Skaudžiausia žinia pasitvirtino: Ringauduose dingęs paauglys rastas nuskendęssurastas ir Kauno rajone nuskendęs vyras

 (21)
Šiltais orais besimėgavusios paauglių kompanijos maudynės baigėsi tragiškai. Šeštadienį ant kojų buvo sukeltos Kauno ugniagesių pajėgos: pranešta, kad Ringauduose per maudynes dingo paauglys. Jo bičiuliai spėjo, kad jis galėjo nuskęsti, tačiau jis iškart nebuvo surastas. Sekmadienio rytą šią skaudžią žinia patvirtino ugniagesiai.
© Kas vyksta Kaune

Šeštadienį paieškos buvo bevaisės, nors jos vyko iki tamsos. Sekmadienį iš pat ryto narai vėl dirbo Kaune, Ringauduose. Apie skaudžią nelaimę jie pranešimą gavo dar šeštadienį, apie 17-tą valandą.

Portalas kaunas.kasvyksta.lt rašė, kad šeštadienį tragiškas maudynes matė liudininkai, kurie pasakoja, kad 16-17 metų vaikinų kompanija kartu maudėsi karjere ir vienas pradėjo skęsti. Jam padėti stengėsi vienas paauglys, tačiau nesėkmingai.

Medikai netrukus po nelaimės vieną vaikiną išvežė į gydymo įstaigą. Antrojo ieškojo narai, tačiau šeštadienį iki sutemų niekaip neaptiko paauglio. Tvirtinti, kad berniukas žuvo, ugniagesiai neskubėjo, tačiau atkakliai ieškojo jo vandenyje iki sutemų.

Sekmadienį apie 10-tą valandą išvakarėse per maudynes dingęs vaikinas surastas žuvęs vandenyje.

DELFI primena, kad dar vieno žmogaus žūtis įvyko Kauno rajone. Šeštadienį vieniems gelbėtojams ieškant paauglio, 18.37 val. Bendrajame pagalbos centre skubios pagalbos telefono numeriu 112 gautas pranešimas apie tai, kad ir Kauno rajone, Zapyškio seniūnijoje esančioje Altoniškių kaimo užtvankoje skęsta žmogus.

Ten taip pat skubiai išvyko pagalba. Kauno rajone nuskendo 23 metų vyras. Garliavos gelbėtojų komandai iškart nepavyko jo aptikti vandenyje, mat neturėjo reikiamos nardymui įrangos. Jis surastas taip pat tik sekmadienį.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kriminalai ir nelaimės

„Vilniaus brigados“ garsenybei – nemalonumai: laikėsi nerašytų nusikaltėlių taisyklių

Su buvusiu „Vilniaus brigados“ nusikalstamu susivienijimu sietas ir vienu įtakingiausių Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo metais sostinėje veikusių gaujų vadeiva laikytas Jurijus Kriukovas, pravarde Kriukas, nuo šiol savaitgalius leis ne su šeima, o areštinėje.

Aukų pasakojimai: žadėjo legalų darbą, o privertė Vokietijoje talkinti sukčiams nuteisė, suabejojo, tad vėl teisia (1)

Prekiavo žmonėmis ar ne? Į teismų maratoną įsisukusiems penkiems vyrams paskelbtas nuosprendis. Tada panaikintas ir byla grąžinta pirmosios instancijos teismui nagrinėti iš naujo: vieni kaltę neigia, kiti pripažįsta tik dalyje, tačiau nei vienas nepripažįsta kaltės dėl prekybos žmonėmis ar turto prievartavimo.

Brazilijoje per didžiulę avariją žuvo 21 žmogus

Pietryčių Brazilijoje ketvirtadienį susidūrus akmenis vežusiam sunkvežimiui, autobusui ir dviem greitosios pagalbos automobiliams žuvo 21 žmogus.

Narkotikų platintojų gretose – Vilniaus pataisos namuose prižiūrėtoju dirbęs vyras (7)

Darbas Vilniaus pataisos namuose vyro nesustabdė nuo narkotikų platinimo, tačiau akyli kolegos ir sostinės policijos pareigūnai pričiupo prižiūrėtoją. Sulaikytas ir su prižiūrėtojų dirbęs įtariamasis.

Diplomų įteikimo šventinę nuotaiką aptemdė eismo įvykis (3)

Penktadienio vidurdienį Kaune, Karaliaus Mindaugo pr., šalia Žalgirio arenos susidūrė du ta pačia kryptimi važiavę automobiliai. Eismo įvykio metu žmonės nenukentėjo, tačiau šventinė nuotaika buvo sugadinta.