinas, vaikai apie patirtą seksualinę prievartą laikinųjų globėjų namuose papasakojo mokykloje pedagogams.

Tuo tarpu kaltinamojo žmona įsitikinusi, kad vaikai seksualinę prievartą galėjo patirti dar prieš patekdami į globėjų šeimą.

„Tai Kedžių išaskaluota tema. Vaikus globojome iš tokių šeimų, kuriuose buvo narkomanai, kapinių vagys, naktimis girtuokliaudavo, amoraliai elgdavosi. Aš pateiksiu teismui dokumentus – nuogus kūnus demonstruodavo. Ir vaikai į mūsų šeimą iš tokių šeimų patekę...“, - yra sakiusi Nijolė Daugvilienė.

Daugvilų šeimoje laikinąjį prieglobstį rasdavo eilė vaikų. N. Daugvilienė tikina, kad labai rūpinosi globotiniais – jei reikdavo, vesdavo ir pas logopedus, ir pas psichiatrus.

Moteris kategoriškai neigia, kad jos vyras galėjo prievartauti mažamečius.

„Aš pasakiau: jūs mano vyro tokiais žodžiais nevadinsite. Aš su savo vyru draugavau nuo 15 metų. Mes susituokėme, kai jam buvo 18 metų. Netrukus bus 40 metų, kai mes vedę. Aš pažįstu vyro kiekvieną gyslą. Mes likome taip apšmeižti... Ir viskas dėl tos eskaluotos Kedžių bylos“, - teigia N. Daugvilienė.

www.DELFI.lt
Savaitės naujienų prenumerata
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Kriminalai ir nelaimės

Iš Panevėžio į Vokietiją dirbti išvykęs jaunas vyras dingo be žinios (6)

Gegužės 17 d. iš Panevėžio į Vokietiją dirbti išvyko ir dingo be žinios Mantas Pėželis, gimęs 1988-10-31.

Kelyje Vilnius-Kaunas dėl avarijos ėmė formuotis spūstis Raseinių r. - dar viena avarija (27)

Iš Vilniaus į Kauną ketvirtadienį vakare važiavę žmonės sulaukė kantrybės išbandymo. Dėl kelių automobilių avarijos apie 18.30 val. ėmė formuotis spūstis. Kiek anksčiau Raseinių rajone įvykusi avarija taip pat buvo sutrikdžiusi eismą. Laimei, žūčių išvengta.

Ieškomas iš Lietuvos edukologijos universiteto bendrabučio dingęs jaunuolis (12)

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Vilniaus miesto pirmasis policijos komisariatas ieško dingusio be žinios Tado Norkaus (gimusio 1994 m.). Birželio 28 d. dvidešimt dvejų metų jaunuolis išėjo iš Lietuvos edukologijos universiteto bendrabučio Studentų g., Vilniuje, ir iki šiol negrįžo.

Žmogžudystės Skaistakalnio parke: tai buvo kruvinos girtų nepilnamečių linksmybės (10)

Du jaunus panevėžiečius teismas ketvirtadienį pripažino kaltais dėl itin žiauraus nužudymo miesto parke. Kadangi abu jie nusikaltimo padarymo metu buvo nepilnamečiai, maksimali jiems grėsusi bausmė – perpus trumpesnė, nei suaugusiems žudikams.

Kraupus išpuolis Klaipėdoje – parduotuvėje mirtinai subadyta moteris (104)

Ketvirtadienį Klaipėdoje įvykdytas kraupus nusikaltimas – dėvėtų drabužių parduotuvėje mirtinai subadyta 40 metų moteris.