Sulaikyti du Klaipėdos savivaldybės valdininkai

Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) Klaipėdos skyriaus pareigūnai trečiadienį sulaikė Klaipėdos savivaldybės miesto ūkio ir statybos skyriaus viršininkę ir to paties skyriaus vyresnįjį specialistą, įtariamus paėmus 22 tūkst. litų kyšių.
Pasak Policijos departamento prie VRM pranešimo, 53 metų miesto ūkio ir statybos ūkio skyriaus viršininkė N. B. ir jos 51 metų pavaldinys V. B. įtariami 1998-2000 metais iš kelių UAB atstovų už rangos sutarčių sudarymą ir nuolaidas vertinant šių bendrovių atliktus darbus per kelis kartus paėmę apie 22 tūkst. litų kyšių.

Sulaikytieji valdininkai uždaryti į areštinę.

Tą pačią dieną STT Ukmergėje sulaikė kyšio priėmimu įtariamą Vilniaus apskrities viršininko administracijos Ukmergės mieste statinių priežiūros inspektorių Joną Valiušką, kuris ukmergiškei, kaip įtariama, už 300 litų kyšį pažadėjo sutvarkyti ūkinio statinio inventorizacijos ir teisinės registracijos dokumentus.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kriminalai ir nelaimės

Vilniuje prieš eismą išvažiavęs girtas vairuotojas sukėlė avariją (9)

Antradienio vakarą į Vilniaus pakraštyje įvykusią avariją skubėjo policijos pareigūnai ir medikai. Įvykio vietoje paaiškėjo, kad avarijos kaltininkas neblaivus.

Sakė, kad nieko draudžiamo neturi, tačiau muitinės pareigūnai vis tiek ėmė ardyti automobilius (7)

Vilniaus teritorinės muitinės kelio postuose stringa kontrabandininkų automobiliai – pastarosiomis dienomis keliuose užsieniečių automobiliuose muitininkai aptiko nelegaliai gabentų cigarečių už beveik 26 tūkst. eurų.

Garsusis bėglys M. Jonkus – vėl nerimsta: nesiekiau praturtėti iš mirties (17)

Klaipėdos verslininką Vilmantą Dundulį nušovęs ir iš jo šaunamąjį ginklą pagrobęs klaipėdietis Marius Jonkus, kuris šį pavasarį išgarsėjo pasprukęs iš Vilniaus ligoninės, prarado bet kokias viltis įrodyti, kad itin sunkų nusikaltimą padarė ne tyčia, kaip nustatė teismas, o tai esą įvyko dėl neatsargumo.

„Agurkinių“ gaujos narys atsidūrė Švedijos kalėjime ir neteko beveik 29 tūkst. Eurų (9)

„Agurkinių“ bylą nagrinėti ketinęs teismas vėl nesulaukė vieno kaltinamojo, kurį yra paleidęs už įspūdingą užstatą. Paaiškėjo, kad vyras ne tik spruko iš Lietuvos, bet spėjo „pasižymėti“ ir Švedijoje.

Direktoriumi apsimetę apgavikai įtikino buhalterę pervesti pinigus į sąskaitą užsienyje (5)

Į direktoriaus prašymą reagavusi buhalterė, tik atlikusi pavedimą sužinojo, kad užkibo ant sukčių kabliuko.