Skandale su Seimo nariais išgarsėjusi sąvadautoja paleista teismo salėje

Vilniaus 3-sios apylinkės teismas penktadienį paskelbė nuosprendį už sąvadavimą 27 metų Irinai Lezovai.
Pritaikius amnestiją, nuteistoji sąvadautoja buvo paleista teismo salėje.

I. Lezova tapo žinoma visuomenei šių metų pradžioje, kai jos prostitučių firmoje dirbusi mergina žiniasklaidai pareiškė neva atpažinusi kaip savo klientus tris Seimo narius, ir paskelbė jų pavardes.

I. Lezova tada žiniasklaidai patvirtino, neva kai kurie aukšti pareigūnai buvo jos klientais, tačiau pavardžių nenurodė.

Už sąvadavimą teismas I. Lezovą nuteisė pusantrų metų laisvės atėmimo ir pridėjo anksčiau skirtą bausmę už sąvadavimą.

Tačiau pritaikius Amnestijos įstatymą, I. Lezova buvo paleista teismo salėje. I. Lezova buvo laikoma suimta nuo praėjusių metų gegužės 21 dienos.

Teismas atsižvelgė į tai, kad moteris prisipažino kalta ir padėjo atskleisti nusikaltimą.

Kartu su I. Lezova už sąvadavimą buvo nuteistas ir taksistas Viktoras Cebinskis, vežęs prostitutes. Jis taip pat nebuvo nuteistas realia laisvės atėmimo bausme.

I. Lezova sąvadavimu vertėsi nuo 1997 metų. 1998 metais taip pat buvo nuteista už sąvadavimą pusantrų metų, tačiau verslo nemetė.

I. Lezova savo firmos paslaugas skelbė interneto tinklapyje ir spaudoje.

1999 metų gegužės 21 dieną I. Lezovą Vilniaus policija sulaikė, kai ji už dvi prostitutes paėmė 300 litų, ir nuvedė jas klientais apsimetusiems pareigūnams.

Po nuosprendžio paskelbimo I. Lezova žurnalistams sakė, kad nesitikėjo būti paleista teismo salėje ir teigė daugiau nesiimsianti sąvadavimo verslo.

Baudžiamoji byla, kurią sausio pabaigoje Vilniaus apygardos prokuratūra iškėlė dėl šmeižikiško pobūdžio faktų bulvarinio laikraščio "Vakaro žinios" publikacijose, tebetiriama.

Dienraštis buvo išspausdinęs straipsnį, kuriame teigta, neva teisėsaugos sulaikyta I. Lezovos firmoje dirbusi prostitutė atpažino tris Seimo narius kaip savo klientus. Laikraštis tuomet paskelbė prostitutės nurodytų Seimo narių pavardes ir jų nuotraukas.

I. Lezova teigia pavardžių niekam nesakiusi.

Bylą tiriantis prokuroras Šarūnas Astrauskas yra BNS sakęs, kad kaltinimai šioje byloje niekam nepareikšti. Įtariamaisiais yra apklausti redaktoriai ir žurnalistai.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kriminalai ir nelaimės

Šiaulių r. gauja sumušė girtą oro gynybos eilinį

Šeštadienį į Šiaulių ligoninę pristatytas sužalotas neblaivus Radviliškio oro gynybos bataliono ryšininkas, jaunesnysis eilinis.

Kario pasivažinėjimas su girtu draugu baigėsi smūgiu į medį

Šeštadienį Varėnos r. neblaivus vyras nuvažiavo nuo kelio, trenkėsi į pakelės medžius ir susižalojo. Taip pat nukentėjo kartu važiavęs „Geležinio vilko“ brigados eilinis.

Vyras susikišo į burną narkotikų ir įkando pareigūnui (2)

Penktadienio vakarą kelyje Vilnius-Klaipėda patikrintas vyras į burną susikišo galimai narkotines medžiagas ir tyčia įkando jas išimti bandžiusiam pareigūnui į pirštą.

Reanimacijoje komos būsenos - sumušta 2 metų mergytė (27)

Šeštadienį į ligoninę iš buto Gargžduose atvežta žiauriai sumušta vos 2 metų mergaitė.

Avarijoje Panevėžyje sužalotas 9-metis (1)

Panevėžio policija informavo, kad šeštadienį susidūrus automobiliams nukentėjo vieno jų vairuotoja ir 2007 m. gim. keleivis.