Stulpą nuvertęs girtas vairuotojas tą pačią dieną vėl įkliuvo policijai - pėsčias, bet dar girtesnis

 (22)
Balandžio 4 d. 12.57 val. Telšių r. policija gavo degalinės „Milda“, esančios Rainių kaime, operatorės pranešimą, kad vyriškis įsipylė degalų ir išvažiavo link Telšių. Pranešėja teigė, kad vairuotojas yra galimai neblaivus.
© DELFI

O po 9 minučių policijai buvo pranešta, kad kelio Šiauliai-Palanga 67-ame kilometre yra nuo kelio nuvažiavęs automobilis "Audi". Vairuotojui E. M. (gim. 1961 m.), gyvenančiam Šilalės r., nustatytas 2,67 promilės girtumas. Sugadintas kelio šlaitas ir nuverstas kelio ženklas.

Vėlų tos pačios dienos vakarą, 23.06 val., prie prekybos centro „Iki“ tas pats E. M. vėl įkliuvo policijai. Už tai, kad visiškai girtas šlaistėsi po miestą jis buvo sulaikytas ir pristatytas į komisariatą, ten jam nustatytas 3,40 promilės girtumas.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kriminalai ir nelaimės

Tragiška avarija prie Daugų: vienas žmogus žuvo, trys sužaloti (23)

Ankstų sekmadienio rytą, apie 6.45 val., Alytaus r., ties Daugais, sankryžoje susidūrė automobiliai „Audi 80“ ir „BMW 530“.

Naktį Skuode sužalotas prokuroras, nukentėjo ir jį gynęs jaunuolis (7)

Liepos 22-osios naktį, apie 2.20 val., Skuode, J. Basanavičiaus g., vyras konflikto metu ranka sudavė vieną kartą ne tarnybos metu Klaipėdos apylinkės prokuratūros prokurorui R. G. (gim. 1968 m.) į galvą. Po smūgio R. G. parkrito ant važiuojamosios kelio dalies ir susižalojo kairės rankos nykštį.

Garbaus amžiaus vyras privertė jauną plėšiką sprukti (4)

Liepos 22 d. 11.57 val. Alytaus apskrities policija gavo vyro (gim. 1944 m.) pranešimą, kad Prienų r., Jarmališkių kaime, į jo neužrakintą namą atėjo vyras (gim. 1994 m.), kuris reikalavo 20 eurų.

Ant kelio gulėjęs vyras žuvo po automobilio ratais (10)

Vėlų šeštadienio vakarą, apie 23.35 val., Kauno r., kelio Kaunas-Marijampolė 15-ame kilometre, pirmos serijos BMW, vairuojamas vyriškio (gim. 1983 m.), važiuodamas pirma eismo juosta, pervažiavo ant kelio gulėjusį vyrą (gim. 1969 m.).

Tamsoje keliu ėjęs vyras mirė greitosios pagalbos automobilyje (9)

Liepos 22 d., apie 23.05 val., Alytaus r., kelio Antakalnis–Jieznas-Merkinė 53 kilometre, automobilis „Honda Civic“, vairuojamas blaivaus Varėnos r. gyventojo K. Ž. (gim. 1997 m.), partrenkė pėsčiąjį E. J. (gim. 1980 m.), ėjusį važiuojamąja kelio dalimi, be šviesą atspindinčių elementų.