Turkas prisipažino nudūręs futbolo aistruolį

Sulaikytasis turkas Ali Umit Demir (Ali Unitas Demiras) prisipažino trečiadienio vakarą gatvės muštynėse Stambule peiliu nudūręs vieną iš dviejų žuvusių "Leeds United" futbolo klubo aistruolių anglų, penktadienį pranešė Turkijos sostinės policija.
Kuris anglas - Christopher Lotfus (Kristoferis Loftusas) ar Kevin Speight (Kevinas Spaitas) - tapo sulaikytojo auka, dar aiškinamasi.

Pasak Stambulo policijos, surastas ir nusikaltimo įrankis peilis.

Trečiadienio vakarą per gatvės muštynes Stambule peiliu mirtinai buvo subadyti du Anglijos klubo "Leeds United", kuris ketvirtadienį 0:2 pralaimėjo pirmąsias UEFA taurės pusfinalio rungtynes "Galatasaray" vienuolikei, aistruoliai.

Policija kvočia dar penkis sulaikytus Turkijos piliečius, dviejų įtariamųjų ieškoma.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kriminalai ir nelaimės

Šiauliuose ieškoma moteris, kuriai parūpo svetima piniginė (1)

Šiaulių miesto ir rajono komisariato pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą dėl Šiauliuose, Tilžės g., esančioje parduotuvėje „Savas Rūbas“ padarytos vagystės. Spalio 14 d. apie 16.00 val. iš moters kuprinės buvo pavogta piniginė. Vaizdo kameros užfiksavo įtariamąją.

Apžiūrėkite, ką aptiko Kauno pareigūnai, gal jų pričiupta kišenvagė apšvarino ir Jus (4)

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Kauno apskr. VPK) Kauno miesto Žaliakalnio policijos komisariate atliekamas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 178 str. 2 d., dėl kišenvagystės.

Įsižiūrėkite į nufilmuotą moterį: šalia jos buvę žmonės dažnai praranda pinigus (4)

Spalio 19 d. apie 15 val. Vilniaus H. Manto gatvėje buvo sulaikyta policijai gerai žinoma 42-jų metų amžiaus čigonė kišenvagė.

Dėl eismo įvykio pirmą kartą nuteistas pėsčiasis, susidūręs su važiuojančiu dviratininku (357)

Dviračių take į perspėjamuosius signalus nereagavęs ir su dviratininku susidūręs 20 metų studentas iš Kretingos nuteistas dėl vos tragiškai nepasibaigusio eismo įvykio. Tai pirmasis toks nuosprendis Lietuvos istorijoje.

Pakaunėje – automobilio „Opel“ ir autobuso kaktomuša (23)

Vyraujant sudėtingoms oro sąlygoms pakaunėje pasipylė avarijos. Gana laimingai baigėsi grėsminga situacija pakaunėje, Išlaužo miestelyje – į priešpriešinę eismo juostą išstumtas „Opel Zafira“ automobilis rėžėsi į autobusą.