Kauno apygardos prokuratūra baigė ikiteisminį tyrimą dėl praėjusį birželį Karmėlavoje įvykdytų smurtinių nusikaltimų prieš kelias moteris - jos buvo žiauriai sumuštos bei išžagintos. Labai sunkių nusikaltimų ikiteisminio tyrimo organizavimo skyriaus prokuroras surašė kaltinamąjį aktą dviem Karmėlavos miestelio gyventojams, vienas iš kurių - nepilnametis.
Kaltinimai dėl sunkių kūno sužalojimų, išžaginimų bendrininkų grupėje, plėšimų bei viešosios tvarkos pažeidimo pareikšti niekur nedirbančiam, nevedusiam, jau du kartus teistam Vladimirui Ruseckiui (g. 1984 m.) bei šešiolikmečiui A. T., pranešė Kauno apygardos prokuratūra.

Praėjusių metų birželio 16-osios vakarą, apie 23.30 val. Kauno rajone, Karmėlavoje, netoli Pašlapių gatvės 6-ojo namo esančiuose krūmuose buvo užpultos dvi kartu ėjusios moterys. Jos buvo sumuštos kirvakočiu bei išžagintos.

Iš nukentėjusiųjų užpuolikai pagrobė mobiliojo ryšio telefoną bei rankines su jose buvusiais daiktais. Kartu buvo pagrobti ir vienoje rankinėje buvę nukentėjusiosios dokumentai.

Tyrimo metu buvo nustatyta, kad vienai iš nukentėjusiųjų užpuolikai sudavė 13, o kitai - 6 smūgius į įvairias kūno vietas. Moterims diagnozuotas nesunkus sveikatos sutrikdymas.

Po aštuonių dienų, birželio 24-ąją, Karmėlavos apylinkes pašiurpino naujas nusikaltimas. Krūmuose prie Vilniaus gatvės 4-ojo namo buvo rastos dvi stipriai sumuštos moterys. Kaip vėliau nustatyta, nusikaltėlių aukomis tapo į namus ėjusios motina ir dukra. Į įvykio vietą iškviesti medikai ir pareigūnai aukas rado griovyje, sunkios būklės, stipriai sumuštas, apiplėštas, išrengtas. Iš moterų buvo pagrobtas mobiliojo ryšio telefonas ir 5 litai.

Greitosios medicinos pagalbos automobiliu nukentėjusiosios buvo nuvežtos į Kauno medicinos universiteto akademines klinikas.

Tyrimo metu ekspertai nustatė, kad moterys buvo išžagintos, joms padarytos sunkios galvos smegenų traumos, suduodant smūgius kietu buku daiktu į smilkinio sritį. Jos taip pat patyrė daug kitų sužalojimų įvairiose kūno vietose.

Tą pačią naktį prieš minėtą nusikaltimą, apie 1 val. prie pėsčiųjų perėjos, esančios netoli 4-ojo Vilniaus gatvės namo Karmėlavoje, neblaivus vyras be jokios priežasties užpuolė praeivius. Mosuodamas kirvakočiu, jis moteriai sužalojo plaštaką, o jos draugui smogė į galvą. Užpultiesiems buvo nustatytas nedidelis sveikatos sutrikdymas.

Baudžiamoji byla perduota nagrinėti Kauno apygardos teismui.

Artimiausiomis dienomis Kauno rajono apylinkės teisme turėtų būti pradėta nagrinėti dar viena baudžiamoji byla, kurioje tie patys Karmėlavos gyventojai kaltinami kitais nusikaltimais.

ELTA
Kopijuoti, platinti, skelbti agentūros ELTA informacijas ir fotoinformacijas be raštiško agentūros ELTA sutikimo draudžiama.
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Top naujienos

Gilyn į Rusiją. Vaizdas pro langą į Europą: Baltijos regionas Kremliui – tik viena jo baisios strategijos detalė (38)

Su rusų ekonomistu, žurnalistu Dmitrijumi Travinu DELFI susitiko Europos universitete Sankt...

Paėmusieji būsto paskolas viliojami galimybe sutaupyti nemenką sumą (37)

Tūkstančiai šalies gyventojų įsigydami nuosavą būstą skolinosi pinigų iš bankų....

Azija kuria savo pasaulio tvarką (100)

Pastaruoju metu daug pasakyta apie tai, kaip Donaldo Trumpo administracijos politika kertasi su tuo,...

Oftalmologė perspėja: jei nieko nekeisime, mūsų vaikai ligos neišvengs (2)

Mūsų darbas ir poilsis dažniausiai susiję su informacijos apdorojimu – analizuojame ataskaitas,...

Blogiausia prognozė išsipildė: ledo slinkimas paspartėjo (21)

Prognozuojama, kad Grenlandijos ledynai artimiausiais metais tirps sparčiau, nors pastaruoju metu...

„Alfa Romeo Stelvio“: perėja į vairuotojo pasaulį (3)

2757 metrų aukštyje Italijos kalnuose, netoli Šveicarijos, esanti perėja, kurioje – net 48-ių...

Orai: pajusime tikrą rudens alsavimą (18)

Iki pat savaitės pabaigos šalyje išsilaikys gaivūs orai , dažnai varvės dangus, įsismarkaus...

Traukinys Maskva-Vladivostokas: lietuviai juo vyko, tikėdamiesi nuotykių ir problemų (279)

Šią vasarą aš – Tadas, ir mano brolis Mantas, atostogoms nusprendėme pasirinkti kiek...

Geriausi pusryčiai norintiems sulieknėti (5)

Norintys mesti svorį gali lengviau atsikvėpti – šį kartą nereikės valgyti nieko neįprasto. Ir...

Atlikėjas iš P. Afrikos GSLIM žmoną ir ramybę rado Lietuvoje: dar visai neseniai ten mūsų santykiai būtų buvę nelegalūs (126)

Pusę metų Lietuvoje gyvenantis dainininkas iš Pietų Afrikos GSLIM (Gabriel Sweet Life In Music)...