Teismas, temidė, teisingumas
© DELFI (D.Sinkevičiaus nuotr.)
Pranešama, kad J. Blėdaitė galėjo būti nužudyta dėl jos santaupų banke, kurios siekė apie 10 tūkstančių svarų sterlingų.

Sunkiu nusikaltimu kaltinami lietuviai sulaikyti po to, kai Brechino miestelyje policija apieškojo imigrantų iš Rytų Europos gyvenamas patalpas. Abu lietuviai pirmadienį stojo prieš Forfar Sheriff teismą.

Kaip Anglija.lt jau rašė, J. Blėdaitės galvą, įdėtą į plastikinį maišelį, praėjusį antradienį paplūdimyje rado dvi aštuonerių ir vienuolikos metų amžiaus sesutės. Kiek vėliau policija aptiko ir nužudytosios rankas.

Dėl nužudymo pradėtas didelio mąsto tyrimas, kurį atlieka daugybė policininkų, paieškos pareigūnų, detektyvų, bei specialių ekspertų. Pranešama, kad policijos narai, ieškantys daugiau įkalčių, iš vandens Arbroath uosto teritorijoje ištraukė lagaminą su nužudytosios kūno dalimis, tačiau pareigūnai plačiau šio radinio kol kas nekomentuoja. Policija taip pat iššukavo Esk upės pakrantes.

Į pareigūnų prašymą suteikti informacijos atsiliepė šimtai vietos gyventojų, kurių skambučiai užplūdo pareigūnus. Skelbiama, kad kai kurie žmonės teigė matę J. Blėdaitę gatvėje prašančią išmaldos ar vaikštančią su kūdikiu ant rankų.

Pareigūnai visą savaitgalį toliau rinko su nusikaltimu susijusius duomenis. Brechine jie ištyrė keletą pastatų bei apklausė vietinius gyventojus. Penktadienį Tayside policija apsaugine juosta apjuosė Southesk gatvėje Earlsden name esantį butą, kuriame gyveno atvykėliai iš Rytų Europos, o tame tarpe ir iš Lietuvos.

Iš Alytaus kilusi J. Blėdaitė Jungtinėje Karalystėje gyveno jau 18 mėnesių, o apie jos dingimą pranešė moters darbdavys.

Skelbiama, kad apie dukters mirtį, sergančiam 60 metų amžiaus Šarūnui Blėdai, pranešta penktadienį. Nužudytosios močiutė 80 metų amžiaus Albina Šapalaitė teigė nujautusi nelaimę ir bijojusi, jog jos anūkei gali nutikti kažkas siaubingo. Moteris pasakojo, jog ji maldavusi Jolantos į Škotiją nevažiuoti. A. Šapalaitė teigė net kelis kartus sakiusi, jog artimieji padės moteriai susirasti darbą ir Lietuvoje.

“Tą naktį, kai ji išvažiavo, sapnavau labai blogą sapną. Galėjau matyti, kaip balta suknia apsirengusi Jolanta stovi tarpduryje, o jos veidą dengia veliumas bei puokštė baltų gėlių. Man tai buvo ženklas, kad mirusieji palydėjo ją iš namų ir nuojauta, kad mano mylimai mergaitei atsitiks kažkas baisaus.“ Močiutės teigimu ir vėliau sekusiuose sapnuose ji anūkę regėdavusi apsivilkusią balta suknele.

Kaip teigiama Lietuvos žiniasklaidoje, išsiskyrę J. Blėdaitės tėvai mažai rūpinosi Jolanta ir jos seserimi. Gyvendamos pas močiutę jos abi pradėjo lankyti mokyklą Balbieriškyje. Tik vėliau tėvai išsivežė į Alytų.

A.Šapalaitė labiausiai pyksta ant savo dukters Onos, kuri dukteris iškeitė į linksmas draugų kompanijas ir alkoholį. Buvęs žentas moters manymu buvo gero būdo žmogus, bet priekaištauja, kad šis nesuvaldė žmonos ir apleido vaikus. Asocialiai gyvenančią motiną Oną Lazauskienę giminaičiams vos pavyko rasti mieste.

Angus vietovė, kurioje įvykdytas nusikaltimas, yra tarp Dundee ir Montrose miestų rytinėje Škotijos pakrantėje. Teigiama, jog ši vieta populiari tarp vaisių skynėjų ir darbininkų iš Rytų Europos.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Top naujienos

Ar kada susimąstėte, kaip iš tiesų dirba „Palangos bobutės“ (47)

300 kvadratinių metrų dydžio butas vasarai Palangoje jau atgyvena, sako „Ober-Haus“ Vakarų...

Kaip iš tikrųjų atrodo gyvenimas Rusijos glūdumoje (43)

Švintant saulei Jevdokimovas, kaimas Rusijos glūdumoje, tingiai bunda iš miego ir nyra iš trobas...

Naktinis reidas Vilniuje: nepilnametis prie vairo ir nuo dėmesio į krūmus sprukęs doras jaunuolis (3)

Naktinis reidas Vilniuje prasidėjo iškart pričiuptais dviem vairuotojo pažymėjimų...

Po lietaus dalis sostinės gyventojų liko be elektros (38)

Į DELFI redakciją šeštadienio vakarą kreipėsi vilnietis, kurio teigimu, pusė sostinės...

Pridarytas klaidas išvardijęs D. Adomaitis pasiūlė priprasti prie tokio L. Lekavičiaus žibėjimo specialiai Krepšinis.lt iš Rygos (100)

Lietuvos krepšininkai galėjo savo kailiu patirti, kokį potencialą turi ši „auksine karta“...

Nematomi žvalgybininkų karai, pinigai ir naujas ginklas – moterys (99)

Mečys Laurinkus – pirmasis Nepriklausomos Lietuvos žvalgybos vadas. Koks šio profesionalo...

Latvijos talentų nesulaikiusi Lietuvos rinktinė kapituliavo Rygoje (1139)

Kontrolinėse rungtynėse Rygoje Europos čempionatui besirengianti Lietuvos rinktinė pralaimėjo...

Kaip iš siaubo filmo: Baltimorės monstras pardavinėjo aukų kūnus užkandinėje (56)

Neseniai mirė žudikas maniakas Josephas Roy’us Metheny’is, dažnai vadinamas Baltimorės...

Profesinė liga baigėsi kankinimo prietaisą primenančiame vežimėlyje (89)

Lazdomis varomas invalido vežimėlis . Kai kam jis panašus į kankinimo prietaisą, bet vos...

Atrodo paprasta, bet efektyvu: kaip miestai gelbėjasi nuo nepakeliamos kaitros (5)

Didmiesčiai visame pasaulyje ieško būdų, kaip išgyventi vasarą ir išsaugoti gyvybes. Kovoje su...