Telšių rajone policijai teko vaikytis girtutėlį traktorininką

 (18)
Kovo 17 d. 13.25 val. Telšių rajono Kantenių kaimo ribose policijos pareigūnų reikalavimui sustoti nepakluso ir padidinęs greitį nuvažiavo traktorius „Belorus“. Traktorių palikęs prie miško vairuotojas pabėgo, tačiau netrukus grįžo.
© NMA

Paaiškėjo, kad traktoriaus vairuotojas yra visiškai girtas - alkoholio matuoklis parodė 3,46 promilės. Išaiškėjo ir tai, kad jaunas vyriškis neturi vairuotojo pažymėjimo. Jį prieš kurį laiką jau praradęs už vairavimą neblaiviam. Traktorius, kuriuo be teisių važiavo girtas vyras, nebuvo apdraustas.

Anot pareigūnų, girtam traktorininkui pavyko pabėgti, nes jis įsuko į pažliugusį lauko keliuką, kuriuo lengvieji policijos automobiliai negalėjo pravažiuoti. Teko kviesti pastiprinimą.

Policininkai traktoriaus vėžėmis atsekė iki pamiškėje paliktos technikos. Čia pareigūnus girtas vyriškis ir pasitiko. Jis neneigė vairavęs traktorių, prašė jo neatimti vis užsimindamas, kad atsilygins. Pareigūnų įspėjimų, kad bandymas papirkti - nusikaltimas, žmogus neklausė ir bandė įsiūlyti pinigų.

Traktorių vairavęs K. J. (gim. 1989 m.), tarnybiniame policijos automobilyje buvusiems Telšių policijos Magistralinių kelių priežiūros būrio patruliui S. P. (gim. 1971 m.) ir vyr. patruliui P. Š. (gim. 1972 m.), siūlė 400 litų kyšį (pinigus padėjo į tarp sėdynių esančią daiktų dėtuvę).

Vyriškiui, kuris be teisių girtas vairavo neapdraustą traktorių, pabėgo nuo pareigūnų, o vėliau bandė juos papirkti, gresia ir administracinė, ir baudžiamoji atsakomybė.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kriminalai ir nelaimės

Iš pelkės miške išgelbėtas senolis iki žemės lenkiasi pareigūnams

Trečiadienį po pietų ant kojų buvo sukeltos Šiaulių policijos pajėgos - pareigūnai miške ieškojo uogauti išėjusio ir pelkėtoje vietovėje pasiklydusio senolio. Laimė, vyras surastas sveikas ir gyvas. Jis po poros dienų policijai atsiuntė ranka rašytą padėką.

Vilniaus kelių policija ieško liudytojų

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato (Vilniaus apskr. VPK) kelių policija ieško eismo įvykio liudininkų.

Baisi nelaimė Vileikių kaime: tvenkinyje nuskendo 8 metų berniukas (3)

Liepos 20-osios vakare, 21.18 val., Telšių apskrities policija ugniagesiams gelbėtojams pranešė, kad Kelmės r., Pakražančio sen., Vileikių kaime, reikalinga pagalba ieškant skenduolio.

Garbaus amžiaus šiauliečių pora apmulkino telefoninius sukčius (2)

Kai liepos 18-osios popietę Šiauliuose, Vytauto g., gyvenantis vyras išgirdo savo sutuoktinės pokalbį fiksuoto ryšio telefonu, iš karto sukluso. Žmona kalbėjosi su dukra apie pastarąją ištikusią nelaimę - griūdama sužalojo mergaitę ir jai reikalingi pinigai sužalotosios gydymo išlaidoms padengti.

Negirdėtas sukčiavimo būdas: pakvietė folklorinį ansamblį į festivalį (6)

Panevėžio apskrities policija liepos 11 d. gavo folklorinio ansamblio pareiškimą, kad prieš pusmetį - 2016-ųjų gruodžio 23 d. - gavo oficialų pakvietimą iš bendrovės dėl dalyvavimo festivalyje. Už apgyvendinimą bei kitas paslaugas į bendrovės sąskaitą pervedė pinigus.