Sulaikytas sienos pažeidėjams talkinęs pasienietis

Pasienio policijos departamento Operatyvinės tarnybos pareigūnai pirmadienį sulaikė Varėnos rinktinės Tribonių užkardos policininką Raimundą Balandį, kuris įtariamas padėjęs Baltarusijos piliečiams neteisėtai kirsti valstybės sieną.
Tirdami neteisėto valstybės sienos perėjimo baudžiamąją bylą, operatyvininkai nustatė, kad praėjusių metų pabaigoje ir šiemet R. Balandis už užmokestį padėjo nelegaliai kirsti valstybės sieną į Lietuvą atvykstantiems Baltarusijos piliečiams.

28 metų R. Balandis dviem paroms uždarytas į Vilniaus vyriausiojo policijos komisariato (VPK) areštinę, jis apklaustas įtariamuoju, pranešė Pasienio policijos departamentas.

Butuose, kur jis pastaruoju metu gyveno bei buvo registruotas, atliktos kratos.

Per kratas rasti užrašai, patvirtinantys R. Balandžio bendravimą su nusikalstamu pasauliu, bei kiti daiktiniai įrodymai. Vyksta tyrimas.

Tai ne pirmas atvejis pastaruoju metu, kai pasienio policijos operatyviniai darbuotojai išaiškina pareigūnus, užsiimančius neteisėta veikla.

Kovo 5 dieną Operatyvinės tarnybos pareigūnai, veikdami pagal patvirtintą nusikalstamos veikos modelį, Vilniaus PPR Medininkų pasienio kontrolės punkte sulaikė 54 metų Medininkų užkardos pasienietę Janiną Tomaševskają.

Pareigūnė už 20 litų leido išvykti iš Lietuvos asmeniui transporto priemone be techninės apžiūros talono.

Po atlikto tarnybinio patikrinimo Vilniaus PPR vadas Vytautas Ižganaitis įsakė J. Tomaševskają atleisti iš tarnybos vidaus reikalų sistemoje.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kriminalai ir nelaimės

Po problemų šeimoje nutarė gėdingai atsipalaiduoti: tai – mano gyvenimo tragedija (48)

Žalingų įpročių neturintis ir sveiką gyvenseną propaguojantis 39 metų vilnietis Artūras Čivilis po šeimoje kilusių problemų nutarė atsipalaiduoti, tačiau vyras pasirinko tokį būdą, kuris kitus turėtų mažų mažiausiai šokiruoti.

Vilniuje prieš eismą išvažiavęs girtas vairuotojas sukėlė avariją (28)

Antradienio vakarą į Vilniaus pakraštyje įvykusią avariją skubėjo policijos pareigūnai ir medikai. Įvykio vietoje paaiškėjo, kad avarijos kaltininkas neblaivus.

Sakė, kad nieko draudžiamo neturi, tačiau muitinės pareigūnai vis tiek ėmė ardyti automobilius (12)

Vilniaus teritorinės muitinės kelio postuose stringa kontrabandininkų automobiliai – pastarosiomis dienomis keliuose užsieniečių automobiliuose muitininkai aptiko nelegaliai gabentų cigarečių už beveik 26 tūkst. eurų.

Garsusis bėglys M. Jonkus – vėl nerimsta: nesiekiau praturtėti iš mirties (20)

Klaipėdos verslininką Vilmantą Dundulį nušovęs ir iš jo šaunamąjį ginklą pagrobęs klaipėdietis Marius Jonkus, kuris šį pavasarį išgarsėjo pasprukęs iš Vilniaus ligoninės, prarado bet kokias viltis įrodyti, kad itin sunkų nusikaltimą padarė ne tyčia, kaip nustatė teismas, o tai esą įvyko dėl neatsargumo.

„Agurkinių“ gaujos narys atsidūrė Švedijos kalėjime ir neteko beveik 29 tūkst. Eurų (11)

„Agurkinių“ bylą nagrinėti ketinęs teismas vėl nesulaukė vieno kaltinamojo, kurį yra paleidęs už įspūdingą užstatą. Paaiškėjo, kad vyras ne tik spruko iš Lietuvos, bet spėjo „pasižymėti“ ir Švedijoje.