Trakų rajone muitinės kriminalistai vėl sulaikė didžiulę – 1,3 mln. eurų vertės kontrabandą

 (7)
Tęsdami ikiteisminį tyrimą dėl liepos pradžioje Trakų rajone aptiktos 2,5 mln. eurų vertės cigarečių kontrabandos, muitinės kriminalistai praėjusią savaitę ten pat sulaikė dar vieną įspūdingą nelegalių cigarečių krovinį. Šįsyk pareigūnams įkliuvo 439 tūkst. pakelių neaiškios kilmės rūkalų.
© MKT

Liepos 11 d. Muitinės kriminalinės tarnybos (MKT) pareigūnai vėl patikrino viename Trakų rajono kaimų esantį sandėlį. Pareigūnų įtarimus sukėlė čia sandėliuojamos vienos įmonės cigaretės, aptikta 378 tūkst. pakelių „Richman“ ir 61 tūkst. pakelių „Brass“ cigarečių, praneša MKT.

Visos cigaretės be banderolių, jų kilmė neaiški, tačiau preliminariais duomenimis rūkalai gali būti pagaminti Jungtiniuose Arabų Emyratuose ir Kinijoje. Bendra sulaikytos kontrabandos vertė – 1 mln. 305 tūkst. eurų.

MKT Vilniaus skyriuje tęsiamas ikiteisminis tyrimas dėl kontrabandos ir muitinės apgaulės, tyrimo metu iš viso jau sulaikyta 1 mln. 459 tūkst. pakelių cigarečių, kurių vertė – beveik 4 mln. eurų. Tyrimui vadovauja Vilniaus apygardos prokuratūra.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kriminalai ir nelaimės

Per plauką nuo sprogimo: prie degalinės pakilo vandenilio peroksido stulpas (5)

Kinijos Liaoningo provincijoje pirmadienį netoliese degalinės iš cisternos ėmė veržtis itin degus vandenilio peroksidas. Skelbiama, kad sprogimo pavyko per plauką išvengti.

Vilniuje pagrobtas ir rūsyje įkalintas vyras: naujos kartos nusikaltėlius sužlugdė žiopla klaida (99)

Pagrobtą ir rūsyje su antrankiais surakintą vilnietį sodų bendrijoje įkalinę jaunieji nusikaltėliai tikėjosi pralobti iš jo banke saugomų pinigų, tačiau dėl nepatyrimo padarė esminę klaidą – nepastebėjo, kad įkaitas kojinėje yra paslėpęs mobiliojo ryšio telefoną.

Amerikietis bulvių traškučių dėžutėse slėpė kobras (1)

Antradienį Los Andžele buvo sulaikytas vyras, kuris, kaip teigia vietos kaltintojai, į Jungtines Valstijas įvežė tris itin nuodingas kobras, kurias slėpė bulvių traškučių dėžutėse.

Klaipėdos policija įtaria, kas puldinėja moteris Smiltynės paplūdimyje (11)

Gegužės 16 d., apie 14.30 val., Klaipėdoje, Smiltynės moterų pliaže, nepažįstamas vyriškis užpuolė ir sumušė kopose besiilsėjusią moterį bei pripurškė jai į akis ašarinių dujų. Liepos 15 d., apie 15.30 val., Smiltynės moterų pliaže tas pats vyriškis užpuolė ir sumušė savo pažįstamą moterį bei purškė jai į veidą ašarinių dujų.

Nuo persigėrimo ligoninėje mirė vienas „Vilniaus brigados“ įkūrėjų bei vadeivų (126)

Liepos 24 d. Vilniuje, Santaros klinikose, reanimacijoje mirė praeityje itin garsus nusikaltėlis, vienas artimiausių „Vilniaus brigados“ vadeivų, Boriso Dekanidzės padėjėjų, Viktoras Polonskis, pravarde „Vesnuška“ (gim. 1960 m.).