Vagis nusprendė gyvas nepasiduoti

 (5)
Ketvirtadienio naktį, apie 2 val., viena sostinės Braškių g. gyventoja per buto langą pastebėjo du spaudos kioską bandžiusius apvogti asmenis. Išėjusi į balkoną moteris įspėjo, jog iškvies policiją, jei šie nesiliaus.
Tačiau vyrai toliau laužėsi į kioską. Juos bandžiusi sudrausminti moteris yra saugos tarnybos "Falck security" darbuotoja. Ji apie plėšikus nedelsdama pranešė kolegoms. Po kelių minučių įvykio vieton atvažiavo šios tarnybos ekipažas bei policijos patruliai, tačiau plėšikų jau nebuvo.

"Falck security" darbuotojai bei policininkai ėmėsi jų ieškoti. Apžiūrėję visą rajoną, jie vyrus pastebėjo Žaliųjų ežerų gatvėje. Vienas sėdėjo ant suoliuko. Jį policininkai sulaikė iškart. Netoliese stovėjęs antrasis pradėjo bėgti ir dingo tamsoje. Pasišviesdami prožektoriais privačios saugos tarnybos bei policijos darbuotojai bėglį pastebėjo medyje.

Paliepus nulipti žemyn, žmogus pradėjo keiktis ir grasinti pareigūnams. Į medį įsikoręs vyras reikalavo palikti jį ramybėje ir tvirtino persipjausiąs venas arba papjausiąs visus bandančius jį nukelti. Patriukšmavęs nurimo.

Medį geriau apšvietę persekiotojai pamatė, jog vyras parišęs ant šakos savo diržą ir pasikoręs.

Savižudis nedelsiant buvo nukeltas, iškviesta greitoji medicinos pagalba. Atvažiavę medikai konstatavo sunkią vyriškio būklę. Jis buvo nuvežtas į Raudonojo Kryžiaus ligoninės reanimacijos skyrių.

Nustatyta, jog pasikarti bandžiusiam plėšikui - 48 metų Juzefui Gėgliui pažeistos smegenys.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kriminalai ir nelaimės

Prie pat Telšių susidūrė autobusas ir lengvasis automobilis, abu nuslydo į griovį (12)

Spalio 24 d., pirmadienį, 18.06 val. kelyje Šiauliai-Telšiai, netoli įvažiavimo į Telšių miestą, tarpmiestinio autobuso Biržai-Klaipėda vairuotojas, pirminiais duomenimis, nepraleido į kairę pusę sukančio lengvojo automobilio ir su juo susidūrė. Autobuse buvę apie 30 žmonių rimtesnių sužalojimų nepatyrė. Iš pradžių buvo pranešta, kad medikai išvežė vieną žmogų iš lengvojo automobilio, vėliau paaiškėjo, kad sužaloti du.

Prasižengusiųjų šūviai į juos besivejantį policijos ekipažą (7)

Policija Maderoje, Kalifornijos valstijoje, paviešino kameros automobilio prietaisų skyrelyje nufilmuotą medžiagą – kaip iš automobilio, kurį vijosi policija, buvo šaudoma į teisėsaugininką.

Po milžiniško gaisro Radviliškyje imta ieškoti kaltų gyventojai prašo atlyginti žalą  (28)

Spalį Radviliškyje bendrovės „Gairelita“ teritorijoje kilusio didžiulio gaisro aplinkybės bus išsamiai ištirtos, praneša ikiteisminį tyrimą pradėjusi Šiaulių apygardos Šiaulių apylinkės prokuratūra.

Draugas sustabdė nuo žmogžudystės, tačiau dėl nusikaltimo iš aistros vis tiek teks kalėti (4)

Klaipėdos apygardos teismas praneša, kad pirmadienį skyrė trejų metų laisvės atėmimo bausmę 45 metų S. K., kuris, įtaręs, kad sugyventinė neištikima, rengėsi ją nužudyti, taip pat prieš ją smurtavo bei neteisėtai disponavo šaunamuoju ginklu ir šaudmenimis.

Neblaivus vyrukas pavežiojo seserį: per avariją jai lūžo stuburo slankstelis (6)

Spalio 23 d. 19.15 val. Joniškio r., Jauneikių k., kelyje Joniškis-Linkaičiai-Staneliai-Gruzdžiai, neblaivus (0,9 prom.) ir neturintis teisės vairuoti vaikinas, gimęs 1996 m., vairavo automobilį „Volvo V70“, nepasirinko saugaus važiavimo greičio, nesuvaldė jo, nuvažiavo nuo kelio ir atsitrenkė į medį.