Susitikimas su vyrais iš Prancūzijos lietuviui kainavo per 10 tūkst. eurų

Viešbutyje susitikimas su Prancūzijos piliečiais vyrui kainavo per 10 tūkstančių eurų. Apgaulę supratęs vyras pranešė policijai ir netrukus užsieniečiai jau svečiavosi areštinėje.
© Shutterstock

Balandžio 19-osios naktį apie 1 val. į Vilniaus apskr. VPK kreipėsi vyras (gimęs 1971 m.), kuris pareiškė, kad balandžio 18 d. nuo 11 val. iki 13 val. Vilniuje, Kalno g., viešbutyje, du asmenys apgaule iš jo išviliojo 10 350 eurų.

Policijos pareigūnai praneša, kad įtariamieji Prancūzijos piliečiai (gimę 1989 m. ir 1972 m.) uždaryti į areštinę.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kriminalai ir nelaimės

Palangos ugniagesiai iškviesti į gaisrą įmonėje: dega stogas

Pirmadienį 15.58 val. Bendrajame pagalbos centre bendruoju pagalbos telefono numeriu 112 gautas pranešimas, kad Palangoje, Bendrovių g. 10, įmonėje “Euro Grupė” dega pastato stogas.

Panevėžio pareigūnai ieško iš eismo įvykių pasišalinusių vairuotojų

Šventinį savaitgalį Panevėžyje 2 automobilių savininkai savo transporto priemones rado apgadintas. Pareigūnai aiškinasi, kas galėjo pasišalinti iš eismo įvykio vietų, apie tai niekam nepranešę.

Šeimos šaltakraujišku išžudymu įtariamas E. Anupraitis lieka suimtas (14)

Pirmadienį Kauno apylinkės teismas trims mėnesiams pratęsė suėmimą Egidijui Anupraičiui, kuris įtariama, Gaižėnų kaime, Kauno rajone, nužudė keturis savo šeimos narius, o dar vienam artimajam sunkiai sutrikdė sveikatą.

Avarijos Lietuvos keliuose nesibaigia kelyje Kaunas Kazlų Rūda susidūrė du „VW Golf“ (2)

Eismo įvykiai seka vienas kitą, jų virtinė nesibaigia. Kriminalai mirga nuo eismo įvykių gausos. Štai ir kelyje Kaunas-Kazlų Rūda, ties Kazliškių k. susidūrė du „VW Golf“ automobiliai. Abu vairuotojai gimę 1995 m.

Ispanijos nacionaliniame parke įsiplieskė gaisras

Pietų Ispanijoje šimtai ugniagesių sekmadienį kovojo su gaisru, įsiplieskusiu nacionaliniame parke; buvo evakuota daugiau kaip 1 800 žmonių.