Sustabdyta kyšininkavimu kaltinamos buvusios teisėjos byla

 (2)
Vilniaus apygardos teismas penktadienį sustabdė teisiamos už kyšio priėmimą buvusios teisėjos Eglės Milinienės baudžiamąją bylą, kol psichiatrijos ekspertai tirs teisiamosios sveikatą.
Baudžiamoji byla sustabdyta iki birželio 26 dienos. Per tą laiką psichiatrijos ekspertai E. Milinienei turėtų atlikti teismo psichiatrinę psichologinę ekspertizę.

Vilniaus apygardos teismas psichiatrijos ekspertų prašo išsiaiškinti, ar E. Milinienei anksčiau diagnozuota liga - išsėtinė sklerozė - progresuoja, ar yra nepagydoma, ar teisiamoji sirgo šia liga nusikaltimo padarymo metu, ar dabar teisiamoji supranta savo veiksmus, ar gali duoti parodymus ir stoti prieš teismą.

Paskirti teismo ekspertizę E. Milinienei ankstesniame teismo posėdyje paprašė jos advokatas Adomas Liutvinskas. E. Milinienė teismui teigė, kad dėl blogos sveikatos būklės ji negali dalyvauti teismo posėdžiuose.

Tenkinti prašymą teismas nusprendė suabejojęs, ar E. Milinienė gali dalyvauti procese, nes liga buvo diagnozuota dar iki parengtinio tardymo, o aplinkybė, ar E. Milinienė gali dalyvauti teismo procese, per parengtinį tardymą nebuvo tiriama.

Netrukus po teisėjos sulaikymo 1998 metų rudenį paaiškėjo, kad E. Milinienė serga išsėtine skleroze. Buvusi teisėja teigia, kad dėl šios ligos iki šiol gydosi ligonininėse, jos sveikata blogėja.

Buvusi Vilniaus 4-sios apylinkės teismo teisėja E. Milinienė buvo sulaikyta 1998 metų spalį, įtarus 15,5 tūkstančių JAV dolerių kyšio paėmimu.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kriminalai ir nelaimės

Mergaites prievartavęs paauglys pareiškė, kad jos atrodė „normaliai“ (102)

Kėdainių gyventojai galės būti bent kiek ramesni – mažamečių išnaudotojas ir prievartautojas aštuoneriems metams pasiųstas už grotų.

Įžūli vagystė: dienos metu išlaužtas langas, išnešta kone 26 tūkst. eurų (11)

Kėdainių rajone gyvenanti moteris dienos metu pastebėjo išlaužtą langą. Patikrinusi namus ji suprato, kas įvyko.

Po kelių lauktų laiškų nelaukti svečiai: panevėžiečio namus iškrėtė Muitinės kriminalistai (14)

Panevėžyje nuteistas 26 metų A. J., iš užsienio „pabandymui“ atsisiuntęs įvairių narkotinių bei psichotropinių medžiagų – smulkintų kanapių, MDMA ir kokaino. Visiškai savo kaltę pripažinusiam jaunam vyrui teismas skyrė lygtinę laisvės atėmimo bausmę ir uždraudė vartoti psichiką veikiančias medžiagas.

Naktį siautėjusi kompanija nuo policijos spruko palikusi vieną bičiulį (2)

Radviliškyje naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį siautėjanti kompanija sudomino policijos pareigūnus, tačiau dauguma spėjo pasprukti.

Itin humaniškas teismas: perėjoje užmušęs moterį ir sprukęs vairuotojas nesiunčiamas už grotų anksčiau teistas, vairavo girtas (134)

Ketvirtadienį Klaipėdos apygardos teismas, išnagrinėjęs nukentėjusiųjų apeliacinį skundą, paliko nepakeistą Klaipėdos miesto apylinkės teismo nuosprendį, kuriuo už pėsčiųjų perėjoje automobiliu partrenktą ir dėl to žuvusią moterį 58 metų nuteistajam Aleksandrui Zabolotnui skirta dvejų metų laisvės atėmimo bausmė, jos vykdymą atidedant tokiam pat laikotarpiui.