Tadžikijos prekybos atstovo garaže - 10 kg heroino

Kazachstano specialiųjų tarnybų darbuotojai Almatoje Tadžikijos prekybos atstovo Kazachstane garaže surado 10 kg heroino. Tai žurnalistams spaudos konferencijoje antradienį pranešė Almatos nacionalinio saugumo komiteto departamento viršininkas Rachatas Alijevas.
Pasak jo, paimta heroino siunta - "ne paskutinė", narkotikų paieškos operacija tęsiama.

Specialiųjų tarnybų darbuotojai praėjusį sekmadienį dviejuose automobiliuose, priklausančiuose Tadžikijos prekybos atstovui Kazachstane, surado 62 kg heroino, 54 tūkst. dolerių ir banko čekį 1 mln.261 tūkst. Anglijos svarų sterlingų.

Šiuo metu specialiosios tarnybos yra sulaikiusios 5 Tadžikistano piliečius. Jie kaltinami narkotikų kontrabanda ir nusikalstamos grupuotės organizavimu.

R. Alijevas pažymėjo, kad Nacionalinio saugumo komitetui nerimą kelia tai, kodėl Uzbekijos, Tadžikistano ir Kazachstano pasieniečiai bei muitinės praleido automobilius su narkotikais.

Pasak jo, radus heroino Tadžikijos ambasados automobiliuose, išaiškintas vienas heroino gabenimo iš Afganistano per Tadžikiją kanalų. Dalis narkotikų buvo platinami Almatoje, o dalį buvo ketinama išvežti į Rusiją ir Vakarų Europos šalis.

R. Alijevo nuomone, "narkotikų prekeiviai tiesiog suįžūlėjo ir naudojasi įvairiomis priedangomis". Jis patikino žurnalistus, jog nepriklausomai nuo to, ar tai bus diplomatinė misija, muitinė ar policija - mes visas šias priedangas išaiškinsime, kad mūsų miestas būtų saugus".

Iš viso per pastarąjį pusmetį specialiosios tarnybos Almatoje konfiskavo iš neteisėtos apyvartos apie 3 tonas narkotikų.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kriminalai ir nelaimės

Prasižengusiųjų šūviai į juos besivejantį policijos ekipažą

Policija Maderoje, Kalifornijos valstijoje, paviešino kameros automobilio prietaisų skyrelyje nufilmuotą medžiagą – kaip iš automobilio, kurį vijosi policija, buvo šaudoma į teisėsaugininką.

Po milžiniško gaisro Radviliškyje imta ieškoti kaltų gyventojai prašo atlyginti žalą  (15)

Spalį Radviliškyje bendrovės „Gairelita“ teritorijoje kilusio didžiulio gaisro aplinkybės bus išsamiai ištirtos, praneša ikiteisminį tyrimą pradėjusi Šiaulių apygardos Šiaulių apylinkės prokuratūra.

Draugas sustabdė nuo žmogžudystės, tačiau dėl nusikaltimo iš aistros vis tiek teks kalėti (3)

Klaipėdos apygardos teismas praneša, kad pirmadienį skyrė trejų metų laisvės atėmimo bausmę 45 metų S. K., kuris, įtaręs, kad sugyventinė neištikima, rengėsi ją nužudyti, taip pat prieš ją smurtavo bei neteisėtai disponavo šaunamuoju ginklu ir šaudmenimis.

Neblaivus vyrukas pavežiojo seserį: per avariją jai lūžo stuburo slankstelis (4)

Spalio 23 d. 19.15 val. Joniškio r., Jauneikių k., kelyje Joniškis-Linkaičiai-Staneliai-Gruzdžiai, neblaivus (0,9 prom.) ir neturintis teisės vairuoti vaikinas, gimęs 1996 m., vairavo automobilį „Volvo V70“, nepasirinko saugaus važiavimo greičio, nesuvaldė jo, nuvažiavo nuo kelio ir atsitrenkė į medį.

Klaipėdos Ievos Simonaitytės mokykla vėl tapo taikiniu (5)

Pirmadienį Klaipėdos Ievos Simonaitytės mokykloje popietę teko nutraukti pamokas. Pranešta apie galima pavojų. Nors didelė tikimybė, kad pranešimas melagingas, nereaguoti į jį mokyklos vadovai negali.