"Švyturį" šantažuoja akcininkas

 (1)
"Taip mus šantažuodami nieko nepasieks, nes akcijų už prašomą kainą nesirengiame pirkti",– tikina Tomas Kučinskas, AB "Švyturys" generalinis direktorius.

Rašte, adresuotame Tomui Kučinskui, "Švyturio" generaliniam direktoriui, rašoma, kad AB "Švyturys" akcininko "pozicija yra prieš bendrovės reorganizavimą, nes tai turės neigiamos įtakos įmonės skaidrumui bei smulkių akcininkų interesų apsaugai".

"Iki akcininkų susirinkimo aš perleisiu savo turimų akcijų kiekį, nebent jų paketas būtų nupirktas už 200.000 Lt",– sakoma akcininko rašte.

Nepasirašęs asmuo nurodo, kad atsakymo lauks iki balandžio 19 d. Užsislaptinęs akcininkas VŽ žurnalistui sakė: "Norime, kad danai pagalvotų, jog gal verta, kad Vertybinių popierių biržoje suktųsi bendrovės akcijos".

"Mes esame draugiškai nusiteikę "Švyturio" atžvilgiu, todėl dėl akcijų kainos galvosime", – kalbėjo jis ir neigė, jog kaina jau yra nurodyta.

Balandžio 26 d. vyksiančio įmonės akcininkų susirinkimo darbotvarkėje yra numatyta svarstyti "Švyturio" reorganizavimą į uždarąją akcinę bendrovę.

Ponas Kučinskas sako, kad sprendimas bus priimtas, tačiau jeigu grasinimas bus įvykdytas, nebus galima sprendimo įgyvendinti.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kriminalai ir nelaimės

Kraupus nusikaltimas: pareigūnas nužudė kūdikį ir žmoną, nes įtarė, kad ji neištikima (3)

Sverdlovsko srityje atliekamas tyrimas dėl moters ir naujagimio nužudymo, o nusikaltimą, kaip įtariama, įvykdęs specialiųjų tarnybų pareigūnas. Remiantis viena iš keliamų versijų, Federalinės saugumo tarnybos (FST) tarnautojas nužudė namiškius būdamas apsvaigęs nuo narkotikų.

Šiauliuose ieškomos nemokios moterys, gal žinote, kas jos? (5)

Šiaulių miesto ir rajono komisariato pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą dėl vagystės iš parduotuvės „Drogas“ Šiauliuose.

Raseinių rajone per avariją lengvojo automobilio vairuotoją prispaudė nuolaužos (6)

Penktadienį 14 val. 13 min. bendruoju pagalbos telefono numeriu 112 gautas pranešimas, kad Raseinių rajone, Ariogalos seniūnijoje, Turbinavos kaime, įvykęs auto įvykis, susidūrė lengvasis automobilis su sunkiasvore transporto priemone, yra prispaustas žmogus.

Kriminalistai pričiupo „Žydą“ ir „Šaibą“, kurį laiką sostinėje bus ramiau (41)

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos Nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos pareigūnams su įkalčiais įkliuvę gerai žinomi kišenvagiai atsidūrė areštinėje.

JAV pakrančių apsaugos pareigūnai konfiskavo 17 tonų kokaino

JAV San Diego karinėje jūrų laivyno bazėje pakrančių apsaugos pareigūnai žurnalistams parodė pastarųjų mėnesių laimikį - 17,6 tonų kokaino, kurio vertė juodojoje rinkoje – 560 mln. dolerių.